Πανιώνιος: Μαλέρμπ, Παπαγεωργίου, Λυμπεράκης, Ευαγγέλου, Σταυρόπουλος, Παπανικολάου, Κόρμπος, Οικονομίδης, Άρσε, Αραμπούλι, Γιάννης Μασούρας by Κώστας Μιαούλης
Ολυμπιακός: Σα, Γκασπάρ, Τσιμίκας, Μεριά, Σεμέδο, Καμαρά, Μπουχαλάκης, Σουντανί, Ποντένσε, Λοβέρα, Γκερέρο by Κώστας Μιαούλης
Στον πάγκο του Πανιωνίου: Κότνικ, Γρίβας, Δούμτσιος, Εμμανουηλίδης, Σαραμαντάς, Τσιλούλης, Καμαρά by Κώστας Μιαούλης
Στον πάγκο του Ολυμπιακού: Αλέν, Γκιγιέρμε, Ελ Αραμπί, Μασούρας, Μπα, Βαλμπουενά,Τοροσίδης by Κώστας Μιαούλης
Για πρώτη φορά στην βασική ενδεκάδα του Ολυμπιακού ο Γκασπάρ, με τον Ομάρ να παίρνει...ρεπό ενόψει δύσκολης συνέχειας. Ο Μπουχαλάκης με τον Καμαρά στα χαφ, ο Λοβέρα και ο Ποντένσε στα άκρα και ο Σουντανί πίσω από τον Γκερέρο. by Κώστας Μιαούλης
19:02
Η μετάδοση της αναμέτρησης από το NS2 και ραδιοφωνικά από τον ΣΠΟΡ FM, με Νίκο Σταματέλο και Μάκη Διόγο στην περιγραφή. by Κώστας Μιαούλης
19:03
Διαιτητής ο Κομίνης, με βοηθούς τον Κωστάρα και την Κουρομπύλια. by Κώστας Μιαούλης
19:28
Οι δύο αντίπαλοι στον αγωνιστικό χώρο. by Κώστας Μιαούλης
19:29
Μήνυμα για προσεκτική οδήγηση από τα παιδιά που συνόδευσαν τις δύο ομάδες. by Κώστας Μιαούλης
19:29
Κόρμπος και Μπουχαλάκης στο στρίψιμο του νομίσματος. by Κώστας Μιαούλης
19:31
Ο Πανιώνιος θα υπερασπιστεί στο πρώτο μέρος, την εστία από την πλευρά του Αγ. Ανδρέα. by Κώστας Μιαούλης
19:31
1' Σέντρα αγώνα by Κώστας Μιαούλης
19:33
3' Πρώτο κόρνερ για τον Ολυμπιακό. by Κώστας Μιαούλης
19:34
3' Ωραία κομπίνα από τους "ερυθρόλευκους" το στρώσιμο στον Καμαρά, που σουτάρει πολύ άστοχα. by Κώστας Μιαούλης
19:35
4' Σέντρα του Λοβέρα, ο Μαλέρμπ σταθερά. by Κώστας Μιαούλης
19:35
5' Κόρνερ για τον Πανιώνιο. by Κώστας Μιαούλης
19:36
5' Από την απόκρουση της άμυνας, ο Κόρμπος πιάνει σουτ, άστοχο. by Κώστας Μιαούλης
19:37
6' Φάουλ του Καμαρά στον Άρτσε. by Κώστας Μιαούλης
19:38
7' Ο Λυμπεράκης εκτέλεσε, ο Σα μπλόκαρε. by Κώστας Μιαούλης
19:39
9' Φάουλ του Αραμπούλι στον Καμαρά. by Κώστας Μιαούλης
19:42
11' Ο Σουντανί έκλεψε από τον Λυμπεράκη, αλλά το σουτ ήταν σκαστό και ο Μάλερμπ μπλόκαρε. by Κώστας Μιαούλης
19:43
12' ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ: Ο Μαλέρμπ αποκρούει κεφαλιά του Λοβέρα, μετά από σέντρα του Ποντένσε. by Κώστας Μιαούλης
19:44
