Παρακολουθήστε από το control-room του sportfm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στον Πανιώνιο και τον Αστέρα Τρίπολης για την 7η αγωνιστική της Super League.

16:24
16:25
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση Πανιώνιος-Αστέρας Τρίπολης για την 7η αγωνιστική της Super League. by www.sport-fm.gr
16:28
Ο Πανιώνιος συνετρίβη 4-1 από τον ΟΦΗ στην Κρήτη στο τελευταίο παιχνίδι του και συμπλήρωσε 3 ματς δίχως νίκη (0-1-2). by www.sport-fm.gr
16:29
Ο Αστέρας Τρίπολης ηττήθηκε 1-2 εντός από τον ΠΑΟΚ, που ήταν η 5η ήττα του σε 6 ματς (1-0-5). by www.sport-fm.gr
16:32
Η ενδεκάδα του Πανιωνίου: Κότνικ - Μασούρας, Λυμπεράκης, Ευαγγέλου, Σταυρόπουλος - Κόρμπος - Μαξίμοβιτς, Μιλόγεβιτς, Παπανικολάου, Δούμτσιος - Αραμπούλι by www.sport-fm.gr
16:32
Η ενδεκάδα του Αστέρα Τρίπολης: Παπαδόπουλος - Βλάχος, Μαρτίνεθ, Σουάρεθ, Ματρικάρντι - Βαλιέντε, Καπίγια - Σίτο, Ριέρα, Μαρκ Φερνάντεθ - Χαουρέγκι by www.sport-fm.gr
16:34
Ο Αστέρας Τρίπολης έχει να νικήσει στη Νέα Σμύρνη από το 2009: έκτοτε μετράει 3 ισοπαλίες και 6 ήττες! by www.sport-fm.gr
16:37
Στον πάγκο για τον Πανιώνιο: Μαλέρμπ, Μανιάτης, Σαραμαντάς, Παπαγεωργίου, Τσιλούλης, Οικονομίδης, Σιντί Αλί. by www.sport-fm.gr
16:37
Στον πάγκο για τον Αστέρα Τρίπολης: Μιχαήλ, Μπαράλες, Τασουλής, Φερνάντεθ, Κότσιρας, Μουνάφο, Ιγκλέσιας. by www.sport-fm.gr
17:02
16' Ευκαιρία για τον Αστέρα Τρίπολης, με τον Χαουρέγκι να μην μπορεί να πλασάρει από κοντά τον Κότνικ. by www.sport-fm.gr
17:02
17:04
Αναγκαστική αλλαγή θα γίνει στον Πανιώνιο, αφού ο Κότνικ δεν μπορεί να συνεχίσει. by www.sport-fm.gr
17:05
17:05
17:09
Το μάτι του Κότνικ πρήστηκε πάρα πολύ και αναμένεται να μεταφερθεί στο νοσοκομείο, ενώ του έγιναν και ράμματα. by www.sport-fm.gr
17:11
17:12
17:12
Απευθείας εκτέλεση κόρνερ από τον Μιλόγεβιτς, έδιωξε με το ένα χέρι ο Παπαδόπουλος. by www.sport-fm.gr
17:15
29' Καλή στιγμή για τον Πανιώνιο. Ο Μασούρας σούταρε έξω από την περιοχή, η μπάλα έφυγε δίπλα από το δοκάρι. by www.sport-fm.gr
17:21
17:23
17:23
17:24
38' Ευκαιρία για τον Πανιώνιο. Μετά την εκτέλεση κόρνερ, ο Ευαγγέλου πήρε την κεφαλιά από το ύψος της μικρής περιοχής, αλλά ο Παπαδόπουλος ήταν σε καλή θέση και μπλόκαρε. by www.sport-fm.gr
17:28
42' Φάουλ για τον Πανιώνιο σε καλό σημείο για γέμισμα στην αντίπαλη περιοχή. by www.sport-fm.gr
17:28
17:30
17:30
17:30
Εκπληκτική εκτέλεση φάουλ του Μαρκ Φερνάντεθ, που έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του Μαλέρμπ. by www.sport-fm.gr
17:34
17:34
17:35
Το μοναδικό γκολ του αγώνα στο 44' από την απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μαρκ Φερνάντεθ. by www.sport-fm.gr
17:36
Κακό ποιοτικά το πρώτο ημίχρονο, ελάχιστες οι καλές στιγμές για τις δύο ομάδες. by www.sport-fm.gr
17:57
52' Αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης. Ο Μπόρχα Φερνάντεθ αντικαθιστά τον Ριέρα. by www.sport-fm.gr
18:01
57' Καλή στιγμή για τον Πανιώνιο. Δυνατό σουτ του Μασούρα έξω από την περιοχή, έδιωξε σε κόρνερ ο Παπαδόπουλος. by www.sport-fm.gr
18:07
18:08
Στο 58' έγινε η δεύτερη αλλαγή του Πανιωνίου, με τον Τσιλούλη να αντικαθιστά τον Δούμτσιο. by www.sport-fm.gr
18:13
69' Ευκαιρία για τον Πανιώνιο. Ο Αραμπούλι μπήκε στην περιοχή και πλάσαρε με το αριστερό, αλλά ο Παπαδόπουλος έδιωξε σε κόρνερ. by www.sport-fm.gr
18:15
Ο Αστέρας Τρίπολης έχει περιοριστεί και προσπαθήσει να απειλήσει με αντεπιθέσεις. by www.sport-fm.gr
18:15
18:18
18:19
74' Τρίτη αλλαγή για τον Πανιώνιο. Ο Σιντί Αλί παίρνει τη θέση του Παπανικολάου. by www.sport-fm.gr
18:22
18:22
79' Διπλή ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Ο Αραμπούλι σούταρε μέσα από την περιοχή μετά από την πανέξυπνη πάσα του Μιλόγεβιτς, αλλά ο Παπαδόπουλος έδιωξε. Στην εξέλιξη της φάσης ο Τσιλούλης σούταρε και ο τερματοφύλακας του Αστέρα έδιωξε εκ νέου. by www.sport-fm.gr
18:26
18:29
85' Δεύτερη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης. Ο Κώτσιρας αντικατέστησε τον Σίτο. by www.sport-fm.gr
18:31
88' Τρίτη και τελευταία αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Μπαράλες αντικαθιστά τον Χαουρέγκι. by www.sport-fm.gr
18:34
90' Δεύτερη κίτρινη κάρτα ο Κόρμπος, με 10 παίκτες θα συνεχίσει ο Πανιώνιος. by www.sport-fm.gr
18:35
18:35
18:36
18:36
18:38
Τέλος αγώνα, ο Αστέρας Τρίπολης επικράτησε 1-0 του Πανιωνίου στη Νέα Σμύρνη! by www.sport-fm.gr
18:39
18:39
Ανάσαναν οι φιλοξενούμενοι, που έφτασαν στους 6 πόντους. Στο -2 έμεινε ο Πανιώνιος, που ολοκλήρωσε το ματς με 10 παίκτες λόγω αποβολής του Κόρμπου στο 90'. by www.sport-fm.gr