ΠΑΟΚ-ΟΦΗ

14:41
Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης του ΠΑΟΚ με τον ΟΦΗ στην Τούμπα, στη ρεβάνς του 3-0 υπέρ του νταμπλούχου Ελλάδος. Ως εκ τούτου, ο Δικέφαλος θέλει να σφραγίσει το εισιτήρια για τα προημιτελικά της διοργάνωσης by www.sport-fm.gr
14:42
Το ματς είναι προγραμματισμένο για τις 15:00, θα καλυφθεί τηλεοπτικά από το Cosmotesports1 και ραδιοφωνικά από τον ΣΠΟΡ FM 94,6 by www.sport-fm.gr
14:44
14:44
ΠΑΟΚ (Άμπελ Φερέιρα): Πασχαλάκης, Δ. Γιαννούλης, Βαρέλα, Ίνγκασον, Ροντρίγο, Ντόουγκλας, Μαουρίτσιο, Στοχ, Λάμπρου, Πέλκας, Άκπομ by www.sport-fm.gr
14:44
ΟΦΗ (Γιώργος Σίμος): Γουάλεϊ, Κοροβέσης, Κ. Γιαννούλης, Νάστος, Μαρινάκης, Μπολάκης, Στάικος, Σουρνάκης, Νοικοκυράκης, Σόουζα, Μάνος by www.sport-fm.gr
14:44
Στον πάγκο των γηπεδούχων: Παπαδόπουλος, Μιχαηλίδης, Εσίτι, Μίσιτς, Βιεϊρίνια, Λημνιός, Σφιντέρσκι by www.sport-fm.gr
14:45
Στον πάγκο των φιλοξενούμενων: Δερμιτζάκης, Κουτρουμπής, Ντίνας, Βαζ, Μεγιάδο, Μπράουν, Καλαϊτζάκης by www.sport-fm.gr
14:46
14:47
14:57
Διαιτητής: Βρέσκας (Πιερίας) Βοηθοί: Βασιλόπουλος (Έβρου), Δίπλαρης (Καρδίτσας) 4ος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης) by www.sport-fm.gr
14:58
15:01
15:01
15:03
15:10
7' Η πρώτη επικίνδυνη στιγμή για τον ΟΦΗ. Ο Κοροβέσης γύρισε στην περιοχή και βρήκε τον Μάνο, που εκτέλεσε μέσα από την περιοχή, αλλά αστόχησε. by www.sport-fm.gr
15:12
15:14
15:14
Εντυπωσιακή ατομική ενέργεια από τον Λάμπρου, που μπήκε στην περιοχή και εκτέλεσε τον Γουάλι με το αριστερό. by www.sport-fm.gr
15:22
15:22
15:23
Ο Άκπομ κέρδισε το πέναλτι από τον Γιαννούλη, ο οποίος έπεσε άτσαλα πάνω του. by www.sport-fm.gr
15:24
15:25
15:29
15:29
Ο Μάνος έστρωσε στον Κοροβέση, που σούταρε από το ύψος της περιοχής, η μπάλα κόντραρε, άλλαξε πορεία και κατέληξε στα δίχτυα του Πασχαλάκη. by www.sport-fm.gr
15:37
15:40
15:40
15:41
15:43
42' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Άκπομ βγήκε τετ-α-τετ με τον Γουάλι, αλλά ο τερματοφύλακας του ΟΦΗ έδιωξε το πλασέ του επιθετικού των γηπεδούχων. by www.sport-fm.gr
15:46
15:47
Επικίνδυνη στιγμή για τον ΠΑΟΚ μετά από γύρισμα του Πέλκα, αλλά ο Γουάλι έδιωξε. by www.sport-fm.gr
16:11
52' Επικίνδυνη στιγμή για τον ΠΑΟΚ, αλλά ο Πέλκας μπερδεύτηκε και επιχείρησε μια σέντρα-σουτ μέσα από την περιοχή, με την μπάλα να καταλήγει άουτ. by www.sport-fm.gr
16:12
53' Κι άλλη καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ. Ο Πέλκας στην περιοχή, γύρισε, όμως έστειλε την μπάλα στην εξωτερική πλευρά των διχτύων. by www.sport-fm.gr
16:14
16:15
Ο Πέλκας από τη μικρή περιοχή πλάσαρε τον Γουάλι σε μια φάση διαρκείας στα αντίπαλα καρέ, στην αρχή της οποίας ο Λάμπρου σημάδεψε το δοκάρι. by www.sport-fm.gr
16:18
16:20
16:22
62' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Άκπομ έπαιξε το "1-2" με τον Πέλκα, εκτέλεσε από το ύψος του πέναλτι, αλλά έστειλε την μπάλα δίπλα από το δοκάρι του Γουάλι. by www.sport-fm.gr
16:23
16:26
16:30
16:33
74' Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο νεαρός Μιχαηλίδης αντικαθιστά τον Βαρέλα. by www.sport-fm.gr
16:37
77' Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Λάμπρου σούταρε από το ύψος της περιοχής, αλλά ο Γουάλι έπεσε εντυπωσιακά στη γωνία του και έδιωξε σε κόρνερ. by www.sport-fm.gr
16:37
16:39
16:40
Ωραία συνεργασία του Σφιντέρσκι με τον Πέλκα, ο πρώτος πλάσαρε από τη μικρή περιοχή και έγραψε το 4-1. by www.sport-fm.gr
16:42
16:46
87' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΟΦΗ. Ο Βαζ έκλεψε την μπάλα, βγήκε τετ-α-τετ με τον Πασχαλάκη, αλλά νικήθηκε από τον τερματοφύλακα του ΠΑΟΚ. by www.sport-fm.gr