Παναιτωλικός-Αστέρας Τρίπολης

16:47
Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης, Παναιτωλικός-Αστέρας Τρίπολης, για την 9η αγωνιστική της Super League 1. by Αποστόλης Λιβάνιος
16:48
Ο αγώνας θα καλυφθεί τηλεοπτικά από το ΕΡΤSports και ραδιοφωνικά θα υπάρχει μετάδοση από τον ΣΠΟΡ FM 94,6 by Αποστόλης Λιβάνιος
16:50
Πάμε αρχικά να δούμε τις συνθέσεις των δύο ομάδων... by Αποστόλης Λιβάνιος
16:50
Παναιτωλικός (Μάκης Χάβος): Γιαννακόπουλος, Σανιά, Μαρσιάλ, Γιοβάνοβιτς, Λουσέρο, Σίεντσεντ, Ταχάρ, Μιμίτο, Ντάλσιο, Ντίας, Μπαΐροβιτς by Αποστόλης Λιβάνιος
16:51
Αστέρας Τρίπολης (Μπόρχα Χιμένεθ): Παπαδόπουλος, Βλάχος, Σουάρεθ, Ματρικάρντι, Τασουλής, Μουνάφο, Βαλιέντε, Ριέρα, Μαρκ Φερνάντεθ, Καπίγια, Μπαράλες by Αποστόλης Λιβάνιος
16:53
Στον πάγκο για τους γηπεδούχους: Κνετ, Μπάλμπι, Αριγίμπι, Ντουάρτε, Ρόμαν, Τσιγγάρας, Λιάβας by Αποστόλης Λιβάνιος
16:53
Στον πάγκο για τους φιλοξενούμενους: Μιχαήλ, Φερνάντεζ, Φερνάντεθ, Χουαρέγκι, Κώτσιρας, Σίτο, Αντζούλας by Αποστόλης Λιβάνιος
16:55
Διαιτητής: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας) Βοηθοί: Κωνστάντιος (Εύβοιας), Παπαδάκης (Ηρακλείου) 4ος: Φωτιάδης (Καστοριάς) VAR: Τζοβάρας (Φθιώτιδας),AVAR: Μωυσιάδης (Ηπείρου) by Αποστόλης Λιβάνιος
16:59
Ο Παναιτωλικός προέρχεται από την ήττα με 2-0 από τον Άρη στο "Κλ. Βικελίδης", δεν έχει νίκη στο πρωτάθλημα και η συγκομιδή του έως τώρα ειναι μόλις δύο βαθμοί. Ο Αστέρας επικράτησε 4-1 της Λαμίας στην Τρίπολης και είναι στην 9η θέση με 9 βαθμούς. by Αποστόλης Λιβάνιος
16:59
Έναρξη στο ματς! by Αποστόλης Λιβάνιος
17:03
4' Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό. Ο Μπαΐροβιτς με κάθετη βρήκε τον Ντάλσιο, που από πλάγια θέση κέρδισε ένα κόρνερ by Αποστόλης Λιβάνιος
17:05
5' Πολύ άστοχο σουτ του Φερνάντεθ, από μακρινή απόσταση. by Αποστόλης Λιβάνιος
17:07
8' Εκτέλεση φάουλ του Μπαΐροβιτς από καλή θέση, η μπάλα στο τείχος by Αποστόλης Λιβάνιος
17:14
15' Κολλητά κόρνερ για τον Παναιτωλικό by Αποστόλης Λιβάνιος
17:16
Σουτ του Μπαΐροβιτς και η μπάλα κόρνερ για τον Παναιτωλικό by Αποστόλης Λιβάνιος
17:17
18' ΓΚΟΛ ο Παναιτωλικός, 1-0! Ύστερα από κόρνερ του Λουσέρο από τα αριστερά, ο Μαρσιάλ με τη δεύτερη έστειλε την μπάλα στα δίχτυα από κοντά. by Αποστόλης Λιβάνιος
17:18
Γίνεται ενδοσυνεννόηση με VAR by Αποστόλης Λιβάνιος
17:19
Μετράει κανονικά το γκολ by Αποστόλης Λιβάνιος
17:26
28' Κίτρινη ο Ντάλσιο by Αποστόλης Λιβάνιος
17:28
28' Άστοχη κεφαλιά του Ματρικάρντι μετά από εκτέλεση φάουλ by Αποστόλης Λιβάνιος
17:31
32' Καλή προσπάθεια του Μιμίτο εκτός περιοχής για τον Παναιτωλικό, μοίρασε στον Ντάλσιο που έκανε πλασέ πάνω στον αντίπαλο τερματοφύλακα by Αποστόλης Λιβάνιος
17:38
