Ατρόμητος-Ντουνάισκα Στρέντα 3-2

Παρακολουθήστε σε real time από το control room του sportfm.gr την εξέλιξη του επαναληπτικού του Ατρομήτου με την Ντουνάισκα Στρέντα για τον δεύτερο προκριματικό γύρο του Europa League.

19:23
Kαλησπέρα. Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη του αγώνα του Ατρόμητου με την Ντουνάισκα Στρέντα, για τον 2ο προκριματικό γύρο του Europa League, στη ρεβάνς του 2-1 για την ομάδα του Περιστερίου, στην Σλοβακία. by Κώστας Μιαούλης
19:24
Ατρόμητος (Γιάννης Αναστασίου): Μέγερι, Κιβρακίδης, Γούτας, Ρισβάνης, Κατράνης, Χάρισης, Μάντσον, Ούμπιδες, Ενσικουλού, Μανούσος, Βέλλιος by Κώστας Μιαούλης
19:37
Ντουνάισκα Στρέντα (Χιμπάλα): Γέντλιτσκα, Όραβετς, Κρούζλιακ, Βίντα, Μπλάκμαν, Κόστρνα, Κάλμαρ, Ρόναν, Τσμέλικ, Ταϊβό, Ραμίρεζ by Κώστας Μιαούλης
19:39
Στον πάγκο για τον Ατρόμητο οι: Θεοδωράκης, Καχίλα, Ρόσα, Κορτ, Ουγκράι, Γιακουμάκης, Νάτσος. by Κώστας Μιαούλης
19:49
Στον πάγκο για τη Ντουνάισκα Στρέντα: Σζάραζ, Μπεσκοροβάινι, Βίντα, Βεσελόβσκι, Ντίβκοβιτς, Ντάβις, Μπέντναρ by Κώστας Μιαούλης
19:56
Στο γήπεδο του Περιστερίου και ο Υφυπουργός Αθλητισμού, Λευτέρης Αυγενάκης. by Κώστας Μιαούλης
19:57
Οι δύο αντίπαλοι κάνουν την επίσημη εμφάνισή τους, στον αγωνιστικό χώρο. by Κώστας Μιαούλης
19:58
Σε διάταξη 4-1-4-1 η Ντουνάισκα. by Κώστας Μιαούλης
20:00
1' Σέντρα αγώνα by Κώστας Μιαούλης
20:01
1' Κόρνερ για την Ντουνάισκα by Κώστας Μιαούλης
20:04
4' Δίνει χώρο στα πρώτα λεπτά ο Ατρόμητος. by Κώστας Μιαούλης
20:04
4' Πολύ καλό κόψιμο του Γούτα. by Κώστας Μιαούλης
20:05
5' Κακή απομάκρυνση του Μέγιερι, σε γύρισμα του Κιβρακίδη, διώχνει σε πλάγιο. by Κώστας Μιαούλης
20:05
5' Πρώτη τελική για τον Ατρόμητο, με σουτ του Μανούσου, μακριά από την εστία. by Κώστας Μιαούλης
20:05
5' Αβίαστο λάθος του Μάντσον. by Κώστας Μιαούλης
20:06
6' Πολύ δυνατή η σέντρα του Ούμπιδες, φεύγει άουτ. by Κώστας Μιαούλης
20:07
7' Ο Βέλλιος γυρίζει από αριστερά, προλαβαίνει η άμυνα, μπροστά από τον Ούμπιδες. by Κώστας Μιαούλης
20:08
8' Λάθος του Κοστρνα η μπάλα πλάγιο για τον Ατρόμητο. by Κώστας Μιαούλης
20:08
8' Γύρισμα του Κατράνη, άστοχο. by Κώστας Μιαούλης
20:10
10' Πιέζει ψηλά ο Ατρόμητος. by Κώστας Μιαούλης
20:11
11' Ο Κιβρακίδης κόβει τον Τσμέλικ by Κώστας Μιαούλης
20:12
12' Κούρσα του Μανούσου, που κάνει ένα σουτ έξω από την περιοχή, για να μπλοκάρει ο Σζάραζ. by Κώστας Μιαούλης
20:12
12' Φάουλ του Μάντσον, στον Τσμέλικ. by Κώστας Μιαούλης
