21:15
21:16
Μαζί θα παρακολουθήσουμε live από το control room του www.sportfm.gr την πρώτη αναμέτρηση ανάμεσα στην Αταλάντα και τη Βαλένθια, για τους «16» του Champions League. by www.sport-fm.gr
21:45
Αταλάντα: Γκολίνι, Τολόι, Παλομίνο, Τζιμσίτι, Χάτεμπερ, Χόσενς, Γκόμες, Ντε Ρουν, Ιλιτσιτς, Φρόιλερ, Πάσαλιτς by www.sport-fm.gr
21:46
Βαλένθια: Ντομενέκ, Μανγκαλά, Ντιακαμπί, Γκαγιά, Βας, Παρέχο, Κοντογκμπιά, Γκουέντες, Σολέρ, Τόρες, Μάξι Γκόμες. by www.sport-fm.gr
22:01
1' Σέντρα αγώνα by Κώστας Μιαούλης
22:04
3' Πολλά τα φάουλ ήδη μόλις στα πρώτα 120'' by Κώστας Μιαούλης
22:05
4' Φάουλ λίγο έξω από την περιοχή ο Παρέχο στον Γκόμες. by Κώστας Μιαούλης
22:05
5' Σουτ του Γκόμες, όχι πολύ πάνω από την εστία του Ντομενέκ. by Κώστας Μιαούλης
22:07
6' Κλέψιμο ψηλά και φάουλ κερδίζει η Βαλένθια με τον Μάξι Γκόμες. by Κώστας Μιαούλης
22:09
8' ΑΠΙΘΑΝΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΑΤΑΛΑΝΤΑ: Ο Ίλισιτς βγάζει τετ-α-τετ τον Πάσαλιτς που πλασάρει με το αριστερό, υπέροχη επέμβαση του Ντομενέκ σε κόρνερ. by Κώστας Μιαούλης
22:15
13' Φάουλ του Παλομίνο στον Μάξι Γκόμες. by Κώστας Μιαούλης
22:16
16' ΓΚΟΟΟΟΛ η Αταλάντα! by Κώστας Μιαούλης
22:18
Ο Γκόμες μπαίνει από αριστερά, χαμηλή σέντρα για τον Χάντεμπερ που με προβολή κάνει το 1-0. by Κώστας Μιαούλης
22:21
19' Φάουλ για την Βαλένθια από δεξιά με τον Γκέδες. Χωρίς αποτέλεσμα αυτή η στημένη μπάλα για τις "νυχτερίδες". by Κώστας Μιαούλης
22:22
21' Σουτ του Χόσενς στην εξωτερική πλευρά των γκολπόστ.Χορταστικό ποδόσφαιρο από την Αταλάντα. by Κώστας Μιαούλης
22:28
26' Η Βαλένθια έχει πάρει κάποια μέτρα, αλλά είναι ανούσια στο παιχνίδι της ως τώρα. by Κώστας Μιαούλης
22:33
32' ΑΠΙΘΑΝΗ ΔΙΠΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΒΑΛΕΝΘΙΑ. Δοκάρι ο Φερράν Τόρες! Ο Γκαγιά στην εξέλιξη της φάσης δεν μπορεί να στείλει την μπάλα προς την εστία, η μπάλα θα φύγει κόρνερ. by Κώστας Μιαούλης
22:37
35' Νέα μεγάλη φάση για την Βαλένθια, ο Γκέδες κάνει σέντρα σουτ, δεν προλαβαίνουν Γκόμες και Μανγκαλά να την σπρώξουν στα δίχτυα. by Κώστας Μιαούλης
22:38
37' Ο Ντε Ρουν σουτάρει από καλή θέση άουτ. by Κώστας Μιαούλης
22:41
40' Ο Γκόμες χάνει μεγάλη ευκαιρία, αλλά υποδεικνύεται σε θέση οφσάιντ στο τέλος της προσπάθειάς του. by Κώστας Μιαούλης
22:42
42' ΓΚΟΟΟΟΛ ο Ίλισιτς by Κώστας Μιαούλης
22:44
Ασύλληπτο γκολ από τον Σλοβένο με το...κακό του πόδι, το δεξί!!! Ανάμεσα σε τέσσερις παίκτες και από τη γραμμή της περιοχής. by Κώστας Μιαούλης
