Παρακολουθήστε από το control-room του sportfm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στον Αστέρα Τρίπολης και τον Ατρόμητο για την 4η αγωνιστική της Super League. Ραδιοφωνικά από ΣΠΟΡ FM 94,6.

19:02
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στον Αστέρα Τρίπολης και τον Ατρόμητο by www.sport-fm.gr
19:02
19:03
Στην τελευταία θέση οι γηπεδούχοι, χωρίς βαθμό, έπειτα από τρεις αγωνιστικές by www.sport-fm.gr
19:03
Από την άλλη πλευρά, ο Ατρόμητος έχει δύο ισοπαλίες και μία ήττα αυτή της προηγούμενης αγωνιστικής κόντρα στον ΠΑΟΚ by www.sport-fm.gr
19:05
Η ενδεκάδα του Αστέρα Τρίπολης: Παπαδόπουλος, Κώτσιρας, Μαρτίνεθ, Βαλιέντε, Πασαλίδης, Καπίγια, Μουνάφο, Ριέρα, Μαρκ Φερνάντεθ, Λουίς Φερνάντεθ, Χαουρέγκι by www.sport-fm.gr
19:06
Στον πάγκο: Μιχαήλ, Μπαράλες, Ιγκλέσιας, Σουάρεθ, Φερνάντεζ, Ρίτζις, Παναγιώτου by www.sport-fm.gr
19:07
Η ενδεκάδα του Ατρόμητου: Μανδάς - Νάτσος, Γούτας, Ρισβάνης, Κατράνης - Καχίλα, Χαρίσης, Μάντσον - Μανούσος, Βέλλιος, Ρόσα by www.sport-fm.gr
19:08
19:08
19:08
H διαιτητική ομάδα της αναμέτρησης: Βάτσιος (Κουρομπύλια, Δίπλαρης, 4ος Ανδριανός) - VAR: Ζαχαριάδης, Χριστάκογλου by www.sport-fm.gr
19:30
19:31
19:32
Τηρείται το ένα λεπτό χωρίς να παιχθεί ποδόσφαιρο ως διαμαρτυρία για το γεγονός ότι οι παίκτες της Super League 2 και Football League είναι ανασφάλιστοι by www.sport-fm.gr
19:32
19:34
3' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ! 1-0! Σκόρερ ο Μαρκ Φερνάντεθ! Μπαλιά από τα δεξιά και ο Μαρκ Φερνάντεθ σαν σε προπόνηση ανοίγει το σκορ με το... καλημέρα στην αναμέτρηση by www.sport-fm.gr
19:36
19:37
6' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ! 2-0 ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΡΚ ΦΕΡΝΑΝΤΕΘ ΚΑΙ ΠΑΛΙ! Ο Χαουρέγκι από το κέντρο έχει πάρει την μπάλα, περνάει χωρίς να υπάρχει κανένας, κάνει το πρώτο σουτ, αποκρούει ο Μανδάς και στην επιστροφή ο Φερνάντεθ κάνει το 2-0 σε κενή εστία. by www.sport-fm.gr
19:41
10' Μία ομάδα υπάρχει στο γήπεδο κι αυτός είναι ο Αστέρας Τρίπολης που πιέζει και για τρίτο γκολ. Σε κλίμα... εκδρομής ο Ατρόμητος by www.sport-fm.gr
19:43
13' Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα! Πρώτο σουτ, η μπάλα κοντράρει και φτάνει συστημένη στα πόδια του Λουίς Φερνάντεθ από το ύψος της μικρής περιοχής, αλλά με εκπληκτική επέμβαση ο Μανδάς έδιωξε σε κόρνερ by www.sport-fm.gr
19:49
18' Δοκάρι για τον Αστέρα Τρίπολης! Ο Ριέρα κάνει βόλτα έξω από την περιοχή του Ατρόμητου, κάνει ανενόχλητος το σουτ και η μπάλα καταλήγει άουτ, αφού χτύπησε το οριζόντιο δοκάρι by www.sport-fm.gr
19:51