20:13
13' Σέντρα του Τσμέλικ, ο Μέγιερι μπλοκάρει. by Κώστας Μιαούλης
20:14
Ο Άρης στο ματς με την ΑΕ Λεμεσού άνοιξε το σκορ με το εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Ντιγκινί. by Κώστας Μιαούλης
20:16
15' Σκάβει ο Μανούσος προς το σημείο που βρισκόταν ο Ενσικουλού, αλλά η σέντρα είναι πιο δυνατή απ' όσο χρειαζόταν. by Κώστας Μιαούλης
20:16
16' Σε θέση οφσάιντ συλλαμβάνεται ο Βέλλιος. by Κώστας Μιαούλης
20:18
18' Σέντρα του Μπλάκμαν, κόρνερ από την κόντρα. by Κώστας Μιαούλης
20:18
19' Νέο κόρνερ για τους Σλοβάκους. by Κώστας Μιαούλης
20:19
19' Κεφαλιά του Κάλμαρ άουτ. by Κώστας Μιαούλης
20:20
20' Φάουλ κερδίζει ο Μανούσος. by Κώστας Μιαούλης
20:21
21' Κακή εκτέλεση του Ούμπιντες, έδιωξαν οι Σλοβάκοι. by Κώστας Μιαούλης
20:22
22' ΓΚΟΟΟΛ ο Κατράνης με ατομική προσπάθεια. by Κώστας Μιαούλης
20:24
Ο αριστερός μπακ του Ατρόμητου, πήρε τις κόντρες και αφού απέφυγε και έναν ακόμα αντίπαλο δύο φορές με απανωτές προσποιήσεις, με αριστερό σουτ νίκησε τον Γέντλιτσκα για το 1-0. by Κώστας Μιαούλης
20:25
25' Φάουλ κερδίζει ο Καλμάρ από τον Κιβρακίδη. by Κώστας Μιαούλης
20:26
26' Κόρνερ για τους Σλοβάκους. by Κώστας Μιαούλης
20:27
27' Πέναλτι κερδίζει ο Μανούσος, ξεκάθαρο από τον Όραβετς. by Κώστας Μιαούλης
20:27
28' ΓΚΟΟΟΟΟΛ ο Μανούσος από την άσπρη βούλα, πανηγύρια στο Περιστέρι. by Κώστας Μιαούλης
20:29
29' ΑΠΙΘΑΝΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ 3-0. by Κώστας Μιαούλης
20:30
Από πάσα του Ούμπιντες, ο Βέλλιος από κοντά δεν μπορεί να νικήσει τον Γέντλιτσκα, από τις κόντρες η μπάλα κόρνερ. by Κώστας Μιαούλης
20:30
30' Cooling break. O Ατρόμητος με τα γκολ του Κατράνη στο 22' και του Μανούσου στο 28' έχει αγκαλιάσει την πρόκριση. by Κώστας Μιαούλης
20:32
32' Γύρισμα του Τσμέλικ, κόβει ο Ρισβάνης. by Κώστας Μιαούλης
20:33
33' Φάουλ κερδίζει ο Ταϊβό από τον Κατράνη, που είναι ωστόσο, πεσμένος στο έδαφος, έχοντας χτυπήσει στο πρόσωπο. by Κώστας Μιαούλης
20:34
34' Καθάρισε την φάση ο Ενσικουλού. by Κώστας Μιαούλης
20:36
36' Ο Ραμίρεζ βγήκε στην πλάτη της άμυνας, αλλά ο Μέγιερι βγήκε ωραία και τον καθυστέρησε, ενώ στη συνέχεια καθάρισε ο Ρισβάνης τη σέντρα του Ταϊβό. by Κώστας Μιαούλης
20:38
38' Σουτ του Ρόναν, εντελώς άστοχο. by Κώστας Μιαούλης
20:39
39' Ατομική προσπάθεια του Μανούσου, το σουτ άουτ. by Κώστας Μιαούλης
20:41
41' Σέντρα του Ούμπιδες, πάει για το γυριστό ο Βέλλιος, αλλά βρίσκει αέρα. by Κώστας Μιαούλης
