16:37
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση Ατρόμητος-Πανιώνιος για την 8η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας. by www.sport-fm.gr
16:51
16:52
Αντίστοιχα, ο Πανιώνιος έχασε 0-1 εντός από τον Αστέρα Τρίπολης και συμπλήρωσε 4 ματς δίχως νίκη (0-1-3). by www.sport-fm.gr
16:52
Η ενδεκάδα του Ατρόμητου: Μανδάς - Γκάλο, Γούτας, Στρούγγης, Ταλόχα – Χαρίσης, Μπαένα - Ενσικουλού, Ανδρούτσος, Μανούσος – Βέλλιος by www.sport-fm.gr
16:52
Η ενδεκάδα του Πανιωνίου: Μαλέρμπ – Μασούρας, Παπαγεωργίου, Σταυρόπουλος, Σαραμαντάς - Μανιάτης, Μαξίμοβιτς - Παπανικολάου, Μιλόγεβιτς, Τσιλούλης - Αραμπούλι by www.sport-fm.gr
16:53
Στον πάγκο για τον Ατρόμητο οι Μέγερι, Κατράνης, Ουγκράι, Γιακουμάκης, Ούμπιδες, Ρόσα, Κιβρακίδης. by www.sport-fm.gr
16:53
Στον πάγκο για τον Πανιώνιο οι Νίκας, Λυμπεράκης, Δούμτσιος, Εμμανουηλίδης, Ευαγγέλου, Οικονομίδης, Ρέντζας. by www.sport-fm.gr
17:11
8' Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανιώνιο. Κεφαλιά του Παπαγεωργίου μέσα από την περιοχή, ο Μανδάς έδιωξε την μπάλα και η μπάλα κατέληξε στο οριζόντιο δοκάρι στη συνέχεια. by www.sport-fm.gr
17:29
Χρήση του VAR πάλι από τον διαιτητή. Για ένα σπρώξιμο στην περιοχή του Πανιωνίου. by www.sport-fm.gr
17:32
17:39
17:39
37' Ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Κεφαλιά του Γούτα μέσα από την περιοχή, η μπάλα δίπλα από το δοκάρι. by www.sport-fm.gr
17:42
17:43
Σουτ του Βέλλιου έξω από την περιοχή, η μπάλα κάπου κόντραρε, άλλαξε ελαφρώς πορεία και κατέληξε στα δίχτυα του Μαλέρμπ για το 2-0. by www.sport-fm.gr
17:47
17:49
17:50
17:51
45'+4' Καλή στιγμή για τον Πανιώνιο. Γυριστή κεφαλιά του Μανιάτη, η μπάλα πάνω από το δοκάρι. by www.sport-fm.gr
17:51
17:52
Ο Ενσικουλού έφυγε γρήγορα στην πλάτη της άμυνας του Πανιωνίου και εκτέλεσε άψογα τον Μαλέρμπ για το 3-0. by www.sport-fm.gr
17:55
18:11
Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος. Μία αλλαγή για τον Πανιώνιο, ο Δούμτσιος πήρε τη θέση του Τσιλούλη. by www.sport-fm.gr
18:13
47' Καλή εκτέλεση φάουλ του Μαξίμοβιτς, η μπάλα όμως έφυγε πάνω από τα δοκάρια. by www.sport-fm.gr
18:15
49' Ευκαιρία για τον Πανιώνιο. Κεφαλιά του Μιλόγεβιτς, έδιωξε εντυπωσιακά ο Μανδάς. by www.sport-fm.gr
18:21
18:25
58' Πολύ καλή στιγμή για τον Πανιώνιο. Ο Δούμτσιος μπήκε στην περιοχή του Ατρόμητου και σούταρε, αλλά έστειλε την μπάλα στην εξωτερική πλευρά των διχτύων. by www.sport-fm.gr
18:26
18:28
18:30
64' Δεύτερη αλλαγή για τον Πανιώνιο. Ο Οικονομίδης αντικαθιστά τον Παπανικολάου. by www.sport-fm.gr
18:31
18:34
18:35
Τρομερό σουτ του Ούμπιδες έξω από την περιοχή, ο Μαλέρμπ δεν κατάφερε να διώξει και η μπάλα κατέληξε στα δίχτυα του. by www.sport-fm.gr
18:38
72' Δεύτερη αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Ουγκράι παίρνει τη θέση του Ενσικουλού. by www.sport-fm.gr
18:38
73' Καλή στιγμή για τον Ατρόμητο. Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ουγκράι, η μπάλα στην εξωτερική πλευρά των διχτύων. by www.sport-fm.gr
18:42
76' Τρίτη αλλαγή για τον Πανιώνιο. Ο Εμμανουηλίδης αντικαθιστά τον Μιλόγεβιτς. by www.sport-fm.gr