Πανιώνιος-Λαμία

17:03
Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη του Πανιώνιος-Λαμία για τη 17η αγωνιστική της Super League 1 by Αποστόλης Λιβάνιος
17:05
Οι γηπεδούχοι, οι οποίοι προέρχονται από τέσσερις σερί νίκες, είναι στην τελευταία θέση με έξι βαθμούς. Στο τελευταίο τους ματς στο 2019 ηττήθηκαν με 2-0 από την ΑΕΛ by Αποστόλης Λιβάνιος
17:07
Οι φιλοξενούμενοι, που έχουν αναγεννηθεί με τον Άκη Μάντζιο στον πάγκο τους, προέρχονται από το 0-0 με την ΑΕΚ στο ΔΑΚ και είναι στην 11η θέση με 19 βαθμούς. by Αποστόλης Λιβάνιος
17:08
Πάμε να δούμε τις συνθέσεις των δύο ομάδων by Αποστόλης Λιβάνιος
17:09
Πανιώνιος (Νίκκι Παπαβασιλείου): Μάλερμπ, Σαραμαντάς, Ντομίνγκες, Σταυρόπουλος, Παπαγεωργίου, Κιάκος, Παπανικολάου, Μασούρας, Τσιλούλης, Εμμανουηλίδης, Αραμπούλι by Αποστόλης Λιβάνιος
17:10
Λαμία (Άκης Μάντζιος): Θεοδωρόπουλος, Βάντερσον, Αντέτζο, Βασιλόγιαννης, Σκόνδρας, Δημούτσος, Μπεχαράνο, Πλιάτσικας, Τιρόνε, Ρόμανιτς, Καραμάνος by Αποστόλης Λιβάνιος
17:10
Στον πάγκο για τους γηπεδούχους θα είναι οι: Κότνικ, Δούμτσιος, Μιλόγεβιτς, Λυμπεράκης, Γρίβας, Ρέντζας και Ρέτσος. by Αποστόλης Λιβάνιος
17:11
Στον πάγκο για τους φιλοξενούμενους: Κάχριμαν, Βύντρα, Μπλουλούλης, Σάλιακας, Ανάκογλου, Ασίγκμπα, Πάτρικ by Αποστόλης Λιβάνιος
17:11
Διαιτητής: Αριστείδης Βάτσιος, Βοηθοί: Δημήτριος Σαμοϊλης, Μιχαήλ Παπαδάκης, 4ος Διαιτητής: Λάμπρος Μπεκιάρης. VAR: Κουμπαράκης (Θράκης) - AVAR: Σάββας (Σερρών). by Αποστόλης Λιβάνιος
17:19
Μικρή καθυστέρηση στην έναρξη του αγώνα. Επειδή υπάρχει ένα πρόβλημα στα δίχτυα της εστίας της Λαμίας by Αποστόλης Λιβάνιος
17:19
Έναρξη στο ματς! by Αποστόλης Λιβάνιος
17:26
Χωρίς κάτι αξιοσημείωτο έως τώρα στο ματς by Αποστόλης Λιβάνιος
17:27
8' Μακρινό σουτ του Τιρόνε χωρίς τύχη και αρκετά μακριά από την εστία του Πανιωνίου by Αποστόλης Λιβάνιος
17:30
11' ΓΚΟΛ η Λαμία, 0-1! Ο Καραμάνος πλάσαρε από κοντά έπειτα από γύρισμα του Τιρόνε. Δεν το πανηγύρισε ούτε ο Καραμάνος, ούτε κι ο Μάντζιος στον πάγκο. by Αποστόλης Λιβάνιος
17:38
Πολύ κακό το θέαμα έως τώρα... by Αποστόλης Λιβάνιος
17:39
Ο Πανιώνιος προσπαθεί να αντιδράσει, αλλά δεν έχει δημιουργήσει κάποια καλή φάση έως τώρα by Αποστόλης Λιβάνιος
17:43
Μικρή διακοπή στο παιχνίδι, ο Τσιλούλης βρέθηκε στο έδαφος έπειτα από χαστούκι αντιπάλου by Αποστόλης Λιβάνιος
17:44
Γίνεται έλεγχος στο VAR by Αποστόλης Λιβάνιος
17:45
27' Κόκκινη στον Μπεχαράνο! Με δέκα η Λαμία by Αποστόλης Λιβάνιος
17:47
Ο Παπαγεωργίου θα παίξει πιο μπροστά από πλευράς Πανιωνίου, ώστε να γίνουν πιο επιθετικοί οι γηπεδούχοι για να εκμεταλλευτούν την κόκκινη της Λαμίας by Αποστόλης Λιβάνιος
17:48
29' Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανιώνιο. Ο Κιάκος έβγαλε τον Παπανικολάου φάτσα με τον Θεοδωρόπουλο που με μεγάλη επέμβαση κράτησε το "μηδέν" by Αποστόλης Λιβάνιος
