17:46
Καλησπέρα σε όλους. Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση ανάμεσα στον Παναιτωλικό και τον Βόλο. by www.sport-fm.gr
17:47
17:48
O Βόλος είναι στη 12η θέση της βαθμολογίας με 25 βαθμούς, ενώ ο Παναιτωλικός στην 13η με 15 πόντους by www.sport-fm.gr
17:48
17:49
Παναιτωλικός: Φερνάντες, Μαλής, Σίεστεντ, Τζανακάκης, Μάρτιν, Ντάλσιο, Αλβάρες, Ρόσα, Ντάουντα, Μουνιέ, Ντίας by www.sport-fm.gr
17:49
Βόλος: Γκαραβέλης, Οικονόμου, Τσίκα, Δημόπουλος, Φερράρι, Ντεντάκης, Τσοκάνης, Γκουαροτσένα, Μουνίθ, Τόρες, Μάντζης by www.sport-fm.gr
17:50
Στον πάγκο για τον Παναιτωλικό: Κνετ, Μαρσιάλ, Ταχάρ, Μπαΐροβιτς, Τσιγγάρας, Ντουάρτε, Μιμίτο by www.sport-fm.gr
17:51
Στον πάγκο για τον Βόλο: Μελίσσας, Διαμαντής, Κανταμουρό, Μαξ, Λύρατζης, Μπαλογιάννης, Κάσες by www.sport-fm.gr
17:52
Διαιτητής ο Κατσικογιάννης, με βοηθούς τους Μωυσίδη και Νατσιόπουλο. Τέταρτος ο Αντωνίου και VAR ο Κοτσάνης by www.sport-fm.gr
18:15
12΄ Πρώτη μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό: Ατομική ενέργεια του Μουνιέ, σουτ από την περιοχή έδιωξε ο Γκαραβέλης by www.sport-fm.gr
18:21
18:22
18:23
21' Πρώτη καλή στιγμή για τον Βόλο: Καλό φάουλ η μπάλα έφτασε στην μικρή περιοχή με τον Τσίκα να στέλνει την μπάλα άουτ με κεφαλιά by www.sport-fm.gr
18:28
18:29
18:37
34' Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό: Ο Αλβάρεζ βρέθηκε σε πλεονεκτική θέση στην περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε λίγο πάνω από τα δοκάρια by www.sport-fm.gr
18:43
18:44
18:44
18:46
Σουτ του Ρόσα, η μπάλα κοντράρει στον Οικονόμου και φτάνει στον Ντίας, εκείνος κάνει το σουτ ο Γκαραβέλης διώχνει για να έρθει τρένο ο Γάλλος και να βρει δίχτυα by www.sport-fm.gr
18:48
18:48
18:49
19:05
19:08
48' Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό: Φάση διαρκείας, η μπάλα έφτασε στον Μουνιέ η κεφαλιά από την μικρή περιοχή σταμάτησε στον Δημόπουλο by www.sport-fm.gr
19:19
58' Σουτ του Κέβιν λεξω από την περιοχή έδιωξε δύσκολα σε κόρνερ ο Γκαραβέλης by www.sport-fm.gr
19:22
62' Δοκάρι για τον Παναιτωλικό: , Ο Άλβαρες έπιασε δυνατό σουτ η μπάλα σταμάτησε στο δοκάρι by www.sport-fm.gr
19:49
89' Κίτρινη κάρτα στον πάγκο του Βόλου, καθώς υπήρξαν δικαιολογημένες διαμαρτυρίες για ένα φάουλ που δεν τους δόθηκε έξω από την περιοχή. by www.sport-fm.gr
19:49
19:52
90+1' Με δέκα ο Παναιτωλικός, για χτύπημα του Ντίας εκτός φάσης στον Κάσες, που πήρε κίτρινη. by www.sport-fm.gr
19:52
19:53
Ακόμη δεν έχουμε δει τα λεπτά των καθυστερήσεων. Σχεδόν τέσσερα τα λεπτά χωρίς ματς στο Αγρίνιο. by www.sport-fm.gr
19:55
19:56
19:56
19:57
Ο Δημόπουλος έπειτα από αναστάτωση στην περιοχή του Παναιτωλικού και από κοντά έστειλα την μπάλα στα δίχτυα. by www.sport-fm.gr
19:58
19:59
20:00
20:01
Μουνιέ στο 42' και Δημόπουλος στο 90+6' τα γκολ. Προκαλεί εντύπωση το ότι από το 89' ουσιαστικά δεν είχαμε παιχνίδι. Το ματς ξεκίνησε στο 90+6' όταν σηκώθηκαν οκτώ λεπτά καθυστερήσεων και στο 90+9' ο ρέφερι το έληξε. by www.sport-fm.gr