Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση Πανιώνιος-Ατρόμητος για την 21η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας. by www.sport-fm.gr
Η ενδεκάδα του Πανιωνίου: Κότνικ, Παπανικολάου, Ρέντζας, Ντομίνγκες, Σταυρόπουλος, Οικονομίδης, Κόρμπος, Λυμπεράκης, Κιάκος, Εμμανουηλίδης, Αραμπούλι. by www.sport-fm.gr
14:51
Η ενδεκάδα του Ατρόμητου: Μέγιερι, Γκάλο, Στρούγγης, Καχίλα, Αραούχο, Χαρίσης, Μπουσούλατζιτς, Ούμπιδες, Ενσικουλού, Μανούσος, Βέλλιος. by www.sport-fm.gr
14:52
Ο Πανιώνιος έρχεται από 8 σερί ήττες και παραμένει στην τελευταία θέση. Την Πέμπτη έχασε 2-0 από τον Αστέρα Τρίπολης εκτός έδρας. by www.sport-fm.gr
14:53
Ο Ατρόμητος ηττήθηκε 3-0 εκτός από τον Παναθηναϊκός και διεκόπη το αήττητο σερί του των 3 αγώνων. by www.sport-fm.gr
14:58
15:00
15:00
15:02
Στον πάγκο για τον Πανιώνιο οι Μαλέρμπ, Σαραμαντάς, Ευαγγέλου, Δούμτσιος, Παπαγεωργίου, Ρέτσος, Μιλόγεβιτς. by www.sport-fm.gr
15:02
Στον πάγκο για τον Ατρόμητο οι Μανδάς, Γιακουμάκης, Ανδρούτσος, Μάντσον, Κατράνης, Νταβιώτης, Μπαένα. by www.sport-fm.gr
15:03
Πολύ συγκινητική στιγμή στο γήπεδο της Νέας Σμύρνης, με τους παίκτες του Ατρόμητου να αφήνουν λουλούδια στο πανό που βρίσκεται στη θύρα 2 στη μνήμη της Ρενάτας. by www.sport-fm.gr
15:03
15:07
15:07
4' Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανιώνιο. Κεφαλιά του Εμμανουηλίδη μέσα από την περιοχή, αλλά ο Μέγιερε έπεσε εντυπωσιακά στη γωνία του και έδιωξε σε κόρνερ. by www.sport-fm.gr
15:09
5' Κι άλλη καλή στιγμή για τον Πανιώνιο. Γυριστή κεφαλιά του Αραμπούλι, έδιωξε πάνω στη γραμμή ο Καχίλα. by www.sport-fm.gr
15:10
8' Σαφώς και έχει μπει πολύ καλύτερα ο Πανιώνιος που κερδίζει το τρίτο του κόρνερ by www.sport-fm.gr
15:17
13' Ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Ο Κιάκο σε θέση βολής από το ύψος της μεγάλης περιοχής, σούταρε αλλά η μπάλα κόντραρε και πέρασε κόρνερ by www.sport-fm.gr
15:21
15:26
15:29
26' Κίτρινη κάρτα στον πάγκο του Ατρόμητου και συγκεκριμένα στον Γιάννη Αγγελόπουλου, καθώς ζήτησε (δικαιολογημένα) κάρτα στον Ρέντζα, αφού έκανε τάκλιν από πίσω στον Μανούσο. by www.sport-fm.gr
15:32
15:36
34' Διαμαρτύρονται για χέρι οι παίκτες του Πανιωνίου μέσα στην περιοχή του Ατρόμητου by www.sport-fm.gr
15:37
15:44
41' Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Ο Οικονομίδης εντελώς ανενόχλητος από την "κουλούρα" της μεγάλης περιοχής, έκανε το σουτ, αλλά ο Μέγερι σε καλή θέση μπλόκαρε by www.sport-fm.gr
15:48
45' Νέα ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Πάρτι του Πανιωνίου από τα δεξιά, ο Εμμανουηλίδης όμως σάστισε μέσα στην περιοχή, με αποτέλεσμα οι αμυντικοί του Ατρόμητου να προλαβαίνουν να πετάξουν την μπάλα σε κόρνερ. by www.sport-fm.gr
