Kαλησπέρα. Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση ανάμεσα στον Παναιτωλικό και την ΑΕΛ. by Κώστας Μιαούλης
Παναιτωλικός: Γιαννακόπουλος, Σανιά, Μαρσιάλ, Γιοβάνοβιτς, Λουσέρο, Σίενστεντ, Ταχάρ, Ντίας, Ντάλσιο, Αριγίμπι, Μοράρ by Κώστας Μιαούλης
ΑΕΛ: Κρίστινσον, Μιχαήλ, Μπράλιτς, Μόρας, Μπέρτος, Στάνκοβιτς, Κάτσε, Σεσέροβιτς, Μιλοσάβλιεβιτς, Ουάρντα, Νούνιτς by Κώστας Μιαούλης
Στον πάγκο για τον Παναιτωλικό: Κνετ, Τσιγγάρας, Μπαϊρόβιτς, Μπάλμπι, Ντουάρτε, Ρομάν, Λιάβας by Κώστας Μιαούλης
Στον πάγκο για την ΑΕΛ: Ρίστιτς, Ντάουντα, Γκόλιας, Καρανίκας, Ασούμπρε, Ζίβκοβιτς, Φατιόν by Κώστας Μιαούλης
19:47
Διαιτητής ο Φωτιάς, με βοηθούς τους Πάγκαλο και Δίπλαρη. by Κώστας Μιαούλης
19:58
O Παναιτωλικός αναζητά ακόμα την πρώτη του νίκη με τον Μάκη Χάβο να έχει επιστρέψει στον πάγκο της ομάδας του Αγρινίου. by Κώστας Μιαούλης
19:59
Η ΑΕΛ είναι αήττητη εδώ και τρεις αγωνιστικές. by Κώστας Μιαούλης
20:01
1' Σέντρα αγώνα by Κώστας Μιαούλης
20:03
3'Παιχνίδι κέντρου μέχρι στιγμής. by Κώστας Μιαούλης
20:04
3' Σέντρα του Αριγίμπι, κακή εκτίμηση του Κρίστινσον, έδιωξε ο Μπράλιτς, όπως-όπως. by Κώστας Μιαούλης
20:06
5' Φοβερή ντρίπλα του Ουάρντα στον Σίεστεντ, το σουτ με το αριστερό φεύγει άουτ. by Κώστας Μιαούλης
20:06
6' Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. by Κώστας Μιαούλης
20:10
9' Ο Παναιτωλικός έχει μεγαλύτερη κατοχή ως τώρα, χωρίς όμως τη μεγάλη φάση. by Κώστας Μιαούλης
20:12
11' Μαρκάρισμα του Ταχάρ στον Σεσέροβιτς, φάουλ για την ΑΕΛ, μεταξύ σέντρας και περιοχής των γηπεδούχων. by Κώστας Μιαούλης
20:15
14' Στο τελευταίο τρίλεπτο κράτησε την μπάλα στην κατοχή της η ΑΕΛ και "πάγωσε" το παιχνίδι. by Κώστας Μιαούλης
20:17
15' Σέντρα του Μπέρτου, κακή απομάκρυνση της άμυνας, ο Μιλοσάβλιεβιτς με τη μία άουτ, by Κώστας Μιαούλης
20:17
16' Φάουλ για τον Παναιτωλικό. by Κώστας Μιαούλης
20:18
17' Άστοχη η εκτέλεση του Μοράρ. by Κώστας Μιαούλης
20:21
20' Αρχίζει να κερδίζει τις περισσότερες μάχες στο κέντρο η ΑΕΛ. by Κώστας Μιαούλης
20:24
24' Η ΑΕΛ ελέγχει το ματς μετά το 10ο λεπτό, έχει δύο σουτ από καλή θέση, σε αντίθεση με τους γηπεδούχους που έχουν θέματα στην ανάπτυξη ως τώρα. by Κώστας Μιαούλης
20:25
25' Πεσμένος στο τερέν ο Σανιά. by Κώστας Μιαούλης
20:27
26' Κόρνερ για την ΑΕΛ. by Κώστας Μιαούλης
20:27
27' ΓΚΟΛ Η ΑΕΛ, δεν μετράει. by Κώστας Μιαούλης
20:28
Πρώτη κεφαλιά ο Μόρας, δεύτερη ο Μιχαήλ, δεν υπάρχει κανένα οφσάιντ. by Κώστας Μιαούλης
20:28
VAR. by Κώστας Μιαούλης
20:29
ΓΚΟΟΟΟΛΛ για την ΑΕΛ. Μετράει το γκολ του Μιχαήλ. by Κώστας Μιαούλης
20:31
30' Σουτ του Ντάλσιο, κόντρα στα σώματα και μπλοκάρει ο Κρίστινσον. by Κώστας Μιαούλης
20:32
31' Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. by Κώστας Μιαούλης
20:35
34' ΓΚΟΟΟΟΟΛ ο Ντίας ισοφαρίζει ο Παναιτωλικός. by Κώστας Μιαούλης
20:36
Από μπαλιά του Ντάλσιο, ο Ταχάρ με τον Μοράρ, δεν μπορούν από κοντά, όμως η μπάλα στρώνεται (από λάθος του Μόρα) στον Ντίας που από το σημείο του πέναλτι κεραυνοβολεί τον Κρίστινσον για το 1-1. by Κώστας Μιαούλης
20:38
38' Κόρνερ για την ΑΕΛ. by Κώστας Μιαούλης
20:40
Η μπάλα μετά από μια απομάκρυνση της άμυνας της ΑΕΛ, έχει βρει πρώτα στα πόδια, μετά στο σώμα και μετά στο χέρι του Κάτσε. Ο Φωτιάς κοντά στην φάση είπε να συνεχιστεί το ματς. by Κώστας Μιαούλης
