Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης Παναιτωλικός-Πανιώνιος για την 25η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας by www.sport-fm.gr
14:46
Πρόκειται για το μεγάλο ντέρμπι ουραγών της βαθμολογίας, με τη μάχη να είναι ιδιαίτερα κρίσιμη ενόψει των πλέι άουτ. by www.sport-fm.gr
14:46
Οι Αγρινιώτες θέλουν το τρίποντο για να ξεφύγουν στο +7 από τον τελευταίο Πανιώνιο και να πάνε πιο άνετοι στη διαδικασία που θα κρίνει την παραμονή στην μεγάλη κατηγορία. by www.sport-fm.gr
14:47
Οι κυανέρυθροι, από τη μεριά τους, θέλουν να καλύψουν τη διαφορά και να πλησιάσουν στον πόντο τον σημερινό τους αντίπαλο, ώστε να διεκδικήσουν μέχρι τέλους τις ελπίδες τους για παραμονή. by www.sport-fm.gr
14:49
Την προσπάθεια αυτή θα την κάνουν με υπηρεσιακό προπονητή τον Δημήτρη Κοροπούλη, που αντικατέστησε τον Νίκκι Παπαβασιλείου στον πάγκο. by www.sport-fm.gr
14:53
14:53
Παναιτωλικός (Μάκης Χάβος): Κνετ, Μαρσιάλ, Μάλης, Μάρτιν, Ντάλσιο, Μουνιέ, Αλβάρες, Ρόσα, Ντάουντα, Λιάβας, Ντίας. by www.sport-fm.gr
14:53
Στον πάγκο έμειναν οι: Φερνάντες, Τσιγγάρας, Μπιάι, Μπαΐροβιτς, Ντουάρτε, Ταχάρ, Φυτόπουλος. by www.sport-fm.gr
14:53
Πανιώνιος (Δημήτρης Κοροπούλης): Κότνικ, Ντομίνγκες, Σταυρόπουλος, Σαραμαντάς, Οικονομίδης, Κόρμπος, Τσιλούλης, Ρέντζας, Γρίβας, Εμμανουηλίδης, Αραμπούλι. by www.sport-fm.gr
14:53
Στον πάγκο έμειναν οι: Μάλερμπ, Ρέτσος, Παπαγωργίου, Λυμπεράκης, Ευαγγέλου, Παπανικολάου, Καμαρά. by www.sport-fm.gr
15:00
Εκτός πλάνων για τον Μάκη Χάβο έμειναν οι Τζανακάκης, Αριγίμπι και Λουσέρο, ενώ επέστρεψαν ο Λιάβας, που αποθεραπεύτηκε και ο Ντίας που εξέτισε την ποινή του. by www.sport-fm.gr
15:01
Επιστροφές έχει και ο Πανιώνιος, αφού στην αποστολή επέστρεψαν οι Ευαγγέλου και Παπανικολάου. Εκτός έμειναν οι Μιλόγεβιτς, Δούμτσιος και Σιντί Άλι. by www.sport-fm.gr
15:01
15:01
Διαιτητής της αναμέτρησης είναι ο Φωτιάδης, με βοηθούς τους Νικολαΐδη και Δημόπουλο και τέταρτο τον Ζαμπαλά. VAR ο Ευαγγέλου με AVAR τον Παπαδάκη. by www.sport-fm.gr
15:05
15:07
15:14
15:15
Ο Παναιτωλικός κυκλοφορεί καλύτερα την μπάλα, όμως δεν έχει φτάσει ως τώρα στη μεγάλη ευκαιρία. Ο Πανιώνιος από την άλλη «χτύπησε» στην κόντρα, στην πρώτη καλή στιγμή του ματς by www.sport-fm.gr
15:19
15:21
15:22
15:24
15:25
Διατηρεί τον έλεγχο της κυκλοφορίας ο Παναιτωλικός, χωρίς να μπορεί να διασπάσει την άμυνα των φιλοξενούμενων by www.sport-fm.gr
15:27
15:27
15:30
29' Νέα καλή στιγμή για τον Παναιτωλικό, με σουτ του Λιάβα από δεξιά να φεύγει έξω από τα δοκάρια του Κότνικ . by www.sport-fm.gr
15:34
15:37
36' Κίτρινη κάρτα στον Ρόσα επειδή βιάστηκε να εκτελέσει φάουλ. Διαμαρτυρίες από τους γηπεδούχους. by www.sport-fm.gr
15:38
15:39
15:40
15:43
42' Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Σουτ του Μουνιέ διώχνει ο Κότνικ. Η μπάλα κατευθύνθηκε προς το τέρμα, όμως ο Σαραμαντάς απομάκρυνε σωτήρια, πάνω στη γραμμή. by www.sport-fm.gr
15:48
45' Νέα τεράστια ευκαιρία για τον Παναιτωλικό. Κεφαλιά του Ρόσα γυρίζει στον Ντάουντα, ο οποίος πλασάρει από κοντά, όμως ο Κότνικ επεμβαίνει ξανά και απομακρύνει τον κίνδυνο by www.sport-fm.gr
15:48
15:49
Ο Παναιτωλικός διατήρησε τον έλεγχο του παιχνιδιού και δημιούργησε τις ευκαιρίες, όμως δεν κατάφερε να διασπάσει την ισχυρή άμυνα του Πανιωνίου., με το 0-0 να διατηρείται έπειτα από 45 λεπτά. by www.sport-fm.gr
16:02
16:03
16:06
48' Καλή στιγμή για τον Παναιτωλικό. Κεφαλιά του Ντάουντα, διώχνει σε κόρνερ ο Κότνικ. by www.sport-fm.gr
16:11
16:12
Με μακρινό σουτ ο Ρόσα νίκησε το Κότνικ και άνοιξε το σκορ για τους Αγρινιώτες. by www.sport-fm.gr
16:12
16:13
16:14
16:14
16:18
61' Ο Ντάουντα βγήκε στο τετ α τετ, όμως ο Σταυρόπουλος έδιωξε καθαρά σε κόρνερ by www.sport-fm.gr
16:18
Επιθετικό φάουλ του Μαρσιάλ στην εκτέλεση του κόρνερ. Βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία. by www.sport-fm.gr
16:20
63' Δεύτερη αλλαγή για τον Πανιώνιο. Στη θέση του Οικονομίδη, ο Παπανικολάου. by www.sport-fm.gr
16:21
16:22
16:23
65' Σουτ του Ντάουντα, κόντραρε στον Σταυρόπουλο και πέρασε λίγο πάνω από το αριστερό δοκάρι του Κότνικ by www.sport-fm.gr
16:29
16:33
16:33
Ο Φωτιάδης δείχνει την άσπρη βούλα για μαρκάρισμα του Σταυρόπουλου στον Ρόσα. by www.sport-fm.gr
16:35
16:37
Αλλάζει απόφαση για τον καταλογισμό του πέναλτι ο διαιτητής. Δεν υπάρχει παράβαση. by www.sport-fm.gr
16:37
16:39
81' Εκτέλεση φάουλ του Αραμπούλι, πέρασε λίγο έξω από την εστία του Παναιτωλικού. by www.sport-fm.gr
16:40
16:41
82' Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Πανιώνιος. Στη θέση του Τσιλούλη, ο Ρέτσος. by www.sport-fm.gr
16:43
16:43
16:47
89' Αναγκαστική αλλαγή για τον Παναιτωλικό, στη θέση του σκόρερ Ρόσα ο Ντουάρτε by www.sport-fm.gr