Βόλος-Παναιτωλικός

16:41
Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης που ανοίγει την αυλαία της 10ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκας ανάμεσα στον Βόλο και τον Παναιτωλικό. by Γιώργος Τσανάκας
16:43
Οι γηπεδούχοι βρίσκονται στην 10η θέση με 9 βαθμούς και μετά το καλό τους ξεκίνημα στο πρωτάθλημα δείχνουν να έχουν... ξεφουσκώσει. Προτελευταίος ο Παναιτωλικός με 3 βαθμούς αλλά χωρίς νίκη ακόμη στην Σούπερ Λίγκα. by Γιώργος Τσανάκας
16:46
Πάμε να δούμε τις ενδεκάδες των δύο ομάδων, ένα μισάωρο πριν την έναρξη του αγώνα. by Γιώργος Τσανάκας
16:49
Βόλος (Χουάν Φεράντο): Μελίσσας, Ντεντάκης, Τσίκα, Δημόπουλος, Φεράρι, Τσοκάνης, Μπαλογιάννης, Τόρες, Μουνίθ, Ζοάο Ράφαελ, Γέντρισεκ. by Γιώργος Τσανάκας
16:50
Στον πάγκο οι Γκαραβέλης, Μαξ, Μάντζης, Ηλιόπουλος, Τσαούσης, Μυστακίδης, Διαμαντης. by Γιώργος Τσανάκας
16:52
Παναιτωλικός (Μάκης Χάβος): Γιαννακόπουλος, Μαρσιάλ, Γιοβάνοβιτς, Σίεστεντ, Λουσέρο, Ντάλσιο, Ντίας, Μιμίτο, Σανιά, Ταχάρ, Αριγίμπι. by Γιώργος Τσανάκας
16:54
Στον πάγκο οι Κνετ, Μπαΐροβιτς, Τσιγγάρας, Λιάβας, Ντουάρτε, Μπάλμπι, Ρομαν. by Γιώργος Τσανάκας
16:56
Διαιτητής είναι ο Τζοβάρας (Φθιώτιδας), με βοηθούς τους Χριστάκογλου (Χαλκιδικής), Καλύβα (Φθιώτιδας), ενώ τέταρτος είναι ο Σέζος (Κιλκίς) . by Γιώργος Τσανάκας
17:05
Σε δέκα λεπτά θα ξεκινήσει το ματς στο Βόλο. by Γιώργος Τσανάκας
17:17
1' Σέντρα στην αναμέτρηση! by Γιώργος Τσανάκας
17:19
3' Σέντρα του Τόρες, ο Ζοάο έκανε το σουτ αλλά κόντραρε στα σώματα των αμυνομένων. by Γιώργος Τσανάκας
17:23
7' Ζητάει πέναλτι ο Παναιτωλικός σε γύρισμα του Ντίας, με την μπάλα να βρίσκει στο χέρι του Τσίκα ο οποίος έπεφτε για τάκλιν. «Παίζετε» λέει ο διαιτητής. by Γιώργος Τσανάκας
17:28
11' Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό. Ο Ντάλσιο δεν μπορεί σχεδόν από το ύψος της μικρής περιοχής να σκοράρει, με τον Ταχάρ να παίρνει το ριμπάουντ αλλά η μπάλα βρήκε στα σώματα και περασε κόρνερ. by Γιώργος Τσανάκας
17:28
12' Κεφαλιά του προωθημένου Γιουβάνοβιτς, η μπάλα περνάει άουτ. by Γιώργος Τσανάκας
17:30
13' Μεγάλη ευκαιρία για τον Βόλο! Ο Τόρες έβγαλε τον Ζοάο σε θέση τετ-α-τετ αλλά ο Γιαννακόπουλος το... έβγαλε! by Γιώργος Τσανάκας
17:31
15' Κεφαλιά του Τσοκάνη, μπλόκαρε ο Γιαννακόπουλος με διπλή προσπάθεια. by Γιώργος Τσανάκας
17:35
Πολύ καλός ο ρυθμός του αγώνα στο πρώτο τέταρτο με αρκετές και καλές φάσεις μπροστά στις δύο εστίες! by Γιώργος Τσανάκας
17:36
Φάουλ σε καλό σημείο για τον Παναιτωλικό. by Γιώργος Τσανάκας
17:40
22' Κίτρινη κάρτα στον Σίεστεντ. by Γιώργος Τσανάκας
17:46
Πρώτο μισάωρο στο παιχνίδι. Εξαιρετικός ο ρυθμός και το θέαμα που παρακολουθούμε, το μόνο που λείπει είναι το γκολ. by Γιώργος Τσανάκας
17:53
Ένα δεκάλεπτο ακόμα με τον ρυθμό των δύο ομάδων να έχει πέσει. by Γιώργος Τσανάκας