39' Ευκαιρία για τον Αστέρα. Γύρισμα του Βλάχου (μετά από ωραίο άνοιγμα παιχνιδιού από τον Μουνάφο) από τα δεξιά και ο Καπίγια από τη μικρή περιοχή έστειλε την μπάλα εκτός. Διαμαρτυρίες για πέναλτι από τους φιλοξενούμενους by Αποστόλης Λιβάνιος
17:39
Ενδοσυνεννόηση με VAR by Αποστόλης Λιβάνιος
17:40
Πάει να δει τη φάση ο Παπαδόπουλος. by Αποστόλης Λιβάνιος
17:41
Πέναλτι για τον Αστέρα! Ο Μαρσιάλ έχει κάνει αντικανονικό μαρκάρισμα στον Καπίγια. Κίτρινη κάρτα στον παίκτη των γηπεδούχων. Ο διαιτητής της αναμέτρησης τσέκαρε και αν έχει βγει η μπάλα πριν το γύρισμα του Βλάχου by Αποστόλης Λιβάνιος
17:43
44' ΓΚΟΛ ο Αστέρας, 1-1! Ο Μπαράλες εκτέλεσε άψογα το πέναλτι και έστειλε την μπάλα στον ουρανό των διχτύων του Γιαννακόπουλου by Αποστόλης Λιβάνιος
17:45
Έξι λεπτά οι καθυστερήσεις by Αποστόλης Λιβάνιος
17:47
45+3' Απειλεί με σουτ του Ντάλσιο έπειτα από σέντρα του Λουσέρο ο Παναιτωλικός by Αποστόλης Λιβάνιος
17:49
45+4' Καλή αντεπίθεση από τον Αστέρα, ο Μαρσιάλ χάλασε τα σχέδια των φιλοξενούμενων με καθοριστική επέμβαση by Αποστόλης Λιβάνιος
17:49
45+4' Σουτ του Φερνάντεθ, μπλόκαρε ο Γιαννακόπουλος by Αποστόλης Λιβάνιος
17:51
Ημίχρονο στο Αγρίνιο. Παναιτωλικός-Αστέρας 1-1. Ο Μαρσιάλ άνοιξε το σκορ στο 18' με εξ επαφής εκτέλεση έπειτα από κόρνερ και ο ίδιος παίκτης ανέτρεψε τον Καπίγια και ο Μπαράλες ευστόχησε στο πέναλτι (δόθηκε με χρήση VAR) στο 44' για την ισοφάριση. Ανώτεροι οι γηπεδούχοι συνολικά, ανέβηκαν οι Αρκάδες προς το τέλος του ημιχρόνου. by Αποστόλης Λιβάνιος
18:09
Έναρξη δεύτερου μέρους! by Αποστόλης Λιβάνιος
18:11
47' Απειλεί ο Παναιτωλικός. Ωραία εκτέλεση του Μπαΐροβιτς η μπάλα στην εξωτερική πλευρά των διχτύων. Βιάστηκε να πανηγυρίσει ο κόσμος by Αποστόλης Λιβάνιος
18:17
Πέραν της εκτέλεσης φάουλ του Μπαΐροβιτς, δεν υπάρχει άλλη φάση στο ματς στο δεύτερο μέρος by Αποστόλης Λιβάνιος
18:18
54' Κίτρινη κάρτα στον Μάκη Χάβο για διαμαρτυρίες. Όπως και στον βοηθό του, Μπάμπη Μιχαηλίδη by Αποστόλης Λιβάνιος
18:24
60' Άστοχο σουτ του Ντάλσιο, η μπάλα πάνω από την εστία του Παπαδόπουλου by Αποστόλης Λιβάνιος
18:30
Φάουλ σε καλή θέση για τον Αστέρα. by Αποστόλης Λιβάνιος
18:30
67' Εκτέλεσε ο Φερνάντεθ, η μπάλα στο τείχος. by Αποστόλης Λιβάνιος
18:31
67' Τσιγγάρας αντί Ταχάρ για τον Παναιτωλικό. by Αποστόλης Λιβάνιος
18:32
69' Κίτρινη ο Αριγίμπι για τον Παναιτωλικό by Αποστόλης Λιβάνιος
18:35
72' Φερνάντεθ αντί Ριέρα στο ματς για τον Αστέρα. by Αποστόλης Λιβάνιος
18:40
76' Ντουάρτε αντί Μιμίτο για τον Παναιτωλικό by Αποστόλης Λιβάνιος
18:46
83' Χουαρέγκι αντί Μπαράλες για τον Αστέρα by Αποστόλης Λιβάνιος
18:47
84' Κίτρινη ο Τασουλής by Αποστόλης Λιβάνιος
18:54
Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις by Αποστόλης Λιβάνιος
18:55
90+1' Σίτο αντί Μαρκ Φερνάντεθ για τον Αστέρα by Αποστόλης Λιβάνιος
18:56
90+2' Άστοχο σουτ του Αριγίμπι για τον Παναιτωλικό by Αποστόλης Λιβάνιος