15:49
15:50
15:51
Οι γηπεδούχοι είναι σαφώς καλύτεροι, έχοντας 8 τελικές και 6 στην εστία, τη στιγμή που ο Ατρόμητος απογοητεύει και είναι στο απόλυτο μηδέν. by www.sport-fm.gr
16:04
16:05
16:09
50' Δεν αλλάζει κάτι στο μοτίβο του ματς. Ο Πανιώνιος έχει την πρωτοβουλία των κινήσεων και ο Ατρόμητος έχει πολύ μεγάλη αδυναμία να κρατήσει την μπάλα. by www.sport-fm.gr
16:11
16:13
53' ΤΡΑΓΙΚΟ τελείωμα του Ενσικουλού σε μια πολύ καλή οργανωμένης επίθεση του Ατρόμητου by www.sport-fm.gr
16:15
55' Αντεπίθεση του Πανιωνίου, ο Κιάκος έκανε το σουτ αλλά ο Καχίλα έβαλε το πόδι του και απομάκρυνε by www.sport-fm.gr
16:18
16:20
60' Τεράστια διπλή ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Κεφαλιά του Σταυρόπουλου, απέκρουσε ο Μέγερι στο δοκάρι by www.sport-fm.gr
16:21
61' ΓΚΟΛ Ο ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1-0 ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ! Ο Ρέντζας ανοίγει το σκορ με κοντινό σουτ μέσα στην περιοχή! by www.sport-fm.gr
16:23
Εντονες διαμαρτυρίες των φιλοξενούμενων για φάουλ του Αραμπούλι στον Κατράνη. Στα πρώτα ριπλέι φαίνεται ότι έχουν δίκιο. by www.sport-fm.gr
16:26
Λοιπόν! Αρχικά, ο Αραμπούλι κάνει προβολή στον Κατράνη, ενώ στη συνέχεια και ο Ρέντζας που σκοράρει είναι οφσάιντ. Καμία από τις δύο παραβάσεις δεν έπιασαν οι διαιτητές... by www.sport-fm.gr
16:26
16:27
Τελικά, έπειτα από ένα... πεντάλεπτο, δίνεται οφσάιντ. Παρ' όλα αυτά, υπήρχε και ξεκάθαρο φάουλ του Αραμπούλι by www.sport-fm.gr
16:27
16:29
16:32
72' Πολύ πιο επικίνδυνος ο Πανιώνιος που ψάχνει το γκολ με ακόμα μεγάλη ζωντάνια by www.sport-fm.gr
16:33
72' ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ! Δεν υπάρχει αυτό που χάνει ο Ενσικουλού. Σε θέση τετ-α-τετ με τον Κότνικ, έκανε ένα τζούφιο σουτ και η μπάλα πέρασε άουτ. by www.sport-fm.gr
16:34
16:36
76' ΓΚΟΛ Ο ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ! 1-0 ΜΕ ΣΚΟΡΕΡ ΤΟΝ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟ! Σε στατική φάση στο δεύτερο δοκάρι πετάγεται ο αμυντικός του Πανιωνίου και ανοίγει. Υπήρχε υποψία οφσάιντ, αλλά η μπάλα έχει πάει από το κεφάλι του Μανούσου. by www.sport-fm.gr
16:39
16:42
16:43
16:46
16:48
88' Αλλαγή για τον Πανιώνιο. Εκτός οι Λυμπεράκης, Ρέντζας, μέσα οι Σαραμαντάς, Παπαγεωργίου by www.sport-fm.gr
16:49
89' Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Ο Εμμανουηλίδης σε θέση τετ-α-τετ από αντεπίθεση, η μπάλα άουτ by www.sport-fm.gr
16:51
16:51
16:55
16:57
16:58
16:58
Ο Πανιώνιος επικρατεί 1-0 του Ατρόμητου, επιστρέφοντας στα θετικά αποτελέσματα έπειτα από οχτώ συνεχόμενες νίκες by www.sport-fm.gr