17:55
39' Γκοοολ για τον Παναιτωλικό! by Γιώργος Τσανάκας
17:55
Ο Σανιά με εξαιρετικό διαγώνιο σουτ, νικάει τον Μελίσσα και δίνει προβάδισμα στους Αγρινιώτες. Η ασίστ ανήκει στον Ταχάρ. by Γιώργος Τσανάκας
18:02
Τέλος στο πρώτο ημίχρονο. Ο Παναιτωλικός προηγείται με 1-0 του Βόλου χάρη στο ωραίο γκολ του Μαρσιάλ. by Γιώργος Τσανάκας
18:17
46' Μάντζης αντί Μπαλογιάννη για τον Βόλο. by Γιώργος Τσανάκας
18:18
46' Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο. by Γιώργος Τσανάκας
18:19
Να πούμε ότι παραλείψαμε να γράψουμε ότι έχει δεχτεί στο 41ο λεπτό ο Λουσέρο. by Γιώργος Τσανάκας
18:28
55' Γκοοοοολ για τον Βόλο! by Γιώργος Τσανάκας
18:29
Ο Μουνίθ με εξαιρετική εκτέλεση φάουλ, δεν αφήνει κανένα περιθώριο αντίδρασης στον Γιαννακόπουλο και ισοφαρίζει για τον Βόλο. Τρομερό γκολ από τον Ισπανό που είχε να σκοράρει από την πρεμιέρα του πρωταθλήματος και το ματς με τον Πανιώνιο. by Γιώργος Τσανάκας
18:32
Για να δούμε την αντίδραση των δύο ομάδων τώρα, μετά την ισοφάριση του Βόλου. by Γιώργος Τσανάκας
18:33
61' Διπλή απίθανη επέμβαση του Μελίσσα! Ο Ντίας πιάνει τον... κεραυνό μέσα από την περιοχή με τον Μελίσσα να το βγάζει εντυπωσιακά. Στην εξέλιξη της φάσης, ο Μελίσσας έκανε νέα μεγάλη επέμβαση σε πλασέ του Αριγίμπι. by Γιώργος Τσανάκας
18:37
64' Αποβολή για τον Παναιτωλικο! Ο Σιέστεντ τράβηξε τον Μάντζη και ο διαιτητής έδωσε σωστά στον αμυντικό του Παναιτωλικού την δεύτερη κίτρινη κάρτα. by Γιώργος Τσανάκας
18:39
66' Γκοοοολ για τον Βόλο! by Γιώργος Τσανάκας
18:40
Μετά από εκτέλεση κόρνερ και κάκιστη αντίδραση της άμυνας του Παναιτωλικού, ο Μάντζης σκοράρει με πλασέ από κοντά για την ανατροπή! 2-1 ο Βόλος και πλέον ο Παναιτωλικός κυνηγάει το γκολ της ισοφάρισης με παίκτη λιγότερο. by Γιώργος Τσανάκας
18:40
68' Γκοοοολ για τον Παναιτωλικό! by Γιώργος Τσανάκας
18:41
Ο Αριγίμπι κάνει τρομερή ατομική προσπάθεια, η μπάλα βρίσκει στον Τσίκα, αλλάζει πορεία και καταλήγει στα δίχτυα του Μελίσσα για το 2-2! by Γιώργος Τσανάκας
18:44
71' Ο Αουγκούστο στη θέση του Τόρες. by Γιώργος Τσανάκας
18:50
78' Γκοοοολ για τον Βόλο! by Γιώργος Τσανάκας
18:52
Ο Μουνίθ εκτέλεσε το φάουλ από μακριά, η μπάλα... ζωντάνεψε στα χέρια του Γιαννακόπουλου και οι γηπεδούχοι το εκμεταλλεύτηκαν, με τον Γέντρισεκ να σκοράρει από κοντά με κεφαλιά για το 3-2. by Γιώργος Τσανάκας
18:52
Τι γίνεται στο Βόλο, τι ματσάρα είναι αυτή! by Γιώργος Τσανάκας
18:58
Πέντε λεπτά ακόμη για να συμπληρωθούν τα 90'. Θα έχουμε και ένα τετράλεπτο καθυστερήσεων σίγουρα. by Γιώργος Τσανάκας
19:04
Τρία λεπτά τελικά ο έξτρα χρόνος στον Βόλο. by Γιώργος Τσανάκας
19:06
92' Κίτρινη κάρτα στον Μελίσσα by Γιώργος Τσανάκας
19:07
Τέλος στο ματς! Ο Βόλος επικράτησε 3-2 του Παναιτωλικού σε ένα τρομερό παιχνίδι με πολλές διακυμάνσεις στο σκορ. by Γιώργος Τσανάκας