Πανιώνιος-Ξάνθη

19:06
Καλησπέρα. Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση ανάμεσα στον Πανιώνιο και την Ξάνθη για την 23η αγωνιστική της Super League, που διεξάγεται κεκλεισμένων των θυρών, λόγω της τιμωρίας των γηπεδούχων για τα επεισόδια με τον Ατρόμητο. by www.sport-fm.gr
19:09
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ: Κότνικ, Ρέντζας, Λυμπεράκης, Σταυρόπουλος, Ντομίνγκες, Τσιλούλης, Κόρμπος, Οικονομίδης, Παπανικολάου, Εμμανουηλίδης, Αραμπούλι by Κώστας Μιαούλης
19:10
ΞΑΝΘΗ: Αμπάντ, Κασάδο, Καρασαλίδης, Σόσα, Τεσέιρα, Στάρτζεον, Καμαρά, Τερκί, Μπαριέντος, Τζουρίτσκοβιτς, Κάστρο by Κώστας Μιαούλης
19:11
Στον πάγκο για τον Πανιώνιο: Μάλερμπ, Παπαγεωργίου, Δούμτσιος, Σαραμαντάς, Μιλόγεβιτς, Σιντί Αλί, Γρίβας by Κώστας Μιαούλης
19:11
Στον πάγκο για την Ξάνθη: Μπέντο, Φόσε, Ντε Αμορίμ, Φασίδης, Κοβάτσεβιτς, Λισγάρας by Κώστας Μιαούλης
19:13
Ο Αριστοτέλης Διαμαντόπουλος διευθύνει τον αγώνα, στο VAR ο Σκουλάς. by Κώστας Μιαούλης
19:27
Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο αντίπαλοι. by Κώστας Μιαούλης
19:30
1' Σέντρα αγώνα by Κώστας Μιαούλης
19:31
2' Φάουλ του Ντομίγκες στον Κάστρο. by Κώστας Μιαούλης
19:32
3' Ο Εμμανουλίδης στον Αραμπούλι, που σουτάρει από το ύψος της περιοχής, άουτ. by Κώστας Μιαούλης
19:37
7' Kάθετη του Τζουρίτσκοβιτς, βγαίνει με τα πόδια ο Κότνικ και διώχνει σε πλάγιο. by Κώστας Μιαούλης
19:38
8' ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΞΑΝΘΗ: Σέντρα του Τζουρίτσκοβιτς, ο Στούρτζεον κεφαλιά μόλις άουτ. by Κώστας Μιαούλης
19:42
12' Ο Κασάδο, κόβει τον Αραμπούλι που είχε αποφύγει δύο παίκτες και είχε φτάσει μέσα στην περιοχή. by Κώστας Μιαούλης
19:43
14' Ο Εμμανουηλίδης κερδίζει φάουλ έξω από την περιοχή από τον Καρασαλίδη που παίρνει κίτρνη. by Κώστας Μιαούλης
19:45
15' Φοβερή επέμβαση του Άμπαντ, στο σουτ του Αραμπούλι, που επανήλθε μετά την πρώτη του προσπάθεια που έστειλε την μπάλα στο τείχος. by Κώστας Μιαούλης
19:46
16' Ο Τσιλούλης τελειώνει φάση με άστοχο σουτ, από πλάγια δεξιά. by Κώστας Μιαούλης
19:48
19' Κόρνερ παραχωρεί ο Ντομίνγκες μετά το γύρισμα του Μπαριέντος. by Κώστας Μιαούλης
19:51
22' Φάουλ του Τζουρίτσκοβιτς στον Κόρμπο. by Κώστας Μιαούλης
19:54
24' Κόρνερ για τον Πανιώνιο. by Κώστας Μιαούλης
19:57
27' Αναγκαστική αλλαγή για την Ξάνθη, ο Μουλέν αντί του Μπαριέντος. by Κώστας Μιαούλης
20:01
31' Σουτ του Τζουρίτσκοβιτς, μαζεύει ο Κότνικ. by Κώστας Μιαούλης
20:08
38' Ένα ακόμα φάουλ του Ντομίνγκες στον Κάστρο. by Κώστας Μιαούλης
20:10
40' Διακοπή λόγω σύγκρουσης Τζουρίτσκοβιτς με τον Λυμπεράκη. by Κώστας Μιαούλης