14' Kόρνερ για τον Ολυμπιακό. by Κώστας Μιαούλης
19:45
15' Νέο κόρνερ για τους "ερυθρόλευκους". by Κώστας Μιαούλης
19:46
15' Φάουλ του Παπανικολάου πάνω στον Καμαρά, από δεξιά λίγο έξω από την περιοχή. by Κώστας Μιαούλης
19:47
16' Πολύ άστοχη η εκτέλεση του Μπουχαλάκη. by Κώστας Μιαούλης
19:49
18'Φάουλ του Γκασπάρ πάνω στον Λυμπεράκη, στην προσπάθεια να φύγει στην πλάτη του αντιπάλου του. by Κώστας Μιαούλης
19:50
19' Σουτ του Καμαρά με το αριστερό άστοχο. by Κώστας Μιαούλης
19:51
20' Από την επέμβαση της άμυνας στην σέντρα του Ποντένσε, η μπάλα στον Σουντανί εκτός περιοχής, αυτός σουτάρει άουτ. by Κώστας Μιαούλης
19:52
21' Σουτ του Λοβέρα, κόντρα και κόρνερ. by Κώστας Μιαούλης
19:54
23' Σουτ του Μπουχαλάκη, ο Μαλέρμπ διώχνει δύσκολα, αφού η μπάλα βρήκε ελάχιστα στον Ευαγγέλου. Στη συνέχεια κόρνερ. by Κώστας Μιαούλης
19:55
24' Άουτ η κεφαλιά του Μεριά. by Κώστας Μιαούλης
19:57
26' Πολύ καλό σουτ του Τσιμίκα από την γωνία της περιοχής, η μπάλα έφυγε ελάχιστα πάνω από την συμβολή και βγαίνει κόρνερ. by Κώστας Μιαούλης
19:58
28' Kόρνερ για τον Ολυμπιακό. by Κώστας Μιαούλης
20:00
29' Φάουλ του Καμαρά στον Οικονομίδη. by Κώστας Μιαούλης
20:01
30' Ο Ευαγγέλου εκτέλεσε, εύκολα ο Σα. by Κώστας Μιαούλης
20:03
33' Ο Λοβέρα κερδίζει κόρνερ από τον Λυμπεράκη. by Κώστας Μιαούλης
20:04
33' Η μπάλα από κακή απόκρουση έφτασε αριστερά στον Ποντένσε, η μπάλα ψηλά. by Κώστας Μιαούλης
20:08
37' Δυνατό φάουλ του Καμαρά στον Κόρμπο. by Κώστας Μιαούλης
20:10
39' Φοβερή ντρίπλα του Ποντένσε στον Παπαγεωργίου, αλλά η σέντρα δεν είχε αντίκρισμα. by Κώστας Μιαούλης
20:12
41' Ο Ποντένσε πέρασε έξοχα στον Τσιμίκα, αλλά το γύρισμα του είναι πολύ κακό. by Κώστας Μιαούλης
20:13
42' Εκπληκτικό σλάλομ του Ποντένσε, που από αριστερά προς τα μέσα πέρασε από τρεις, σούταρε με το δεξί, αλλά η μπάλα πέρασε λίγο έξω από την εστία του Μαλέρμπ. by Κώστας Μιαούλης
20:14
43' ΝΕΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ! Ο Ποντένσε σεντράρει, ο Γκερέρο την κεφαλιά ελάχιστα άουτ από το δεξί δοκάρι του Μαλέρμπ. by Κώστας Μιαούλης
20:17
45' Ο Λοβέρα δεν παίρνει κίτρινη κάρτα, ενώ θα έπρεπε για πάτημα στον Λυμπεράκη. by Κώστας Μιαούλης
20:17
45' Ένα λεπτό επιπλέον. by Κώστας Μιαούλης
20:17
45+2' Σουτ του Μασούρα, πέφτει ο Σα και μπλοκάρει. by Κώστας Μιαούλης
