Πανιώνιος-Παναιτωλικός

17:11
Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε τον αγώνα ρεβάνς μεταξύ Πανιώνιου και Παναιτωλικού στο γήπεδο της Νέας Σμύρνης για τους «16» του Κυπέλλου Ελλάδας. by www.sport-fm.gr
17:12
Η πρώτη αναμέτρηση μεταξύ των δύο ομάδων στο Αγρίνιο είχε τελειώσει χωρίς σκορ. by www.sport-fm.gr
17:17
Εντεκάδα Πανιώνιου: Kότνικ - Ρέντζας, Σταυρόπουλος, Ντομίνγκες, Λυμπεράκης - Παπαγεωργίου, Οικονομίδης - Εμμανουηλίδης, Μιλόγεβιτς, Τσιλούλης - Αραμπούλι. Στον πάγκο: Mαλέρμπ, Σαραμαντάς, Ευαγγέλου, Παπανικολάου, Γρίβας, Ρέτσος, Δούμτσιος. by www.sport-fm.gr
17:20
Εντεκάδα Παναιτωλικού: Κνετ - Σανιά, Σιέστεντ, Γιοβάνοβιτς, Κέβιν - Τσιγγάρας, Ντάλσιο - Ντουάρτε, Άλβαρες, Ρόσα - Ντίας. Στον πάγκο: Μπαΐροβιτς, Μπακαδήμας, Φυτόπουλος, Γιαννακόπουλος, Μιμίτο, Ρομάν, Τζανακάκης. by www.sport-fm.gr
17:20
17:21
17:22
Στο γήπεδο βρίσκεται και ο πρώην προπονητής των γηπεδούχων και πατέρας του Νεμάνια, Βλάνταν Μιλόγεβιτς. by www.sport-fm.gr
17:23
17:24
17:25
Ο Σιέστεντ πήρε την κεφαλία, η οποία σταμάτησε στο οριζόντιο δοκάρι του Πανιωνίου! by www.sport-fm.gr
17:25
17:26
Τα τελευταία πέντε λεπτά ο Παναιτωλικός έχει στριμώξει τον Πανιώνιο στα καρέ του. by www.sport-fm.gr
17:28
Υπενθυμίζεται ότι σήμερα οι Ρόσα και Άλβαρες ντεμπουτάρουν για τον Παναιτωλικό. by www.sport-fm.gr
17:32
17:33
Ο Φάρλεϊ Ρόσα από το ύψος της μεγάλης περιοχής εξαπολύει ένα σουτ, το οποίο καταλήγει στο οριζόντιο δοκάρι του Κότνικ και στη συνέχεια περνάει άουτ. by www.sport-fm.gr
17:45
29' Eυκαιρία για τον Πανιώνιο με τον Εμμανουηλίδη να κάνει την κούρσα, να επιχειρεί το σουτ, αλλά την μπάλα να περνάει άουτ. by www.sport-fm.gr
17:48
17:55
Έχει πέσει ο ρυθμός στα τελευταία λεπτά. Πέντε λεπτά απομένουν για τη συμπλήρωση του πρώτου 45λεπτου. by www.sport-fm.gr
17:56
41' Κι άλλη ευκαιρία για τον Πανιώνιο. Ο Αραμπούλι κάνει το σουτ εντός της μεγάλης περιοχής, όμως, η μπάλα κοντράρει στα κορμιά. by www.sport-fm.gr
18:01
18:03
Τέλος στο πρώτο ημίχρονο στο Πανιώνιος-Παναιτωλικός. Σε μία κατά τα άλλα ισορροπημένη αναμέτρηση, οι δύο καλύτερες στιγμές (δύο δοκάρια) ανήκουν στους φιλοξενούμενους, οι οποίοι όμως δεν κατάφεραν να παραβιάσουν την αντίπαλη εστία. by www.sport-fm.gr
18:19
18:19
18:24
18:26
52' Ο Αραμπούλι στην προσπάθειά του να προλάβει μία μπαλιά στον χώρο και ενώ αυτή πλησίαζε προς τον Κνετ, χτύπησε τον αντίπαλο τερματοφύλακα άθελά του. Δίνεται συνέχεια στο παιχνίδι... by www.sport-fm.gr
18:29
55' Ο Φάρλεϊ Ρόσα προσποιείται εντός μεγάλης περιοχής του Πανιωνίου, όμως, το σουτ που επιχειρεί κοντράρει στα σώματα. by www.sport-fm.gr
18:38
Υπενθυμίζεται ότι σε περίπτωση που το παιχνίδι τελειώσει 0-0 (όπως στον πρώτο αγώνα), τότε θα ακολουθήσει ημίωρη παράταση και εφόσον χρειαστεί η διαδικασία των πέναλτι. by www.sport-fm.gr
