19:45
19:46
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση Λαμία-Αστέρας Τρίπολης για την 21η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας. by www.sport-fm.gr
19:55
Η Λαμία ηττήθηκε 0-1 εντός από τον ΠΑΟΚ και συμπλήρωσε 3 ματς δίχως νίκη (0-1-2). by www.sport-fm.gr
19:56
19:56
Η ενδεκάδα της Λαμίας: Θεοδωρόπουλος, Σκόνδρας, Πλιάτσικας, Αντέτζο, Βάντερσον, Μπεχαράνο, Δημούτσος, Βασιλόγιαννης, Ρόμανιτς, Τιρόνε, Καραμάνος by www.sport-fm.gr
19:57
Η ενδεκάδα του Αστέρα Τρίπολης: Παπαδόπουλος, Βλάχος, Πασαλίδης, Σουάρεθ, Μαρτίνεθ, Βαλιέντε, Μουνάφο, Τασουλής, Ριέρα, Χαουρέγκι, Λ. Φερνάντεθ by www.sport-fm.gr
19:57
Στον πάγκο για τη Λαμία οι Κάχριμαν, Σασί, Ασίγκμπα, Βύντρα, Βιγιάλμπα, Σάλιακας, Μπιανκόνι. by www.sport-fm.gr
19:57
Στον πάγκο για τον Αστέρα οι Μιχαήλ, Αντζουλάς, Μπελόκ, Μπόρχα Φερνάντεθ, Ιγκλέσιας, Μαρκ Φερνάντεθ, Κρέσπι. by www.sport-fm.gr
19:58
19:58
20:01
20:03
20:07
5' Η πρώτη τελική για τον Αστέρα. Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Λουίς Φερνάντεθ, η μπάλα άουτ. by www.sport-fm.gr
20:10
7' Σουτ του Χαουρέγκι μέσα από την περιοχή, έδιωξε σε κόρνερ ο Θεοδωρόπουλος. by www.sport-fm.gr
20:11
9' Πρώτη αλλαγή για τη Λαμία. Ο Βύντρα πήρε τη θέση του Πλιάτσικα, που δεν μπορεί να συνεχίσει. by www.sport-fm.gr
20:12
20:16
13' Οι γηπεδούχοι διαμαρτύρονται για πέναλτι, σε μια φάση που η μπάλα βρήκε στο χέρι του Βαλιέντε. by www.sport-fm.gr
20:16
20:24
19' Καλή στιγμή για τον Αστέρα. Ο Χαουρέγκι πλάσαρε μέσα από την περιοχή, αλλά ο Βύντρα έδιωξε πάνω στη γραμμή. by www.sport-fm.gr
20:24
20:25
22' Γυριστό σουτ του Τασουλή από το ύψος της περιοχής, η μπάλα πάνω από τα δοκάρια του Θεοδωρόπουλου. by www.sport-fm.gr
20:26
23' Καλή στιγμή για τη Λαμία. Σουτ του Σκόνδρα από το ύψος της περιοχής, η μπάλα άουτ. by www.sport-fm.gr
20:50
Χωρίς φάσεις το πρώτο μέρος, με τον Αστέρα να είναι ελαφρώς πιο... απειλητικός. by www.sport-fm.gr
21:04
21:04
21:05
Ο Αστέρας Τρίπολης προχώρησε σε μία αλλαγή, με τον Κρέσπι να αντικαθιστά τον Ριέρα. by www.sport-fm.gr
21:06
Η Λαμία συνεχίζει ως έχει. Θυμίζουμε ότι ο Βύντρα έχει αντικαταστήσει τον Πλιάτσικα από το 9'. by www.sport-fm.gr
21:14
21:14
21:20
21:20
61' Καλή στιγμή για τον Αστέρα. Κεφαλιά του Σουάρεθ μέσα από την περιοχή, η μπάλα δίπλα από το δοκάρι του Θεοδωρόπουλου. by www.sport-fm.gr
21:23
21:25
Σχεδόν από το... πουθενά, η Λαμία προηγήθηκε, με τον Μπιανκόνι να παίζει το "1-2" με τον Ρόμανιτς και εν συνεχεία να πλασάρει σε κενή εστία αφού πέρασε και τον αντίπαλο τερματοφύλακα. by www.sport-fm.gr
21:26
21:31
72' Δεύτερη κίτρινη κάρτα στον Σουάρεθ, με 10 παίκτες θα συνεχίσει ο Αστέρας. by www.sport-fm.gr
21:33
74' Τρίτη και τελευταία αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Αντζουλάς παίρνει τη θέση του Τασουλή. by www.sport-fm.gr
21:34
21:38
78' Καλή στιγμή για τον Αστέρα. Ο Ιγκλέσιας σούταρε με δύναμη μέσα από την περιοχή, η μπάλα λίγο πάνω από τα δοκάρια. by www.sport-fm.gr
21:46
21:47
87' Θα γίνει χρήση του VAR για μια φάση στην οποία υπάρχει υποψία πέναλτι υπέρ του Αστέρα. by www.sport-fm.gr
21:48
21:48
Όπως φάνηκε στο ριπλέι, ο Αντέτζο βρήκε τον Ιγκλέσιας σε μια προσπάθεια να διώξει την μπάλα. by www.sport-fm.gr