21:30
21:31
Μαζί θα παρακολουθήσουμε το μεγάλο ντέρμπι της Σέριε Α ανάμεσα στη Λάτσιο και την Ίντερ by www.sport-fm.gr
21:34
Η Ίντερ είναι αυτή τη στιγμή στη δεύτερη θέση με 54 βαθμούς, τη στιγμή που η Γιουβέντους έχει 57. Οι "λατσιάλι" είναι στην 3η θέση με 53 βαθμούς by www.sport-fm.gr
21:34
21:40
Λάτσιο: Στρακόσα - Λουίς Φελίπε, Ασέρμπι, Ράντου - Μάρουσιτς, Μιλίνκοβιτς-Σάβιτς, Λούκας Λέιβα, Λουίς Αλμπέρτο, Τζόνι - Καϊσέδο, Ιμόμπιλε by www.sport-fm.gr
21:41
Ίντερ: Παντέλι - Γοδίν, Ντε Φράι, Σκρίνιαρ - Καντρέβα, Μπαρέλα, Μπρόζοβιτς, Βεσίνο, Γιανγκ - Λουκάκου, Λαουτάρο by www.sport-fm.gr
21:43
21:46
21:52
6' Καλύτερη η Ίντερ σε αυτά τα πρώτα λεπτά, με τον Λουκάκου να έχει μια ευκαιρία με κεφαλιά να περνά πάνω από την εστία του Στρακόσα by www.sport-fm.gr
21:55
22:05
19' ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΝΤΕΡ, με τον Λουκάκου να νικιέται από τον Στρακόσα by www.sport-fm.gr
22:10
22:17
22:28
22:30
44' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΝΤΕΡ, 0-1 ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΝΓΚ! Σουτ του Καντρέβα, ασταθής επέμβαση του Στρακόσα και ο Άγγλος μπακ παίρνει το ριμπάουντ για το 0-1! by www.sport-fm.gr
22:34
22:34
Η Ίντερ ήταν καλύτερη της Λάτσιο και με το γκολ του Άσλεϊ Γιανγκ έχει πάρει το προβάδισμα στο σκορ. by www.sport-fm.gr
22:35
22:50
22:53
48' Πέναλτι για τη Λάτσιο! Ο Ντε Φράι σπρώχνει τον Ιμόμπιλε μέσα στην περιοχή και δίνεται η παράβαση by www.sport-fm.gr
22:55
22:57
23:08
63' Διπλή αλλαγή για τη Λάτσιο. Μέσα οι Κορέα, Λατζάρι εκτός οι Καϊσέδο, Γιόνι by www.sport-fm.gr
23:11
23:14
69' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΤΣΙΟ! 2-1! ΣΚΟΡΕΡ Ο ΜΙΛΙΝΚΟΒΙΤΣ-ΣΑΒΙΤΣ! Φάση διαρκείας στα καρέ της Ίντερ, ο Μπρόζοβιτς έσωσε αρχικά πάνω στη γραμμή, αλλά στην επιστροφή της μπάλας, ο Σέρβος πετυχαίνει το 2-1. by www.sport-fm.gr
23:16
23:21
76' Αλλαγή για την Ιντερ. Εκτός οι Καντρέβα και Μπρόζοβιτς, μέσα οι Μόουζες και Έρικσεν by www.sport-fm.gr
23:24
78' Ευκαιρία για την Ίντερ! Μεγάλη επέμβαση του Στρακόσα σε σουτ του Έρικσεν. Η φάση τελειώνει με οφσάιντ στον Λαουτάρο by www.sport-fm.gr
23:35
23:35
23:40
Λήξη της αναμέτρησης! Η Λάτσιο παίρνει μεγάλη νίκη με ανατροπή επί της Ίντερ με 2-1! by www.sport-fm.gr