Μπέρσοτ-Παναθηναϊκός

Παρακολουθήστε μέσω του sport-fm.gr και του ΣΠΟΡ FM 94,6 λεπτό προς λεπτό την φιλική αναμέτρηση της Μπίρσχοτ με τον Παναθηναϊκό, που διεξάγεται στην Αμβέρσα.

17:26
Καλησπέρα σας. by Σπύρος Σιαμπλής
17:26
Μαζί θα παρακολουθήσουμε λεπτό προς λεπτό την φιλική αναμέτρηση της Μπέρσοτ με τον Παναθηναϊκό, που διεξάγεται στο Βέλγιο. by Σπύρος Σιαμπλής
17:27
Πρόκειται για το δεύτερο φιλικό προετοιμασίας των «πράσινων» στα… ξένα, μετά το πρόσφατο νικηφόρο 3-0 απέναντι στη Φέγενορντ, στην Ολλανδία. by Σπύρος Σιαμπλής
17:28
Στο βασικό σχήμα του Παναθηναϊκού ξεκινούν οι: Κότσαρης, Αποστολάκης, Ζαγαρίτης, Θεοχάρης, Μαυρομμάτης, Αλεξανδρόπουλος, Αθανασακόπουλος, Σερπέζης, Εμμανουηλίδης, Καμπετσής και Βέργος. by Σπύρος Σιαμπλής
17:33
Στον πάγκο για το «τριφύλλι» θα βρίσκονται οι: Χριστογεώργος, Ινσούα, Κολοβέτσιος, Δώνης, Χατζηγιοβάνης, Μπουζούκης, Κουρμπέλης, Κολοβός, Πούγγουρας, Βαγιανίδης και Κόναν. by Σπύρος Σιαμπλής
17:35
Στο σημερινό ματς θα εγκαινιαστεί και ο χλοοτάπητας του Ολυμπιακού σταδίου της Αμβέρσας... by www.sport-fm.gr
17:36
Ενώ στο γήπεδο υπάρχουν και μερικοί φίλοι του Παναθηναϊκού! by Σπύρος Σιαμπλής
17:37
17:38
Νίκος Νταμπίζας και Δημήτρης Σαραβάκος παρακολουθούν... αφ' υψηλού το παιχνίδι. by Σπύρος Σιαμπλής
17:39
17:44
Την 11άδα της Μπέρσοτ απαρτίζουν οι: Βανχάμελ, Πρισινένκο, Σεν Λουί, Χολτσχάουερ, Μες, Πλακά, Μπρόνιο, Ρέντα, Βανκάμπ, Σέγκερς, Βορογκόφσκι. by Σπύρος Σιαμπλής
17:47
Όλα έτοιμα για την έναρξη του αγώνα... by Σπύρος Σιαμπλής
17:48
1’ Αρχίζει ο αγώνας, με την Μπέρσοτ στη σέντρα. by Σπύρος Σιαμπλής
17:55
4' Ατομική ενέργεια του Εμμανουηλίδη, που μπαίνει στην αντίπαλη περιοχή από τα δεξιά, αλλά κόβεται στο ύψος του πέναλτι... by Σπύρος Σιαμπλής
17:59
10' Πρώτο κόρνερ στο ματς για τον Παναθηναϊκό, από τα δεξιά, περνάει ανεκμετάλλευτο. by Σπύρος Σιαμπλής
18:01
12' Αντεπίθεση για την Μπέρσοτ, με τον Κότσαρη να βγαίνει και να μπλοκάρει με δεύτερη προσπάθεια, τη σέντρα σουτ του Σεν Λουί. by Σπύρος Σιαμπλής
18:03
16' Κόρνερ για την Μπέρσοτ, από αριστερά, στην εξέλιξη της φάσης ο Μπρόνιο έκανε το σουτ «με τη μια» και ο Κότσαρης έδιωξε εντυπωσιακά με υπερένταση! by Σπύρος Σιαμπλής
18:07
19' Φάουλ για την Μπέρσοτ από αριστερά, εκτελείται με πάσα, η μπάλα στα σώματα από το σουτ του Μπρόνιο και απομακρύνεται. by Σπύρος Σιαμπλής
18:10
22' Φάουλ του Αθανασακόπουλου από αριστερά, η μπάλα φτάνει στα πόδια του Αλεξανδρόπουλου, που σουτάρει με δύναμη, αλλά η μπάλα βρίσκει σε αντίπαλο... by Σπύρος Σιαμπλής
18:15
27' Κίτρινη κάρτα στον Αλεξανδρόπουλο, για φάουλ. by Σπύρος Σιαμπλής
18:20
32' Η καλύτερη φάση του ματς, για την Μπέρσοτ, με το σουτ του Σεν Λουί από τα αριστερά, λίγο έξω από την περιοχή, να σταματάει στο οριζόντιο δοκάρι του Κότσαρη, που βρίσκει πρώτα τη μπάλα! by Σπύρος Σιαμπλής
18:21
33' Γκοοοοολ! 1-0 η Μπέρσοτ, με τον Σεν Λουί να φεύγει ταχύτατα στην αντεπίθεση από τα αριστερά, να μπαίνει στην περιοχή και με δυνατό σουτ από πλάγια θέση να νικάει τον Κότσαρη... by Σπύρος Σιαμπλής
18:28
