Παναθηναϊκός-Μπρέντα 0-0

Παρακολουθήστε μέσω του sport-fm.gr και του ΣΠΟΡ FM 94,6 λεπτό προς λεπτό την φιλική αναμέτρηση του Παναθηναϊκού με την Μπρέντα.

20:32
Kαλησπέρα. Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση του Παναθηναϊκού κόντρα στην Μπρέντα, στο τελευταίο φιλικό του τριφυλλιού στην Ολλανδία. by Κώστας Μιαούλης
20:36
Παναθηναϊκός (Γιώργος Δώνης): Κότσαρης, Γιόχανσον, Κολοβέτσιος, Πούγγουρας, Ινσούα, Δώνης, Χατζηθεοδωρίδης, Χατζηγιοβάνης, Κολοβός, Κόναν, Μακέντα. by Κώστας Μιαούλης
20:36
Στον πάγκο οι: Χριστογεώργος, Αλεξανδρόπουλος, Αποστολάκης, Εμμανουηλίδης, Νούνες, Ζαχίντ, Βέργος, Καμπετσής, Ζαγαρίτης, Θεοχάρης, Μαυρομμάτης. by Κώστας Μιαούλης
21:00
Θυμίζουμε πως ο Γιάννης Μπουζούκης θα μείνει εκτός δράσης για 15-20 μέρες. by Κώστας Μιαούλης
21:01
Οι δύο ομάδες έκαναν την επίσημη εμφάνισή τους. by Κώστας Μιαούλης
21:03
1' Σέντρα αγώνα by Κώστας Μιαούλης
21:04
2' Ωραίος συνδυασμός με τον Χατζηγιοβάνη να ολοκληρώνει την προσπάθεια με άστοχο σουτ. by Κώστας Μιαούλης
21:05
Σε 4-3-3 οι "πράσινοι" με τον Δώνη κόφτη και τους Κολοβός και Χατζηθεοδωρίδη εσωτερικά χαφ. by Κώστας Μιαούλης
21:06
3' Σύγχυση στην περιοχή της Μπρέντα, αλλά ο Μακέντα, δεν μπόρεσε να κάνει σουτ. by Κώστας Μιαούλης
21:08
5' Πρώτο πεντάλεπτο χωρίς τη μεγάλη φάση. by Κώστας Μιαούλης
21:12
Οι Κόναν και Χατζηγιοβάνης παίζουν στα άκρα, δεξιά και αριστερά αντίστοιχα, ενώ ο 28χρονος Κολοβός, έχει πάει να παίξει εσωτερικό χαφ. by Κώστας Μιαούλης
21:12
10' Ο Κονάν πήγε για κεφαλιά πάσα, αλλά μπλόκαρε ο αντίπαλος πορτιέρε. by Κώστας Μιαούλης
21:13
10' Καλή στιγμή για την Μπρέντα, με τον Ελ Αλούτσι να σουτάρει άουτ. by Κώστας Μιαούλης
21:16
Παρατηρήσεις από τον Δώνη πριν λίγο στους Κολοβό και Χατζηθεοδωρίδη. by Κώστας Μιαούλης
21:16
13' Σκληρό φάουλ του Μονσάλβε στον Κονάν. by Κώστας Μιαούλης
21:18
15' Σέντρα του Χατζηθεοδωρίδη, ο Κολοβός, δεν άφησε για τον Χατζηγιοβάνη, έκανε την κεφαλιά στα χέρια του τερματοφύλακα. by Κώστας Μιαούλης
21:21
18' Καθοριστικό κόψιμο του Δώνη που παίρνει και το φάουλ από τον Φιλίποβιτς. by Κώστας Μιαούλης
21:25
23' Σέντρα του Πούγγουρα, έκοψε με κίνδυνο ο Μονσάλβε. by Κώστας Μιαούλης
21:28
25' Καλός αρχικά ο συνδυασμός Κονάν με Μακέντα, αλλά η τελευταία πάσα για τον φορ του Παναθηναϊκού δεν ήταν καλή. by Κώστας Μιαούλης
21:31
28' Σέντρα του Χατζηγιοβάνη, απομακρύνει η άμυνα, ο Δώνης παίρνει την επιστροφή, αλλά σουτάρει άστοχα. by Κώστας Μιαούλης
21:31
29' Με τα πόδια ο Κότσαρης απομακρύνει εκτός περιοχής. by Κώστας Μιαούλης
21:33
30' Ματωμένος αποχωρεί από το γήπεδο ο Πούγγουρας, που δέχτηκε αγκωνιά από τον Κουντιμάνα. by Κώστας Μιαούλης
21:36
33' Ο Φαν Ντερ Χαχ σουτάρει άστοχα. by Κώστας Μιαούλης
21:38
36' Ο Κότσαρης προλαβαίνει τον Κουντιμάνα, η μπάλα φτάνει στον Στόκερς που σουτάρει άουτ. Υπήρχε φάουλ πάνω στον Κότσαρη, δεν έδωσε τίποτα ο διαιτητής. by Κώστας Μιαούλης
21:39
4-2-3-1 με τον Κολοβό πίσω από τον Μακέντα πλέον. by Κώστας Μιαούλης
21:39
37' Κόρνερ για την Μπρέντα. by Κώστας Μιαούλης
21:41