20:41
42' Σε θέση οφσάιντ ο Ταϊβό. by Κώστας Μιαούλης
20:43
43' Πάλι στον ανοικτό χώρο, ο Ούμπιντες κόβει την μπάλα στον Βέλλιο, που δεν πιάνει γεμάτο το σουτ, μπλόκαρε ο Γέντλιτσκα. by Κώστας Μιαούλης
20:44
44' Κίτρινη κάρτα για τον Μανούσο. by Κώστας Μιαούλης
20:45
45' Σουτ του Ρόναν, μπλόκαρε ο Μέγιερι. by Κώστας Μιαούλης
20:46
45' Δύο λεπτά οι καθυστερήσεις, κόρνερ για τον Ατρόμητο. by Κώστας Μιαούλης
20:47
45+1' Ο Γούτας την κεφαλιά, η μπάλα άουτ. Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο, μετά την εκτέλεση του Ούμπιντες. by Κώστας Μιαούλης
20:48
45+2' Τέλος πρώτου μέρους. Ο Ατρόμητος με τα γκολ των Κατράνη στο 22' και Μανούσου με πέναλτι στο 28' προηγείται 2-0 στο ματς. by Κώστας Μιαούλης
20:59
Οι δύο αντίπαλοι επιστρέφουν για το δεύτερο μέρος. by Κώστας Μιαούλης
21:02
46' Πρώτη αλλαγή για την Ντουνάισκα. Ο Κρίστοφερ Βίντα αντί του Τσμέλικ. by Κώστας Μιαούλης
21:02
46' Σέντρα β' μέρους. by Κώστας Μιαούλης
21:05
47' Φάουλ του Χαρίση στον Ταϊβό, αλλά ο παίκτης της Ντουνάισκα βάζει πάλι τους αγκώνες και χτυπά στο πρόσωπο τον Έλληνα μέσο που έχει ματώσει. by Κώστας Μιαούλης
21:06
Βγαίνει εκτός αγώνα ο Χαρίσης. by Κώστας Μιαούλης
21:07
49' Μετά από δίλεπτη διακοπή, ο Ρόναν εκτελεί, πολύ άστοχα. by Κώστας Μιαούλης
21:08
50' Κακό το κοντρόλ του Ραμίρεζ, η μπάλα άουτ. Ο Χαρίσης, μετά τις πρώτες που βοήθειες, που του παρασχέθηκαν θα συνεχίσει στο ματς. by Κώστας Μιαούλης
21:09
52' Σε θέση οφσάιντ ο Ραμίρεζ. by Κώστας Μιαούλης
21:10
Η Λέγκια περιμένει τους Περιστεριώτες στον επόμενο γύρο. by Κώστας Μιαούλης
21:11
54' ΓΚΟΛ. Ο Ραμίρεζ μειώνει για την Ντουνάισκα. by Κώστας Μιαούλης
21:12
Από λάθος του Γούτα, η μπάλα έφτασε στον Ραμίρεζ που ξετύλιξε το δώρο, για να μειώσει το σκορ. by Κώστας Μιαούλης
21:13
55' Σούταρε ο Βίντα, μπλόκαρε ο Μέγιερι, που φωνάζει έξαλλος στους συμπαίκτες του. by Κώστας Μιαούλης
21:15
58' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ραμίρεζ. Σα να μην έχει βγει στο β' ο Ατρόμητος. by Κώστας Μιαούλης
21:16
59' Κίτρινη στον Κοστρνα, για μαρκάρισμα στον Κιβρακίδη. by Κώστας Μιαούλης
21:16
59' Κόρνερ για τον Ατρόμητο. by Κώστας Μιαούλης
21:17
60' Ο Μάντσον δεν μπορεί να πάρει την κεφαλιά όπως θα ήθελε. by Κώστας Μιαούλης
21:18
60' Ο Καχίλα αντί του Βέλλιου. Λογικά θα παίξει στα χαφ ο Ισραηλινός. by Κώστας Μιαούλης
21:19
62' Κεφαλιά του Κρούζλιακ άουτ. by Κώστας Μιαούλης