40' Σουτ του Βανκάμπ, έξω από την περιοχή, η μπάλα περνάει απελπιστικά άουτ... by Σπύρος Σιαμπλής
18:30
42' Κόρνερ για την Μπέρσοτ, από τα δεξιά, η μπάλα περνάει απευθείας άουτ. by Σπύρος Σιαμπλής
18:31
43' Νέο σουτ του Βανκάμπ, λίγο δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Κότσαρη,.. by Σπύρος Σιαμπλής
18:33
45' Ένα λεπτό ο επιπλέον χρόνος. by Σπύρος Σιαμπλής
18:33
45'+1' Λήξη του πρώτου ημιχρόνου, με την Μπέρσοτ να προηγείται του ΠΑΟ με 1-0. by Σπύρος Σιαμπλής
18:49
Χωρίς αλλαγές ξεκινούν και οι δύο ομάδες. by Σπύρος Σιαμπλής
18:49
46’ Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου, με τον Παναθηναϊκό στη σέντρα. by Σπύρος Σιαμπλής
18:52
47' Πρώτο κόρνερ στην επανάληψη για τη Μπέρσοτ, μετά την προσπάθεια και το σουτ του Σεν Λουί μέσα από την περιοχή, χωρίς αντίκρισμα... by Σπύρος Σιαμπλής
18:55
50' Σουτ του Σέγκερς πέφτει και μπλοκάρει εύκολα ο Κότσαρης. by Σπύρος Σιαμπλής
18:56
52' Νέο κόρνερ για τη Μπέρσοτ, από τα αριστερά, αυτή τη φορά, με τον Πρισινένκο να κάνει το απευθείας βολέ αλλά τη μπάλα να περνάει άουτ... by Σπύρος Σιαμπλής
18:58
54' Πέναλτι για τον Παναθηναϊκό, με τον Βέργο να φεύγει στην «πλάτη» της άμυνας της Μπέρσοτ από την «κάθετη» πάσα του Θεοχάρη και τον Σέγκερς να τον ανατρέπει εντός περιοχής! by Σπύρος Σιαμπλής
18:59
55' Γκοοοοοολ! 1-1 ο Παναθηναϊκός, με τον Βέργο να εκτελεί την εσχάτη των ποινών και με σουτ στην απέναντι γωνία του Βανχάμελ, να τον νικάει, ισοφαρίζοντας για την ομάδα του... by Σπύρος Σιαμπλής
19:01
57' Τρίτο κόρνερ στην επανάληψη για τη Μπέρσοτ, με τον Ζαγαρίτη να διώχνει προ του Πλακά, αλλά ο Κότσαρης βγαίνει και μπλοκάρει μετά την εκτέλεσή του. by Σπύρος Σιαμπλής
19:04
60' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό, από τα αριστερά. by Σπύρος Σιαμπλής
19:05
61' Μαζικές αλλαγές για τον Παναθηναϊκό, που αλλάζει ολόκληρη την 11άδα του! by Σπύρος Σιαμπλής
19:09
19:10
Ο Νίκος Βέργος έχει μόλις ισοφαρίσει και το πανηγυρίζει... δεόντως! by Σπύρος Σιαμπλής
19:11
66' Μακρινό σουτ του Δώνη, είναι καλό, αλλά η μπάλα περνάει άουτ. by Σπύρος Σιαμπλής
19:11
68' Γκοοοοοολ! 2-1 η Μπέρσοτ, με τον Μπουζούκη να κάνει το λάθος, τον Σεν Λουί να το εκμεταλλεύεται και να βγάζει στον Πλακά, ο οποίος με ευθύβολο σουτ από θέση μέσα δεξιά, νικάει τον Χριστογεώργο και δίνει ξανά το προβάδισμα στην ομάδα του. by Σπύρος Σιαμπλής
19:22
77' Σέντρα του Χατζηγιοβάνη, περνάει πολύ ψηλά η μπάλα. by Σπύρος Σιαμπλής
19:25
80' Κίτρινη κάρτα στον Πούγγουρα. by Σπύρος Σιαμπλής
19:27
82' Πλασέ από τα αριστερά του Σεν Λουί, με τον Χριστογεώργο να μπλοκάρει με τα πόδια. by Σπύρος Σιαμπλής
19:29
85' Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Χολτσχάουερ, πέφτει και μπλοκάρει ο Χριστογεώργος. by Σπύρος Σιαμπλής
19:35
90' Τρία λεπτά θα είναι οι καθυστερήσεις. by Σπύρος Σιαμπλής
19:37
90'+3' Λήξη της αναμέτρησης, με την Μπέρσοτ να κερδίζει τον Παναθηναϊκό με 2-1, στην Αμβέρσα. by Σπύρος Σιαμπλής
19:37
Σας ευχαριστούμε πολύ που παρακολουθήσατε μαζί μας το σημερινό ματς... by Σπύρος Σιαμπλής