Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στην Ντόρτμουντ και την Παρί Σεν Ζερμέν by www.sport-fm.gr
21:37
Στα αξιοσημείωτα της βραδιάς η επιστροφή του Τόμας Τούχελ στην έδρα της πρώην ομάδας του by www.sport-fm.gr
21:38
21:39
Με τους Βεστφαλούς το μόνο που κατάφερε ήταν να κατακτήσει το Κύπελλο Γερμανίας το 2017 by www.sport-fm.gr
21:40
21:40
21:43
Ντόρτμουντ (3-4-3): Μπέρκι - Ζαγκαντού, Χούμελς, Πίστσεκ - Χακίμι, Τσαν, Βίτσελ, Γκερέιρο - Σάντσο, Χάαλαντ, Αζάρ by www.sport-fm.gr
21:45
Παρί Σεν Ζερμέν (3-4-3): Νάβας – Μαρκίνιος, Τιάγκο Σίλβα, Κιμπεμπέ – Μενιέ, Γκουεγέ, Βεράτι, Κουρζαβά – Ντι Μαρία, Εμπαπέ, Νεϊμάρ by www.sport-fm.gr
21:46
Στον πάγκο της Ντόρτμουντ: Χιτζ, Νταχούντ, Γκέτζε, Σουλτζ, Ακαντζί, Σμέλτσερ, Ρέινα by www.sport-fm.gr
21:47
Στον πάγκο της Παρί: Ρίκο, Κέρερ, Καβάνι, Ικάρντι, Σαράμπια, Ντράξλερ, Κουασί by www.sport-fm.gr
21:50
Ιστορικό ματς για τον Πίστσεκ, καθώς ο αρχηγός της Ντόρτμουντ συμπληρώνει 350 συμμετοχές. Είναι ο πρώτος που φτάνει τις 50 με την Ντόρτμουντ στο Champions League by www.sport-fm.gr
22:06
6' Πιο δυναμικά έχει μπει στο ματς η Ντόρτμουντ, χωρίς αυτό να μεταφράζεται σε κάποια ευκαιρία by www.sport-fm.gr
22:08
22:10
11' Πρώτη ευκαιρία του ματς! Ο Νεϊμάρ εκτέλεσε το φάουλ, αλλά η μπάλα πέρασε δίπλα από την εστία του Μπέρκι by www.sport-fm.gr
22:13
Μια θεαματική... βουτιά του Νεϊμάρ
22:15
14' Τεράστια ευκαιρία για την Ντόρτμουντ! Στην αντεπίθεση ο Σάντσο από εκτέλεση κόρνερ της Παρί, έφτασε με σπριντ 60 μέτρων μέχρι την αντίπαλη περιοχή, αλλά μάλλον κουρασμένος, δεν μπόρεσε να σημαδέψει εστία. by www.sport-fm.gr
22:17
22:19
22:21
22:22
22:23
22:27
27' Νέα ευκαιρία για την Μπορούσια! Σουτ του Σάντσο μέσα στην περιοχή, απέκρουσε με υπερένταση ο Νάβας by www.sport-fm.gr
22:35
35' Σουτ του Χάαλαντ μέσα από την περιοχή και πλάγια θέση, η μπάλα στην εξωτερική πλευρά των διχτυών by www.sport-fm.gr
22:39
22:40
Έχει φτάσει περισσότερες φορές κοντά στο γκολ, τη στιγμή που η Παρί είναι μπλοκαρισμένη και αρκετά φοβική by www.sport-fm.gr
22:41
22:43
22:45
22:46
Ντόρτμουντ και Παρί Σεν Ζερμέν μένουν στο 0-0, με τους γηπεδούχους να έχουν τις ευκαιρίες και την καλύτερη παρουσία στον αγωνιστικό, τη στιγμή που η Παρί δεν έχει... ακουμπήσει. by www.sport-fm.gr
23:02
23:06
49' ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ δουλεμένη φάση από την Ντόρτμουντ σε κόρνερ... Κρίμα που δεν κατέληξε σε γκολ για τους ουδέτερους by www.sport-fm.gr
23:10
23:10
23:11
23:16
23:19
Όσοι περίμεναν ένα ματς μέχρι και 7+ διαψεύδονται πανηγυρικά... Η Ντόρτμουντ δεν είναι η... Ντόρτμουντ της Bundesliga, ενώ η Παρί είναι ΚΑΚΙΣΤΗ, χωρίς υποψία ευκαιρίας. by www.sport-fm.gr
23:22
65' Σουτ από πλάγια θέση του Εμπαπέ, "κρύος" ο Μπέρκι, μπλοκάρει με δεύτερη προσπάθεια. by www.sport-fm.gr
23:23
66' Ξυπνάει η Παρί! Νεϊμάρ-Εμπαπέ παίζουν το 1-2, ο Γάλλος θα νικηθεί από τον Μπέρκι, ενώ στη συνέχεια το σουτ του Νεϊμάρ θα βγει εκτός εστιας. by www.sport-fm.gr
23:23
23:24
23:26
69' ΓΚΟΟΟΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ! 1-0 Ο ΧΑΑΛΑΝΤ! Γύρισμα του Χακίμι από τα δεξιά, ο Γκερέιρο σούταρε, η μπάλα κόντραρε και ο Νορβηγός επιθετικός δεν είχε πρόβλημα από κοντά να ανοίξει το σκορ. by www.sport-fm.gr
23:27
23:32
75' ΓΚΟΟΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΙ! 1-1 ΤΗΝ ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ! Ο Εμπαπέ έκανε ό,τι ήθελε τον Ζαγκαντού, πάσαρε στον Νεϊμάρ και ο Βραζιλιάνος σε κενή εστία κάνει το 1-1. Ολο το γκολ του Γάλλου. by www.sport-fm.gr
23:34
77' ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΑΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΑΑΛΑΝΤ!!!! ΤΙ ΕΒΑΛΕΕΕΕ!!! 2-1 Η ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ! Μία επαφή έξω από την περιοχή, σουτ με το αριστερό και η μπάλα στον ουρανό της εστίας του Νάβας. by www.sport-fm.gr
23:37
Δείτε τι έκανε ο Νορβηγός
23:38
82' Δοκάρι για την Παρί! Σουτ του Νεϊμάρ από πλάγια θέση, η μπάλα στην εξωτερική πλευρά του δοκαριού και άουτ. by www.sport-fm.gr
23:39
Το γκολ του Νεϊμάρ
23:44
23:46
23:47
23:50
Τέλος της αναμέτρησης! Η Ντόρτμουντ παίρνει σπουδαία νίκη επί της Παρί Σεν Ζερμέν με τα δύο γκολ του Χάαλαντ (2-1) και αποκτά οριακό προβάδισμα πρόκρισης. by www.sport-fm.gr