38' Σέντρα του Ελ Αλούτσι, ο Πούγγουρας έκοψε με το κεφάλι, ο Κότσαρης μάζεψε. by Κώστας Μιαούλης
21:42
39' ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ. Ο Χατζηθεοδωρίδης από την γωνία έξω από την περιοχή κάνει σουτ, φεύγει λίγο άουτ. by Κώστας Μιαούλης
21:43
41' Ωραίο σουτ του Μακέντα, ο Ολάι μπλοκάρει. by Κώστας Μιαούλης
21:45
43' Σκοράρει ο Μακέντα, με προβολή από σουτ του Κολοβού, ο βοηθός με καθυστέρηση υποδεικνύει λανθασμένα οφσάιντ. by Κώστας Μιαούλης
21:47
44' Κίτρινη στον Μακέντα. by Κώστας Μιαούλης
21:47
45' Ο Κουντιμάνα σακάτεψε και τον Κολοβέτσιο, μετά τον Πούγγουρα. by Κώστας Μιαούλης
21:48
Τέλος πρώτου μέρους, ισόπαλο χωρίς τέρματα. Λάθος υπόδειξη του βοηθού στο γκολ του Μακέντα στο 43' που δεν μέτρησε. by Κώστας Μιαούλης
22:04
46' Ο Ζοάο Νούνες στη θέση του Δώνη. by Κώστας Μιαούλης
22:05
46' Σέντρα β' μέρους by Κώστας Μιαούλης
22:06
Ο Ζαχίντ πέρασε επίσης στο ματς στη θέση του Κόναν by Κώστας Μιαούλης
22:07
47' Σουτ του Νούνες, κόντρα και κόρνερ. by Κώστας Μιαούλης
22:08
48' Κακή σέντρα του Ινσούα, στην αγκαλιά του Ολάι. by Κώστας Μιαούλης
22:10
50' Απίθανη επέμβαση του Κότσαρη σε σουτ του Ελ Αλούτσι που κόντραρε, η μπάλα στο δοκάρι και απομακρύνεται. by Κώστας Μιαούλης
22:12
51' Ο Γιόχανσον από πλάγια θέση, θα τον κόψει ο Ολάι. by Κώστας Μιαούλης
22:16
55' Πολύ καλή εντύπωση κάνει και στα χαφ ο Νούνες. by Κώστας Μιαούλης
22:16
56' Σουτ του Χατζηθεοδωρίδη, με δυσκολία ο Ολάι σε κόρνερ. by Κώστας Μιαούλης
22:17
57' Από την εκτέλεση του Χατζηγιοβάνη, ο Ινσούα από κοντά άουτ. by Κώστας Μιαούλης
22:22
62' Σουτ του Μονσάλβε, ο Κότσαρης σε καλή θέση μπλόκαρε. by Κώστας Μιαούλης
22:23
62' Σέντρα του Κολοβού, κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. by Κώστας Μιαούλης
22:23
63' ΔΟΚΑΡΙ Ο ΚΟΛΟΒΟΣ! by Κώστας Μιαούλης
22:24
Από την εκτέλεση του Χατζηγιοβάνη, ο Κουντιμάνα κάνει λάθος, ο Κολοβός από πλάγια αριστερά στέλνει την μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι. by Κώστας Μιαούλης
22:26
65' Αποστολάκης, Καμπετσής, Ζαγαρίτης, Μαυρομμάτης στο ματς και ο Χριστογιώργος αντί του Κότσαρη. by Κώστας Μιαούλης
22:28
67' Αισθάνεται ενοχλήσεις ο Μακέντα. by Κώστας Μιαούλης
22:28
68' Σουτ του Κουντιμάνα από καλή θέση, η μπάλα περνάει άουτ. by Κώστας Μιαούλης
22:30
70' Σουτ του Νούνες, η μπάλα περνάει έξω. by Κώστας Μιαούλης
22:35
73' Κολοβός, Χατζηγιοβάνης και Μακέντα εκτός, μπαίνουν Βέργος, Αλεξανδρόπουλος και Εμμανουλίδης μέσα. by Κώστας Μιαούλης
22:37
77' Ο Θεοχάρης αντί του Πούγγουρα, ο Νούνες που άφησε άριστες εντυπώσεις σαν χαφ. by Κώστας Μιαούλης
22:38
78' Κόρνερ για την Μπρέντα. by Κώστας Μιαούλης
22:41
80' Μπροστινή μπαλιά για τον Στόκερς που είναι οφσάιντ. by Κώστας Μιαούλης
22:41
81' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. by Κώστας Μιαούλης
22:47
86' Έχει πέσει πολύ ο ρυθμός του παιχνιδιού. by Κώστας Μιαούλης
22:47
87' Σέντρα του Θεοχάρη μπλοκάρει ο Ολάι. by Κώστας Μιαούλης
22:51
90' Tέλος αγώνα, ισόπαλο 0-0 το τελευταίο φιλικό των πρασίνων στην Ολλανδία. by Κώστας Μιαούλης