Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στον Άρη και τον Ατρόμητο by www.sport-fm.gr
18:34
18:35
18:35
Οι δύο ομάδες έχουν αναμετρηθεί και στο πρωτάθλημα, με τις δύο ομάδες να μένουν στο 2-2 στο Περιστέρι by www.sport-fm.gr
18:36
18:38
Άρης (4-2-3-1): Κούεστα - Ροζ, Βέλεθ, Δεληζήσης, Κόρχουτ - Ματίγια, Σάσα - Φετφατζίδης, Ντιγκινί, Γκάμα - Λάρσον by www.sport-fm.gr
18:39
Ατρόμητος (4-3-3): Μέγερι - Κιβρακίδης, Γούτας, Στρούγγης, Κατράνης - Μπουσούλαζιτς, Χαρίσης, Ανδρούτσος - Νταβιώτης, Βέλλιος, Γκάλο by www.sport-fm.gr
18:40
Στον πάγκο των γηπεδούχων: Τσιλιγγίρης, Σόουζα, Μπακούτσης, Σούντγκρεν, Μαρτίνεζ, Ντουρμισάι, Τόνσο by www.sport-fm.gr
18:40
Στον πάγκο των φιλοξενούμενων: Μανδάς, Ρονάλντο, Καχίλα, Ντε Πο, Ενσικουλού, Μάντσον, Ούμπιδες by www.sport-fm.gr
18:44
Διαιτητής: Αριστείδης Βάτσιος (Δυτ. Αττικής), βοηθοί: Μιχάλης Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής), Αντώνιος Σινιοράκης (Χανίων), 4ος: Αλέξανδρος Κατσικογιάννης (Ηπείρου), VAR: Εμμανουήλ Σκουλάς (Θεσσαλίας), AVAR: Ηλίας Κωνσταντίνου by www.sport-fm.gr
19:15
13' Πρώτη ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Λόμπα από μακρινή απόσταση εκτελεσμένη από τον Βέλλιο, η μπάλα πέρασε λίγο πάνω από την εστία του Κουέστα. by www.sport-fm.gr
19:18
16' Τεράστια ευκαιρία για τον Άρη! Ο Ντιγκινί παίρνει την μπάλα μέσα στην περιοχή έπειτα από εκτέλεση κόρνερ και ο Στρούγγης έδιωξε πάνω στη γραμμή. by www.sport-fm.gr
19:22
19:28
25' Εντείνει την πίεσή του ο Άρης ώστε να πετύχει το γκολ που θα ανοίξει την άμυνα του Ατρόμητου by www.sport-fm.gr
19:32
30' Ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Εκτέλεση φάουλ του Γκάλο από τα πλάγια, κεφαλιά του Στρούγγη που βγάζει μόνον του τον Μπουσούλατζιτς, αλλά ο Βόσνιος αντί να τη σπρώξει στα δίχτυα, ενήργησε σαν αμυντικός απομακρύνοντας την μπάλα by www.sport-fm.gr
19:34
32' Επικίνδυνη αντεπίθεση του Ατρόμητου, κακή πάσα του Χαρίση, απομάκρυνε ο Βέλεθ by www.sport-fm.gr
19:39
19:45
19:48
19:49
19:50
Άρης και Ατρόμητος μένουν στο 0-0, με τους γηπεδούχους να έχουν μία πολύ μεγάλη ευκαιρία και τους φιλοξενούμενους να είναι εμφανώς καλύτεροι σε σχέση με τα προηγούμενα ματς. by www.sport-fm.gr
20:07
20:07
Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες, ωστόσο ο Ένινγκ έστειλε τον Ντουρμισάι για προθέρμανση by www.sport-fm.gr
20:10
20:11
20:12
51' Διαμαρτύρεται για πέναλτι ο Άρης Σουτ, η μπάλα κόντραρε στην πλάτη του Γκάλο και στη συνέχεια στο χέρι του Κατράνη. Και οι δύο παίκτες είχαν γυρισμένη την πλάτη τους. Εξετάζεται η φάση στο VAR by www.sport-fm.gr
20:15
53' Τελικά δίνεται κόρνερ. Καμία παράβαση, θεωρώντας προφανώς ότι υπάρχει προφανώς κακό παίξιμο από κόντρες σε παίκτες των φιλοξενούμενων. by www.sport-fm.gr
20:20
20:20
20:22
20:24
63' ΠΕΝΑΛΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΗ! Σύμφωνα με τον ρέφερι ο Βέλλιος ανατρέπει τον Ματίγια. by www.sport-fm.gr
20:25
20:26
20:30
68' Κανονικό ριπλέι, με το οποίο μπορούμε να βγάλουμε ασφαλή συμπεράσματα για το πέναλτι, δεν έχουμε δει πάντως by www.sport-fm.gr
20:33
20:35
20:37
75' Τεράστια ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Ο Βέλλιος με ωραίο τρόπο βγάζει στον Ανδρούτσο, εκείνος πάσαρε στον Ούμπιντες μέσα στην περιοχή, αλλά το σουτ του κόντραρε στον Δεληζήση by www.sport-fm.gr