18:42
68' Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Αποχωρεί ο Ντίας. Στη θέση του ο Μπαΐροβιτς. by www.sport-fm.gr
18:43
68' Δεύτερη αλλαγή και για τον Πανιώνιο: Μέσα ο Παπανικολάου, έξω ο Οικονομίδης. by www.sport-fm.gr
18:45
18:46
18:47
Ο Μιλόγεβιτς πιάνει μονοκόμματο σουτ από το ύψος της μεγάλης περιοχής, με τον Κνετ να πραγματοποιεί σπουδαία απόκρουση και να διώχνει σε κόρνερ. by www.sport-fm.gr
18:48
18:53
75' Κι άλλη ευκαιρία για τον Πανιώνιο. Ο Εμμανουηλίδης γυρίζει από τα δεξιά και ο Τζανακάκης κόβει εντός περιοχής, τη στιγμή που ο Μιλόγεβιτς είναι έτοιμος να σουτάρει. by www.sport-fm.gr
18:55
18:55
18:58
18:58
18:59
Ο Φάρλεϊ Ρόσα επιχειρεί φαλτσαριστό σουτ από πλάγια θέση εκτός περιοχής (από τα αριστερά όπως επιτίθενται οι φιλοξενούμενοι), με τον Κότνικ να διώχνει σε κόρνερ. by www.sport-fm.gr
19:02
19:03
19:04
Μετά την εκτέλεση του κόρνερ, η μπάλα φτάνει στον Ντομίνγκες, ο οποίος πιάνει γυριστό σουτ περίπου πέντε μέτρα από την εστία του Παναιτωλικού. Εκ νέου κόρνερ. by www.sport-fm.gr
19:04
19:07
19:09
Τα κόρνερ μέχρι στιγμής είναι 10-9. Καμία εκ των δύο ομάδων δεν έχει καταφέρει να εκμεταλλευτεί τις στατικές φάσεις. by www.sport-fm.gr
19:12
19:15
92' Ευκαιρία για τον Πανιώνιο. Ο Εμμανουηλίδης κάνει το «τακουνάκι» (ύστερα από γύρισμα του Τσιλούλη) στο ύψος της μικρής περιοχής του Παναιτωλικού, με τον Κνετ να μπλοκάρει. by www.sport-fm.gr
19:19
19:19
19:21
98' Αντεπίθεση για τον Παναιτωλικό, η μπάλα φτάνει στον Μπαΐροβιτς, ο οποίος κάνει το διαγώνιο σουτ. Μπλοκάρει ο Κότνικ μετά από κόντρα. by www.sport-fm.gr
19:24
102' Κεφαλιά του Γιοβάνοβιτς ύστερα από εκτέλεση κόρνερ, μπλοκάρει ο Κότνικ. by www.sport-fm.gr
19:25
19:27
19:29
19:35
19:36
111' Ακυρώνεται γκολ του Πανιωνίου. Ύστερα από εκτέλεση κόρνερ, η μπάλα καταλήγει στα δίχτυα από τον Αραμπούλι, όμως, έχει προηγηθεί φάουλ στην κεφαλιά-ασίστ του Ντομίνγκες. by www.sport-fm.gr
19:39
115' Φάουλ σε πολύ καλή θέση για τον Παναιτωλικό. Στο ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής. by www.sport-fm.gr
19:40
19:41
1-0 ο Παναιτωλικός! Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μπαΐροβιτς, ο οποίος στέλνει την μπάλα στο δεξί παραθυράκι του Κότνικ! by www.sport-fm.gr
19:42
19:43
19:43
19:44
Ο Ντομίνγκες πιάνει την κεφαλιά από το ύψος του πέναλτι, ύστερα από εκτέλεση φάουλ, με την μπάλα να καταλήγει στα δίχτυα. by www.sport-fm.gr
19:45
19:47
122' Ευκαιρία για τον Πανιώνιο. Ο Ντομίνγκες κατεβάζει την μπάλα μέσα στη μεγάλη περιοχή του Παναιτωλικού, επιχειρεί το σουτ, το οποίο καταλήγει άουτ. by www.sport-fm.gr
19:58
Τέλος στο ματς. Ο Πανιώνιος κατάφερε να ισοφαρίσει σε 1-1, όμως, το τελικό σκορ -μετά και το 0-0 του πρώτου αγώνα- δίνει την πρόκριση στους «8» του Κυπέλλου Ελλάδας στον Παναιτωλικό! by www.sport-fm.gr