21:19
62' Ο Βεσελόφσκι αντί του Όραβετς. by Κώστας Μιαούλης
21:20
63' Ο Ενσικουλού γύρισε, δεν πρόλαβε να σουτάρει ο Χαρίσης. by Κώστας Μιαούλης
21:23
65' Φάουλ του Μπλάκμαν στον Ενσικουλού by Κώστας Μιαούλης
21:25
67' Ο Ενσικουλού μόνος του στην περιοχή, καθυστερεί χαρακτηριστικά και κόβεται. Μετά ο Καχίλα το σουτ, δύσκολα ο Γέντλιτσκα, ο Ενσικουλού που παίρνει την επιστροφή, είναι οφσάιντ. by Κώστας Μιαούλης
21:26
69' Πάλι αδράνεια στο κέντρο της άμυνας του Ατρόμητου, με τον Κατράνη να διώχνει τη σέντρα μπροστά από τον Ταϊβό. by Κώστας Μιαούλης
21:28
70' Ο Φάρλεϊ Ρόσα αντί του Ενσικουλού. by Κώστας Μιαούλης
21:28
71' Πέναλτι για την Ντουνάισκα Στρέντα. Το έκανε ο Καχίλα, στον Μπλάκμαν. by Κώστας Μιαούλης
21:29
72' ΓΚΟΛ ο Καλμάρ. Εύστοχος από την άσπρη βούλα. by Κώστας Μιαούλης
21:33
76' Ο Φάρλεϊ Ρόσα κερδίζει το φάουλ από τον Κρούζλιακ που παίρνει κίτρινη. by Κώστας Μιαούλης
21:34
77΄ ΓΚΟΟΟΟΛ ο Ρισβάνης με κεφαλιά από εκτέλεση του Ούμπιντες. by Κώστας Μιαούλης
21:37
80' Το έκανε θρίλερ ο Ατρόμητος με πολλά λάθη στην επανάληψη, αλλά ο Ρισβάνης με την κεφαλιά τον απάλλαξε από το άγχος. by Κώστας Μιαούλης
21:40
83' Κόρνερ παραχωρεί ο Κρούζλιακ. by Κώστας Μιαούλης
21:42
84' Φάουλ σε καλή θέση για τον Ατρόμητο, το κερδίζει ο Ρισβάνης από τον Ταϊβό. by Κώστας Μιαούλης
21:42
85' Εκτέλεση του Ούμπιδες άουτ. by Κώστας Μιαούλης
21:42
85' Φάουλ κερδίζει ο Ραμίρεζ από τον Γούτα. by Κώστας Μιαούλης
21:44
86' ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΤΟΥΝΑΪΣΚΑ: Ο Ρονάν από το φάουλ στέλνει την μπάλα στην εξωτερική πλευρά των γκολπόστ. by Κώστας Μιαούλης
21:44
87' Ο Νάτσος αντί του Ούμπιδες. by Κώστας Μιαούλης
21:46
89' Ο Νάτσος μόνος του απέναντι από τον Γέντλιτσκα αστοχεί. by Κώστας Μιαούλης
21:47
90' Ο Καχίλα πάνω στη γραμμή σταματά το πλασέ του Κάλμαρ. by Κώστας Μιαούλης
21:48
Μεγάλη επέμβαση του Μέγιερι σε σουτ του Βίντα. by Κώστας Μιαούλης
21:50
90+3' Είμαστε στο 3ο από τα επτά λεπτά καθυστερήσεων. by Κώστας Μιαούλης
21:51
90+4' Πλασέ του Μανούσου, ο Γέντλιτσκα αποκρούει εντυπωσιακά. by Κώστας Μιαούλης
21:53
90+6' Ένα λεπτό ακόμα. by Κώστας Μιαούλης
21:54
90+7' Δοκάρι από την εκτέλεση φάουλ του Καλμάρ. by Κώστας Μιαούλης
21:55
ΤΕΛΟΣ. Ο Ατρόμητος αγχώθηκε,αλλά νίκησε 3-2 την Ντουνάισκα Στρέντα με 3-2, με τα γκολ των Κατράνη, Μανούσου και Ρισβάνη και στην επόμενη φάση θα παίξει με την Λέγκια Βαρσοβίας. by Κώστας Μιαούλης