19:52
19:55
20:00
20:04
33' Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα! Και πάλι ο Μανδάς σώζει τον Ατρόμητο! Διαγώνια μπαλιά για τον Μαρκ Φερνάντεθ στα αριστερά, πλασάρει ο Ισπανός και πάλι ο πιτσιρικάς του Ατρόμητου απομάκρυνε σε κόρνερ. by www.sport-fm.gr
20:08
38' Κεφαλιά του Βέλλιου από μακρινό φάουλ του Ρόσα, η μπάλα άουτ χωρίς ανησυχία για τον Παπαδόπουλο by www.sport-fm.gr
20:14
43' Δοκάρι για τον Αστέρα Τρίπολης! Κάθετη στην πλάτη του Νάτσου και πάλι, ο Λουίς Φερνάντεθ έκανε το σουτ, η μπάλα στην εξωτερική πλευρά του εξωτερικού δοκαριού και άουτ. by www.sport-fm.gr
20:16
20:17
20:17
20:19
Ο Αστέρας Τρίπολης προηγείται... μόνο με 2-0. Ο Μαρκ Φερνάντεθ έχει πετύχει και τα δύο γκολ, με τους γηπεδούχους να έχουν ακόμα δύο δοκάρια και να έχουν νικηθεί άλλες δύο φορές από τον Χρήστο Μανδά. Ο Ατρόμητος δεν υπάρχει στο γήπεδο, οι Αρκάδες απειλούν όποτε το θέλουν και ενδεχομένως οι φιλοξενούμενοι να πραγματοποιούν το χειρότερο ημίχρονό τους τα τελευταία χρόνια. by www.sport-fm.gr
20:33
20:40
51' Σουτ του Μαρκ Φερνάντεθ μέσα από την περιοχή, η μπάλα πάνω από την εστία του Μανδά. by www.sport-fm.gr
20:42
53' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ! ΜΕΙΩΝΕΙ Ο ΡΙΣΒΑΝΗΣ ΜΕ ΚΕΦΑΛΙΑ! Εκτέλεσε το κόρνερ ο Κατράνης και ο αρχηγός του Ατρόμητου μειώνει. by www.sport-fm.gr
20:45
56' ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ! Εξαιρετική μπαλιά από τον Ρόσα στον Μανούσο, εκείνος μπήκε από πλάγια και δεξιά στην περιοχή, απέκρουσε σε κόρνερ ο Παπαδόπουλος στη γωνία του. by www.sport-fm.gr
20:48
59' ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ! Άλλαξαν ωραία την μπάλα οι φιλοξενούμενοι, αυτή έφτασε στον Ρόσα που έκανε το σουτ εκτός περιοχής, αλλά σημάδεψε άουτ. by www.sport-fm.gr
20:52
20:53
65' Αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης. Εκτός ο Χαουρέγκι, μέσα ο Μπόρχα Φερνάντεθ by www.sport-fm.gr
20:58
21:00
71' Ευκαιρία για τον Αστέρα Τρίπολης! Σουτ του Μαρκ Φερνάντεθ, η μπάλα κόντραρε στο σώμα του Γούτα και κόρνερ by www.sport-fm.gr
21:01
73' Τεράστια ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Ψηλοκρεμαστή κεφαλιά του Μανούσου από σέντρα του Κατράνη, ο Παπαδόπουλος έδιωξε τελευταία στιγμή σε κόρνερ. by www.sport-fm.gr
21:04
21:11
21:12
21:15
86' Αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης. Μέσα ο Ιγκλέσιας, εκτός ο Λουίς Φερνάντεθ by www.sport-fm.gr
21:17
21:19
21:19
21:23
21:24
Ο Αστέρας Τρίπολης επικράτησε 2-1 του Ατρόμητου, παίρνοντας τους πρώτους του βαθμούς στο πρωτάθλημα. Χωρίς νίκη παραμένει ο Ατρόμητος by www.sport-fm.gr