Παναιτωλικός-Λαμία

19:06
Καλησπέρα σας! Μαζι θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση του Παναιτωλικού κόντρα στην Λαμία, για την 19η αγωνιστική της Super League. by www.sport-fm.gr
19:07
Η ομάδα του Αγρινίου έχει πετύχει μόλις τρία γκολ στα οκτώ τελευταία παιχνίδια, σκοράροντας σε δύο από αυτά. Έχει τη χειρότερη επίθεση στο πρωτάθλημα με 11 γκολ. by www.sport-fm.gr
19:08
Η Λαμία στα τρία χρόνια που παίζει στην κατηγορία έχει μόνο τέσσερις ήττες από ομάδες της περιφέρειας, δύο από τον Παναιτωλικό και από μια από Ξάνθη και Αστέρα Τρίπολης. by www.sport-fm.gr
19:14
Διαιτητές στον αγώνα θα είναι ο Αθανάσιος Τζήλος με βοηθούς τον Αντώνιο Δίπλαρη και τον Σπυρίδων Βασιλόπουλο, ενώ 4ος διαιτητής ο Δημήτριος Καραντώνης. by www.sport-fm.gr
19:18
Η ενδεκάδα του Παναιτωλικού: (Μάκης Χάβος) Κνέτ, Τζανακάκης, Γιοβάνοβιτς, Σιέστεντ, Κέβιν, Τσιγγάρας, Ντάλσιο, Ρόσα, Ντίας, Μπαΐροβιτς. by www.sport-fm.gr
19:20
Στον πάγκο για τους γηπεδούχους: Θεοδωρόπουλος, Ντάουντα, Μιμίτο, Ντουάρτε, Σανιάτ, Μαρσιάλ, Ταχάρ. by www.sport-fm.gr
19:24
Η ενδεκάδα της Λαμίας: (Άκης Μάντζιος) Θεοδωρόπουλος, Σάλιακας, Πλιάτσικας, Αντέτζο, Σκόνδρας, Βάντερσον, Μπεχαράνο, Ασίγκμπα, Δημούτσος, Ρόμανιτς, Καραμάνος. by www.sport-fm.gr
19:26
Στον πάγκο για τους φιλοξενούμενους: Κάχριμαν, Σασί, Βλαχομήτρος, Βασιλόγιαννης, Τζανετόπουλος, Βύντρα, Μπουλούλης. by www.sport-fm.gr
19:59
20:00
20:02
2' ΔΟΚΑΡΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ! Σουτ του Άλβαρεζ από το ύψος της μεγάλης περιοχής, η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι. Την άγγιξε και ο Θεοδωρόπουλος, όσο χρειαζόταν. by www.sport-fm.gr
20:07
20:10
10' Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Φάση διαρκείας στα καρέ των φιλοξενούμενων, κεφαλιά του Άλβαρεζ, αλλά ο Θεοδωρόπουλος είναι σε καλή θέση και μπλοκάρει. by www.sport-fm.gr
20:13
20:16
15' Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Στην προσπάθειά του ο Καραμάνος να απομακρύνει, παραλίγο να παραβιάσει την εστία της ομάδας του. Ανεκμετάλλευτο το κόρνερ by www.sport-fm.gr
20:17
17' Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Εξαιρετική ενέργεια του Φάρλεϊ από τα δεξιά, έκανε το σουτ με το αριστερό, η μπάλα λίγο πάνω από την εστία των φιλοξενούμενων. by www.sport-fm.gr
20:18
18' Συνεχίζεται το σφυροκόπημα των γηπεδούχων! Σουτ του Άλβαρεζ και επέμβαση του Θεοδωρόπουλου, στη συνέχεια της φάσης, νέο σουτ του Φάρλεϊ, μπλοκάρει στην κλειστή του γωνία ο γκολκίπερ των φιλοξενούμενων. by www.sport-fm.gr
20:26
20:30
30' Παραλίγο... σοκ για τον Παναιτωλικό, έδιωξε με το κεφάλι και πολύ δύσκολα ο Κέβιν by www.sport-fm.gr
20:34
20:43
43' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΜΙΑ! 0-1 ΜΕ ΓΚΟΛ ΤΟΥ ΜΠΕΧΑΡΑΝΟ! Τρομερή εξέλιξη! Σέντρα του Ρόμανιτς από αριστερά, έρχεται με μεγάλη δύναμη ο Μπεχαράνο και με κεφαλιά ανοίγει το σκορ. Δεν πανηγυρίζει, αφού έχει αγωνιστεί στον Παναιτωλικό στο παρελθόν. by www.sport-fm.gr
20:44
Το απόλυτο σοκ για τον Παναιτωλικό που έχει χάσει πολλές και σημαντικές ευκαιρίες στο πρώτο ημίχρονο by www.sport-fm.gr
20:47
20:47
20:48
Ο... άγραφος νόμος του ποδοσφαίρου επιβεβαιώνεται! Ο Παναιτωλικός έχει χάσει πολλές ευκαιρίες, έφτασε με ευκολία στην περιοχή της Λαμίας, αλλά η δική της αστοχία και ο Θεοδωρόπουλος την κράτησαν στο μηδέν. Σαν να μην έφτανε αυτό, η Λαμία πριν από τη λήξη του πρώτου ημιχρόνου με την πρώτη της καλή επιθετική προσπάθεια βρήκε το γκολ με την κεφαλιά του Μπεχαράνο. by www.sport-fm.gr
21:02
21:09
21:11
54' Ο Τζανακάκης έπρεπε να δει δεύτερη κίτρινη για φάουλ, αλλά ο Τζήλος του τη χάρισε by www.sport-fm.gr
21:28
71' Ευκαιρία για τη Λαμία! Σε θέση βολής ο Βασιλόγιαννης, αλλά το τελείωμα της φάσης ήταν κακό και η μπάλα πέρασε πάνω από την εστία. by www.sport-fm.gr
21:29
21:34
78' Στενεύουν τα περιθώρια για τον Παναιτωλικό, που στο δεύτερο μέρος είναι σαν να μην έχει κατέβει στο γήπεδο by www.sport-fm.gr
21:42
84' Κάκιστο τέλειωμα της φάσης από τον Ντουάρτε από το ύψος της μικρής περιοχής. Πολύ ψηλά η μπάλα. by www.sport-fm.gr
21:47
21:48
21:50
21:51
ΠΕΝΑΛΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ! ΤΟ ΚΕΡΔΙΣΕ Ο ΝΤΑΟΥΝΤΑ! Ο Νιγηριανός κυνήγησε μια χαμένη φάση, ο Θεοδωρόπουλος τον ανέτρεψε και πέναλτι για τους γηπεδούχους! by www.sport-fm.gr
21:52
96' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ! 1-1 ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΤΕΛΕΣΗ ΤΟΥ ΝΤΑΟΥΝΤΑ! Τέλειο χτύπημα από τον Νιγηριανό! by www.sport-fm.gr
21:54
Λήξη του αγώνα! Ο Παναιτωλικός παίρνει έναν ανέλπιστο βαθμό με το γκολ του Ντάουντα στο 96'. Τελικό σκορ 1-1! by www.sport-fm.gr