20:12
42' Κόρνερ για την Ξάνθη. by Κώστας Μιαούλης
20:13
43' Φάουλ του Κασάδο στον Τσιλούλη. by Κώστας Μιαούλης
20:15
45' Κίτρινη στον Τσιλούλη για φάουλ στον Τζουρίτσκοβιτς. by Κώστας Μιαούλης
20:15
Τρία λεπτά επιπλέον. by Κώστας Μιαούλης
20:18
Τέλος πρώτου μέρους, ισόπαλες 0-0 οι δύο ομάδες. by Κώστας Μιαούλης
20:33
46' Σέντρα β' μέρους by Κώστας Μιαούλης
20:37
49' Φάουλ του Ρέντζα στον Στούρτζεον. by Κώστας Μιαούλης
20:38
50' Σέντρα του Σόσα, ο Κάστρο την κεφαλιά, μπλόκαρε ο Κότνικ. by Κώστας Μιαούλης
20:39
51' Κίτρινη ο Παπανικολάου, για μαρκάρισμα στον Καμαρά. by Κώστας Μιαούλης
20:43
Πολύ κακό το παιχνίδι, ειδικά στην εκκίνηση του β' μέρους. by Κώστας Μιαούλης
20:44
56' Φάουλ του Σόσα στον Τσιλούλη, πλάγια δεξιά όπως κάνει επίθεση ο Πανιώνιος. by Κώστας Μιαούλης
20:47
59' Σουτ του Στούρτζεον από αριστερά μέσα στην περιοχή, μπλόκαρε ο Κότνικ. by Κώστας Μιαούλης
20:50
63' Κόρνερ για την Ξάνθη. by Κώστας Μιαούλης
20:51
64' Η μπάλα από την σέντρα του Καμαρά, φτάνει στον Τερκί που σουτάρει, ο Κότνικ στην κλειστή γωνία σε κόρνερ. by Κώστας Μιαούλης
20:53
65' Κόρνερ για την Ξάνθη. by Κώστας Μιαούλης
20:54
66' Κίτρινη ο Μουλέν για φάουλ στον Οικονομίδη. by Κώστας Μιαούλης
20:56
67' Κίτρινη στον Σόσα για διαμαρτυρία. by Κώστας Μιαούλης
20:57
69' Νέα καλή στιγμή για την Ξάνθη. Ο Κότνικ απομακρύνει με γροθιές, η μπάλα στην επαναφορά πάει στον Μουλέν, που στρώνει στον Τερκί, ο οποίος σουτάρει άουτ από πολύ καλή θέση. by Κώστας Μιαούλης
20:59
71' Ντε Αμορίμ αντί Τζουρίτσκοβιτς. by Κώστας Μιαούλης
21:01
73' Σέντρα του Λυμπεράκη, ο Άμπαντ, δεν μπλοκάρει σταθερά, αλλά ο Οικονομίδης δεν μπορεί να σουτάρει και βγαίνει εκτός περιοχής. by Κώστας Μιαούλης
21:04
76' Φάουλ για την Ξάνθη, ο Λυμπεράκης απομακρύνει. by Κώστας Μιαούλης
21:06
79' Μιλόγεβιτς αντί Κόρμπου. by Κώστας Μιαούλης
21:10
81' Κίτρινη ο Οικονομίδης. by Κώστας Μιαούλης
21:12
85' Φοσέ αντί Στούρτζεον by Κώστας Μιαούλης
21:13
85' Γρίβας αντί Τσιλούλη. by Κώστας Μιαούλης
21:13
Φάουλ ο Ντομίνγκες στον Φοσέ, σε εξαιρετική θέση. by Κώστας Μιαούλης
21:14
Στο τείχος το χτύπημα του Εντουάρντο. by Κώστας Μιαούλης
21:16
88' Σίντι Αλί αντί Εμμανουηλίδη by Κώστας Μιαούλης
21:18
90' Κεφαλιά ψαράκι του Γρίβα άουτ. by Κώστας Μιαούλης
21:19
90+1΄Σουτ του Ντε Αμορίμ, μπλόκαρε ο Κότνικ. by Κώστας Μιαούλης
21:23
ΤΕΛΟΣ ΑΓΩΝΑ. Ισοπαλία χωρίς τέρματα, η Ξάνθη ισοβαθμεί στους 28 με τον ΟΦΗ. Ο Πανιώνιος στους δέκα βαθμούς. Καλύτερη η ακριτική ομάδα στην επανάληψη, δεν μπόρεσε όμως να γίνει ουσιαστική. by Κώστας Μιαούλης