19:43
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στον Παναιτωλικό και τον Ατρόμητο by www.sport-fm.gr
19:44
19:45
Ο Παναιτωλικός προέρχεται από την ήττα κόντρα στην ΑΕΚ με 3-1 και είναι στην προτελευταία θέση με 8 βαθμούς by www.sport-fm.gr
19:45
Ο Ατρόμητος επικράτησε πολύ δύσκολα του Αστέρα Τρίπολης στο Περιστέρι με 2-1 και πλέον έχει φτάσει στους 22 βαθμούς by www.sport-fm.gr
19:46
19:49
Παναιτωλικός: Κνετ - Σανιά, Σιένστεντ, Γιοβάνοβιτς, Κέβιν - Τσιγγάρας, Ντάλσιο - Τζανακάκης, Μιμίτο, Ντίας - Μπαΐροβιτς. by www.sport-fm.gr
19:50
Ατρόμητος: Mέγερι - Γκάλο, Γούτας, Ρισβάνης, Κατράνης - Χαρίσης, Μάντσον, Ούμπιντες - Γιακουμάκης, Βέλλιος, Μανούσος by www.sport-fm.gr
19:50
Στον πάγκο για τους γηπεδούχους: Γιαννακόπουλος, Μπακαδήμας, Φυτόπουλος, Ρομάν, Ντουάρτε, Παρράς by www.sport-fm.gr
19:52
Μόλις 6 παίκτες στον πάγκο αφού οι γηπεδούχοι έχουν πολλά προβλήματα με τραυματισμούς και τιμωρίες. Εκτός είναι οι: Λιάβας, Μαλής, Μαρσιάλ, Λουσέρο, Ταχάρ, Αριγίμπι, Μουνιέ, Καββαδίας, Γιαννιώτης και Ρόσα, με τον τελευταίο να ανακοινώνεται μόλις χθες, αφού έμεινε ελεύθερος από τον Ατρόμητο by www.sport-fm.gr
19:52
Στον πάγκο για τους φιλοξενούμενους: Μανδάς, Καχίλα, Μπαένα, Ανδρούτσος, Ενσικουλού, Νταβιώτης, Κιβρακίδης by www.sport-fm.gr
19:52
Διαιτητές: Αναστάσιος Παπαπέτρου, Ιορδάνης Απτόσογλου, Νικόλαος Πάγκαλος 4ος Διαιτητής: Σπυρίδων Ζαμπάλας by www.sport-fm.gr
19:59
20:02
20:07
20:08
20:09
7' Μεγάλη ευκαιρία για Ατρόμητο! Μακρινό σουτ του Μανούσου που είδε τον Κνετ εκτός θέσης, ο τελευταίος με τα ακροδάχτυλα σε κόρνερ by www.sport-fm.gr
20:10
8' Τεράστια ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Σύγχυση στην περιοχή του Παναιτωλικού, ο Μανούσος έκανε το πλασέ και έδιωξε πάνω στη γραμμή ο Γιοβάνοβιτς. by www.sport-fm.gr
20:12
10' Μυθική νέα χαμένη ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Τετ-α-τετ ο Μανούσος με τον Κνετ, ο Έλληνας επιθετικός θέλησε να τελειώσει τη φάση με λόμπα, μπλόκαρε το... δώρο ο Κνετ! by www.sport-fm.gr
20:18
16' Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Από τα δεξιά ο Τζανακάκης έβγαλε για τον Ντίαζ, αλλά η μπάλα από το πλασέ του τελευταίου περνάει ξυστά από το δεξί δοκάρι by www.sport-fm.gr
20:22
20:27
25' Ζήτησαν πέναλτι σε πτώση του Κέβιν οι γηπεδούχοι. Έπεσε μόνος του ο παίκτης του Παναιτωλικού by www.sport-fm.gr
20:33
20:39
36' Ο Παναιτωλικός έχει πάρει τα ηνία της αναμέτρησης και είναι πιο απειλητικός by www.sport-fm.gr
20:41
39' Ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Πολύ ωραία εκτέλεση του Ούμπιντες, η μπάλα πέρασε από όλους και ξυστά από το δοκάρι του Κνετ by www.sport-fm.gr
20:45
20:47
20:48
20:49
20:50
Παναιτωλικός και Ατρόμητος μένουν στο 0-0, αποτέλεσμα το οποίο είχε περισσότερες πιθανότητες να το αλλάξει ο Ατρόμητος, αλλά ο Μανούσος είναι μέχρι στιγμής ο μοιραίος για την ομάδα του. by www.sport-fm.gr
21:06
21:07
21:10
48' Ζήτησαν χέρι οι γηπεδούχοι στον Κατράνη. Πράγματι υπάρχει επαφή, αλλά ο Κατράνης πρώτα έχει βρει την μπάλα με το γόνατο by www.sport-fm.gr
21:17
21:20
21:23
21:24
21:30
68' Κακό δεύτερο ημίχρονο. Ο Παναιτωλικός βγάζει κούραση, ο Ατρόμητος δείχνει να μην μπορεί και να προσέχει πολύ τα μετόπισθεν by www.sport-fm.gr
21:38
76' Μια καλή επιθετική προσπάθεια του Ατρόμητου, ολοκληρώθηκε με λανθασμένη πάσα του Μανούσου by www.sport-fm.gr
21:55
94' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ! 0-1! ΚΕΦΑΛΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ! Κόρνερ του Γκάλο, κεφαλιά του αμαρκάριστου Γιακουμάκη και ο Ατρόμητος ανοίγει το σκορ! by www.sport-fm.gr
21:56
21:57
Ο Ατρόμητος παίρνει μεγάλη και ανέλπιστη νίκη στο Αγρίνιο με 1-0! Ήρωας και πάλι ο Γιακουμάκης που χαρίζει τη νίκη στον Ατρόμητο! by www.sport-fm.gr