16:44
16:45
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στην Ξάνθη και τον Ατρόμητο για τη 12η αγωνιστική by www.sport-fm.gr
16:46
Η Ξάνθη είναι στην 7η θέση με 16 βαθμούς, ενώ ο Ατρόμητος είναι στην 8η θέση με 14 βαθμούς by www.sport-fm.gr
16:49
Η Ξάνθη απέλυσε στις αρχές της εβδομάδας τον Κίκο Ραμίρεθ και έχει υπηρεσιακό τον Γιώργο Κόλτση by www.sport-fm.gr
16:52
Από την άλλη πλευρά, και ο Ατρόμητος έχει υπηρεσιακό δίδυμο τους Γιώργο Κορακάκη και Σωκράτη Οφρυδόπουλο by www.sport-fm.gr
16:53
16:56
Ξάνθη: Άμποντ, Στάρτζεον, Φασίδης, Κοβάτσεβιτς, Τζουρίτσκοβιτς, Μαλεζάς, Τεσέιρα, Ρενέλα, Καρασαλίδης, Τερκι, Σόσα by www.sport-fm.gr
16:58
Ατρόμητος: Μέγερι - Γκάλο, Ρισβάνης, Γούτας, Ταλόχα - Μπαένα, Χαρίσης - Μανούσος, Ανδρούτσος, Ενσικουλού - Βέλλιος by www.sport-fm.gr
16:59
Στον πάγκο για την Ξάνθη: Σάο Μπέντο, Ντε Αμορίμ, Καμαρά, Λισγάρας, Μουλέν, Ντε Λούκας, Μπαριέντος by www.sport-fm.gr
17:00
Στον πάγκο για τον Ατρόμητο: Μανδάς, Ούμπιντες, Ρόσα, Στρούγγης, Κιβρακίδης, Γαρουφαλιάς, Γιακουμάκης by www.sport-fm.gr
17:02
Διαιτητής: Φώτιος Φωτιάδης, Α' βοηθός: Νικόλαος Δημόπουλος, Β' βοηθός: Θεόδωρος Τζιουβάρας, 4ος Διαιτητής: Αλέξανδρος Κατσικογιάννης by www.sport-fm.gr
17:13
17:17
17:18
1' Πρώτη ευκαιρία για την Ξάνθη! Σουτ του Στάρτζεον έξω από την περιοχή, ασταθής επέμβαση από τον Μέγερι, απομακρύνουν οι φιλοξενούμενοι by www.sport-fm.gr
17:21
17:23
6' Ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Ο Ανδρούτσος σούταρε, αλλά στην ευθεία του Άμπαντ, με τον γκολκίπερ της Ξάνθης να μπλοκάρει by www.sport-fm.gr
17:28
17:31
17:36
19' Όχι μόνο έχει ισορροπήσει, αλλά πλέον ο Ατρόμητος είναι αυτός που κάνει παιχνίδι στην αναμέτρηση by www.sport-fm.gr
17:39
21' Ευκαιρία για την Ξάνθη! Φάση διαρκείας στα καρέ του Ατρόμητου, σουτ του Εντουάρντο από αριστερά, απέκρουσε σε νέο κόρνερ ο Μέγερι by www.sport-fm.gr
17:43
24' Διαμαρτυρήθηκαν για πέναλτι στον Ατρόμητο. Φάνηκε να πέφτει εύκολα ο Ταλόχα. by www.sport-fm.gr
17:43
17:44
17:44
17:49
17:55
38' Η Ξάνθη γυρίζει την μπάλα γύρω από την περιοχή του Ατρόμητου χωρίς αποτέλεσμα by www.sport-fm.gr
17:57
40' Σέντρα του Μανούσου, προς τον Ενσικουλού, αλλά ο Κονγκολέζος δεν κινήθηκε εγκαίρως προς την μπάλα by www.sport-fm.gr
18:05
Λήξη πρώτου ημιχρόνου με Ξάνθη και Ατρόμητο να μένουν στο 0-0. Οι γηπεδούχοι είχαν τη μεγάλη ευκαιρία στο 1' με το σουτ του Στάρτζεον και επί της ουσίας ό,τι ενδιαφέρον είχε το παιχνίδι ήταν αυτό. Οι Περιστεριώτες προσπαθούν να φανούν απειλητικοί, ωστόσο τους λείπει η τελική πάσα για να τα καταφέρουν. Ανούσιοι οι γηπεδούχοι. by www.sport-fm.gr
18:32
57' Πέναλτι για την Ξάνθη! Ο Χαρίσης ανατρέπει καθαρά τον Ντουρίτσκοβιτς και σωστά δίνεται η παράβαση by www.sport-fm.gr
18:34
18:35
60' Δίκαιη εξέλιξη, αφού στο δεύτερο ημίχρονο η Ξάνθη είναι καλύτερη. Δεν έχει κάνει κάτι το... συγκλονιστικό, αλλά ο Ατρόμητος δεν έχει βγει από τα αποδυτήρια by www.sport-fm.gr
18:37
18:37
62' Ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Κεφαλιά του Μανούσου, απέκρουσε εντυπωσιακά ο Άμπαντ by www.sport-fm.gr
18:38
18:39
18:40
18:43
18:53
18:53
Η Ξάνθη έχει φέρει το ματς εκεί που θέλει και το κυριότερο χωρίς να κινδυνεύει by www.sport-fm.gr