20:41
ΕΛΕΓΧΟΣ VAR, επιβεβαίωσε την απόφαση του διαιτητή. by Κώστας Μιαούλης
20:43
42' Φάουλ στον Ουάρντα. by Κώστας Μιαούλης
20:44
43' Κόρνερ για την ΑΕΛ. by Κώστας Μιαούλης
20:47
45' Δύο λεπτά επιπλέον. by Κώστας Μιαούλης
20:48
45+2' Σουτ του Σιενστεντ, η μπάλα πάνω από την εστία του Κρίστινσον. by Κώστας Μιαούλης
20:49
45+2' Φινάλε πρώτου μέρους με το σκορ ισόπαλο 1-1. Ο Μιχαήλ το 0-1, μετά από ασίστ του Μόρα, αλλά επτά λεπτά μετά ο Ντίας ισοφάρισε μετά από λάθος του Μόρα. by Κώστας Μιαούλης
21:04
46' Ντάουντα αντί Νούνιτς by Κώστας Μιαούλης
21:05
46' Σέντρα β' μέρους by Κώστας Μιαούλης
21:06
46' Φάουλ του Σιένστεντ στον Κάτσε. by Κώστας Μιαούλης
21:07
47' Κεφαλιά του Μόρα άουτ. by Κώστας Μιαούλης
21:07
48' Σουτ του Ντάλσιο άστοχο, ενώ έκανε ωραίο κοντρόλ. by Κώστας Μιαούλης
21:13
53' Χωρίς την μεγάλη φάση μέχρι στιγμής το β' μέρος. by Κώστας Μιαούλης
21:14
55' Ντουάρτε αντι Αριγίμπι by Κώστας Μιαούλης
21:16
56' Ο Γιαννακόπουλος στην προσπάθεια του να κάνει κοντρόλ, δεν είδε τον Μιλοσάβλιεβιτς να έρχεται έγινε η κόντρα, αλλά η μπάλα κατέληξε άουτ. Τυχερός ο πορτιέρε του Παναιτωλικού. by Κώστας Μιαούλης
21:19
60' Σέντρα του Ουάρντα, μπλοκάρει ο Γιαννακόπουλος. by Κώστας Μιαούλης
21:21
61' Ο Ντάλσιο στρώνει με το στήθος στον Μοράρ, ο Κρίστινσον δύσκολα σε κόρνερ. by Κώστας Μιαούλης
21:22
62' Από το κόρνερ του Μοράρ, ο Λουσέρο την κεφαλιά άουτ. by Κώστας Μιαούλης
21:25
65' Φάουλ για τον Παναιτωλικό. by Κώστας Μιαούλης
21:25
66' Ο Ντάλσιο εκτέλεσε, ο Κρίστινσον μπλόκαρε εύκολα. by Κώστας Μιαούλης
21:27
68' Σέντρα ο Σανιά, μπλόκαρε ο Κρίστινσον. by Κώστας Μιαούλης
21:28
68' Κόρνερ για τους Αγρινιώτες. by Κώστας Μιαούλης
21:28
68' Φατιόν αντί Σεσέροβιτς. by Κώστας Μιαούλης
21:29
69' Από την εκτέλεση του Λουσέρο, ο Μαρσιάλ έπιασε άσχημα την κεφαλιά από καλή θέση άουτ. by Κώστας Μιαούλης
21:31
72' Κόρνερ για την ΑΕΛ by Κώστας Μιαούλης
21:33
74' Ρομάν αντί Ντάλσιο by Κώστας Μιαούλης
21:34
75' Ο Μοράρ είδε κίτρινη. by Κώστας Μιαούλης
21:36
77' Μπαϊροβιτς αντί Μοράρ by Κώστας Μιαούλης
21:37
77' ΓΚΟΟΟΟΛ ο Μπαϊροβιτς με το που μπήκε στο ματς. by Κώστας Μιαούλης
21:38
Φοβερός συνδυασμός των Ντίας-Ντουάρτε με κλασσική κίνηση φορ ο Μπαϊροβιτς με το αριστερό δίνει προβάδισμα στον Παναιτωλικό. by Κώστας Μιαούλης
21:39
80' Κίτρινη ο Σιένστεντ. by Κώστας Μιαούλης
21:40
80' ΓΚΟΟΟΟΟΛ ο Μόρας ισοφαρίζει με κεφαλιά. by Κώστας Μιαούλης
21:41
Κάκιστη έξοδος του Γιαννακόπουλου και ο Μόρας ισοφαρίζει σε 2-2. by Κώστας Μιαούλης
21:44
85' Κίτρινη ο Μιλοσάβλιεβιτς. by Κώστας Μιαούλης
21:47
88' Σέντρα του Σανιά, μπλόκαρε ο Κρίστινσον. by Κώστας Μιαούλης
21:49
90' Κίτρινη στον Σανιά για φάουλ Ουάρντα. by Κώστας Μιαούλης
21:50
90' Ασούμπρε αντί Ουάρντα. by Κώστας Μιαούλης
21:50
90' Τρία λεπτά καθυστερήσεις. by Κώστας Μιαούλης
21:51
90+2' Σουτ του Ασούμπρε άουτ. by Κώστας Μιαούλης
21:54
ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 2-2! Όπως και πέρσι οι δύο αντίπαλοι θα έρθουν ισόπαλοι με το ίδιο σκορ. Ο Μιχαήλ στο 27' το 0-1, ο Ντίας στο 34' το 1-1. Ο Μπαϊροβιτς έδωσε προβάδισμα στον Παναιτωλικό για το 2-1, όμως ο Μόρας έσωσε τον βαθμό για την ΑΕΛ. by Κώστας Μιαούλης