20:19
ΤΕΛΟΣ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ: Ο Ολυμπιακός από την ώρα που ο Ποντένσε μεταφέρθηκε αριστερά, αφυπνίστηκε έκανε πιο καθαρές ευκαιρίες, αλλά το 0-0 παραμένει μετά τα πρώτα 45 λεπτά με τον Πανιώνιο ν' αντιστέκεται σθεναρά. by Κώστας Μιαούλης
20:33
46' Μπαίνει ο Βαλμπουενά στο ματς. Αντί του Λοβέρα που δεν πρόσφερε κάτι. by Κώστας Μιαούλης
20:35
46' Σέντρα β' μέρους. by Κώστας Μιαούλης
20:35
46' Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. by Κώστας Μιαούλης
20:36
47' Ψαλιδάκι του Σεμέδο, νέο κόρνερ. by Κώστας Μιαούλης
20:37
47' Κεφαλιά του Παπαγεωργίου προς τα πίσω, λίγο έλειψε το αυτογκόλ και κόρνερ. by Κώστας Μιαούλης
20:38
Τσεκάρισμα στο VAR. by Κώστας Μιαούλης
20:39
Πάει στο VAR o Κομίνης για σπρώξιμο στην περιοχή του Πανιωνίου. by Κώστας Μιαούλης
20:40
Ο Μασούρας κρατάει τον Μπουχαλάκη στιγμιαία, ο Κομίνης δεν δίνει κάτι. by Κώστας Μιαούλης
20:41
52' Ο Ουμάρ Καμαρά στη θέση του Γιάννη Μασούρα, πρώτη αλλαγή για τον Πανιώνιο. by Κώστας Μιαούλης
20:43
ΠΕΝΑΛΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ, ΓΙΑ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΕ ΣΕΝΤΡΑ ΤΟΥ ΓΚΑΣΠΑΡ. by Κώστας Μιαούλης
20:44
55' ΓΚΟΟΟΛ ο Βαλμπουενά. by Κώστας Μιαούλης
20:44
Οι ερυθρόλευκοι ανοίγουν το σκορ από την άσπρη βούλα, με το πέναλτι του Γάλλου. by Κώστας Μιαούλης
20:45
56' Πολλές οι διαμαρτυρίες από τους κυανέρυθρους. by Κώστας Μιαούλης
20:49
Η φάση του πέναλτι που δόθηκε πάντως τσεκαρίστηκε και από το VAR. by Κώστας Μιαούλης
20:50
60' Χλιαρό σουτ του Άρτσε, ο Σα δεν έχει κανένα πρόβλημα. by Κώστας Μιαούλης
20:52
63' Φάουλ για τον Πανιώνιο από δεξιά. Ο Καμαρά είδε κίτρινη. by Κώστας Μιαούλης
20:53
Ο Αραμπούλι κρατάει το πλευρό του, μετά την ασθενή -ευτυχώς - σύγκρουση με τον Σα. by Κώστας Μιαούλης
20:56
66' Εντυπωσιακή ενέργεια του Ποντένσε, η μπάλα βρίσκει ελάχιστα στο πόδι του Σταυρόπουλου και φεύγει μόλις έξω. Κόρνερ για τον Ολυμπιακό το 12ο στο ματς. by Κώστας Μιαούλης
21:01
71' Το 1-0 για τους ερυθρόλευκους παραμένει. Ο Βαλμπουενά με την παρουσία του, δείχνει πως είναι αναμφισβήτητα η ηγετική φυσιογνωμία, αφού οι πάντες ψάχνουν αυτόν για να κάνει παιχνίδι. by Κώστας Μιαούλης
21:02
Νωρίτερα ήταν οφσάιντ ο Αραμπούλι. by Κώστας Μιαούλης