22:46
45' Ένα λεπτό έξτρα χρόνου. by Κώστας Μιαούλης
22:48
Φινάλε πρώτου μέρους η Αταλάντα προηγείται 2-0 με τους Χέτεμπορ 16' και Ίλισιτς 42', η Βαλένθια είχε δοκάρι με τον Φεράν Τόρες στο 32'. by Κώστας Μιαούλης
23:05
46' Σέντρα β' μέρους by Κώστας Μιαούλης
23:05
47' Κόρνερ για την Αταλάντα. by Κώστας Μιαούλης
23:09
50' EYKAIΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΤΑΛΑΝΤΑ! Ο Πάκο Γκόμες γυρίζει την μπάλα ο Ντιακαμπί κοντράρει σε κόρνερ. by Κώστας Μιαούλης
23:11
51' Σέντρα του Φερράν Τόρες, ο Σολέρ πλασέ πάνω στην κίνηση άουτ. by Κώστας Μιαούλης
23:12
53' Κόρνερ για την Βαλένθια by Κώστας Μιαούλης
23:16
57' ΓΚΟΟΟΟΛ ο Φρόιλερ. by Κώστας Μιαούλης
23:18
Ο Πάκο Γκόμες κυνηγά μια χαμένη μπαλιά, ο Φρόιλερ έχει όλον τον χρόνο αφού είναι αμαρκάριστος να ζυγίσει το σουτ με το δεξί και να σημαδέψει την αριστερή γωνία του Ντομενέκ που είχε κάνει και κάποια βήματα προς τα έξω για το 3-0!!! by Κώστας Μιαούλης
23:21
61' Μοναδική ευκαιρία για τον Μάξι Γκόμες που σουτάρει πάνω στον Γκολίνι μετά το γύρισμα του Τόρρες. by Κώστας Μιαούλης
23:21
62' ΓΚΟΟΟΟΛ ο Χάτεμπερ!!!! by Κώστας Μιαούλης
23:22
GOAL CHECK! by Κώστας Μιαούλης
23:24
Μετράει το γκολ κανονικά, σε πανικό η άμυνα της Βαλένθια! by Κώστας Μιαούλης
23:25
66' ΓΚΟΟΟΟΛ ο Τσέρισεφ, 4-1!!! by Κώστας Μιαούλης
23:26
Φοβερό διαγώνιο σουτ του Τσέρισεφ, δεν αφήνει κανένα περιθώριο αντίδρασης στον Γκολίνι. O Tσέρισεφ μπήκε στο 64' στο ματς στη θέση του Γκέδες. by Κώστας Μιαούλης
23:29
70' Ο Τσέρισεφ απειλεί και πάλι ο Γκολίνι με το σώμα κάνει μεγάλη επέμβαση! Απίθανο παιχνίδι. by Κώστας Μιαούλης
23:32
73' Γκαμεϊρό αντί Μάξι Γκόμες by Κώστας Μιαούλης
23:34
75' Ζαπάτα αντί Καλντάρα by Κώστας Μιαούλης
23:35
76' Σουτ του Σολέρ άουτ. by Κώστας Μιαούλης
23:38
79' Κίτρινη κάρτα στον Χέτεμπερ. by Κώστας Μιαούλης
23:39
81' Μαλινόφσκι αντί Πάκο Γκόμες by Κώστας Μιαούλης
23:42
84' Κακό το πλασέ του Μαλινόφσκι μετά την συνεργασία με τον Ζαπάτα. by Κώστας Μιαούλης
23:50
90' +1' Σουτ του Φεράν Τόρρες άστοχο, αλλά ο Γκολίνι είναι έξαλλος με τους αμυντικούς του. Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις, ο Ταμέζε αντί του Πάσαλιτς. by Κώστας Μιαούλης
23:54
Θρίαμβος της Αταλάντα με 4-1. Με τον Ολλανδό Χανς Χάτεμπερ να σημειώνει δύο γκολ (16’, 62’) και τους Ίλισιτς (42’) και Φρόιλερ (55’) από ένα ισοπέδωσε την Βαλένθια με 4-1 που μείωσε με τον Τσέρισεφ στο 66'. by Κώστας Μιαούλης