17:51
33' Αλλαγή για τη Λαμία. Ασίγκμπα αντί Βασιλόγιαννη by Αποστόλης Λιβάνιος
17:53
34' Ωραία κίνηση του Αραμπούλι από τα αριστερά και γύρισμα για την καρδιά της άμυνας, αλλά δεν βρέθηκε κάποιος συμπαίκτης του εκεί. Χρειαζόταν απλά κάποιος για να... σπρώξει την μπάλα by Αποστόλης Λιβάνιος
17:54
36' Σέντρα του Σαραμαντά, κακή κεφαλιά του Τσιλουλή, με την μπάλα να φεύγει πολύ ψηλά εκτός by Αποστόλης Λιβάνιος
17:55
37' Αδύναμο σουτ του Κιάκου, στην αγκαλιά του Θεοδωρόπουλου by Αποστόλης Λιβάνιος
18:04
Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις by Αποστόλης Λιβάνιος
18:05
45' Κίτρινη στον Ρόμανιτς by Αποστόλης Λιβάνιος
18:07
45+3' Κίτρινη στον Αραμπούλι, που έπεσε στο έδαφος για πέναλτι. Φαίνεται να πηγαίνει ο παίκτης του Πανιωνίου πάνω στον Αντέτζο by Αποστόλης Λιβάνιος
18:08
Ημίχρονο στη Νέα Σμύρνη. Πανιώνιος-Λαμία 0-1! Ο Καραμάνος άνοιξε το σκορ στο 11' με πλασέ, έπειτα από γύρισμα του Τιρόνε. Με δέκα παίζει από το 27' η ομάδα του Άκη Μάντζιου λόγω αποβολής του Μπεχαράνο για χτύπημα στον Τσιλούλη. Κακό το θέαμα στο μεγαλύτερο μέρος του α' ημιχρόνου, με κακό ρυθμό και αρκετές διακοπές by Αποστόλης Λιβάνιος
18:25
Μιλόγεβιτς αντί Εμμανουηλίδη στο ματς για τον Πανιώνιο by Αποστόλης Λιβάνιος
18:26
Έναρξη στο δεύτερο μέρος! by Αποστόλης Λιβάνιος
18:29
Κεφαλιά του Σκόνδρα μπρος τα πίσω, αιφνιδιάζεται ο Θεοδωρόπουλος και διώχνει σε κόρνερ by Αποστόλης Λιβάνιος
18:30
50' Κίτρινη στον Τιρόνε by Αποστόλης Λιβάνιος
18:35
55' Σάλιακας αντί Τιρόνε για τη Λαμία by Αποστόλης Λιβάνιος
18:38
57' Άστοχη κεφαλιά του Αραμπούλι. by Αποστόλης Λιβάνιος
18:48
63' Αλλαγή για τον Πανιώνιο. Ο Δούμτσιος στην θέση του Τσιλούλη. by Αποστόλης Λιβάνιος
18:48
Με δύο φορ πλέον ο Πανιώνιος by Αποστόλης Λιβάνιος
18:50
Η Λαμία έχει κάτσει πίσω και αφήνει τον Πανιώνιο να κάνει παιχνίδι. by Αποστόλης Λιβάνιος
18:55
70' Απειλεί ο Πανιώνιος. Αναμπουμπούλα στην περιοχή της Λαμίας, η μπάλα έφτασε στον Μιλόγεβιτς ο οποίος έκανε αδύναμο σουτ by Αποστόλης Λιβάνιος
18:57
77' Γρίβας αντί Κιάκου στο ματς για τον Πανιώνιο by Αποστόλης Λιβάνιος
19:00
80' Κακό σουτ του Μιλόγεβιτς, η μπάλα έφυγε πολύ ψηλά. by Αποστόλης Λιβάνιος
19:01
Θα μπει ο Βύντρα σε λίγο by Αποστόλης Λιβάνιος
19:03
82' Ο Βύντρα στην θέση του Ρόμανιτς για τη Λαμία. by Αποστόλης Λιβάνιος
19:04
84' Κίτρινη ο Δούμτσιος by Αποστόλης Λιβάνιος
19:06
86' Κίτρινη στον Ασίγκμπα by Αποστόλης Λιβάνιος
19:07
Φάουλ από τα αριστερά για τον Πανιώνιο by Αποστόλης Λιβάνιος
19:08
88' Απειλεί ο Πανιώνιος στην εκτέλεση του Μασούρα που έδιωξε σε κόρνερ ο Θεοδωρόπουλος, προ του Σταυρόπουλου by Αποστόλης Λιβάνιος
19:11
Πέντε λεπτά οι καθυστερήσεις by Αποστόλης Λιβάνιος
19:15
90+5' Άστοχο σουτ του Γρίβα για τον Πανιώνιο by Αποστόλης Λιβάνιος
19:15
90+5' Κίτρινη ο Σάλιακας by Αποστόλης Λιβάνιος