21:03
73' Γιώργος Μασούρας αντί Σουντανί, χειροκρότημα για τον πρώην άσο της ομάδας του Πανιωνίου. by Κώστας Μιαούλης
21:06
76' Ο Τσιμίκας μέσα από την περιοχή, φέρνει την μπάλα στο δεξί, άουτ το σουτ. by Κώστας Μιαούλης
21:06
77' Νέα προσπάθεια του Ποντένσε, που σουτάρει από τον άξονα στη γραμμή της περιοχής, αλλά ο Μαλέρμπ μπλοκάρει. by Κώστας Μιαούλης
21:07
78' Δυνατό μαρκάρισμα του Παπανικολάου πάνω στον Μαντί Καμαρά. by Κώστας Μιαούλης
21:09
79' ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ: Μακρινό σουτ του Βαλμπουενά, ο Μαλέρμπ διώχνει δύσκολα, ο Γκασπάρ από πλάγια δεξιά δεν μπορεί να στείλει την μπάλα στην εστία. by Κώστας Μιαούλης
21:10
80' Εμμανουηλίδης αντί Παπανικολάου. by Κώστας Μιαούλης
21:17
87' Kεφαλιά του Μασούρα στην εξωτερική πλευρά των διχτυών. by Κώστας Μιαούλης
21:17
87' Γρίβας αντί Οικονομίδη. by Κώστας Μιαούλης
21:17
88' ΓΚΟΟΟΛ ο Πανιώνιος. by Κώστας Μιαούλης
21:18
Ο Εμμανουλίδης ισοφαρίζει, αφού χόρεψε τον Τσιμίκα με εκπληκτικό τρόπο. by Κώστας Μιαούλης
21:20
90' Πέντε λεπτά οι καθυστερήσεις. by Κώστας Μιαούλης
21:21
90+1' Ελ Αραμπί αντί Καμαρά. by Κώστας Μιαούλης
21:21
90+2' Ο Μασούρας από αριστερά, λίγο πάνω από την εστία. by Κώστας Μιαούλης
21:22
Κίτρινη ο Μαλέρμπ. by Κώστας Μιαούλης
21:23
Ο Ελ Αραμπί μόνος του ενώ είναι δίπλα ο Γκερέρο, πάει μόνος του ο Σταυρόπουλος διώχνει. by Κώστας Μιαούλης
21:24
90+4' ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΣΕΜΕΔΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ. by Κώστας Μιαούλης
21:25
90+5' Ο σκόρερ του Πανιωνίου ανατρέπει τον Βαλμπουενά και φάουλ. by Κώστας Μιαούλης
21:25
ΑΠΙΘΑΝΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΤΟΥ ΜΑΛΕΡΜΠ ΣΤΟ ΦΑΟΥΛ ΤΟΥ ΒΑΛΜΠΟΥΕΝΆ. by Κώστας Μιαούλης
21:27
Λήξη της αναμέτρησης! by Κώστας Μιαούλης
21:28
Ο Ολυμπιακός υποπίπτει σε μία γκέλα ολκής στη Νέα Σμύρνη από τον εξαιρετικά διαβασμένο και ψυχωμένο Πανιώνιο στη Νέα Σμύρνη! by Κώστας Μιαούλης
21:28
Τελικό σκορ 1-1 by Κώστας Μιαούλης
21:29
Το σκορ άνοιξε ο Βαλμπουενά με πέναλτι στο 55' ενώ το τελικό σκορ διαμόρφωσε ο δανεικός από τον Παναθηναϊκό, Δημήτρης Εμμανουηλίδης by Κώστας Μιαούλης
21:29
Μείνετε συντονισμένοι στο sport-fm.gr για το ρεπορτάζ και την ανάλυση του αγώνα. by Κώστας Μιαούλης