16:52
16:53
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση Ατρόμητος-Ξάνθη για την 25η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας. by www.sport-fm.gr
17:01
Ο Ατρόμητος ηττήθηκε 1-0 στο Ηράκλειο από τον ΟΦΗ και συμπλήρωσε 6 αγώνες πρωταθλήματος δίχως νίκη, ενώ παραμένει άσφαιρος επί 810 λεπτά σε όλες τις διοργανώσεις! by www.sport-fm.gr
17:02
Από την άλλη, η Ξάνθη έμεινε στο 0-0 εντός με τη Λαμία και έφτασε τα 6 ματς χωρίς τρίποντο (0-3-3). by www.sport-fm.gr
17:04
Οι Περιστεριώτες είναι στους 26 βαθμούς και παίζει το τελευταίο του χαρτί για να βρεθεί στην εξάδα, αν και οι πιθανότητες δεν είναι με το μέρος του. by www.sport-fm.gr
17:05
17:10
Η ενδεκάδα του Ατρόμητου: Μανδάς, Γκάλο, Στρούγγης, Ρισβάνης, Νάτσος, Μπουσούλατζιτς, Ανδρούτσος, Ραμπέγιο, Ντε Πο, Χαρίσης, Μανούσος by www.sport-fm.gr
17:10
Η ενδεκάδα της Ξάνθης: Αμπάντ, Μπαξεβανίδης, Σόσα, Κασάδο, Καρασαλίδης, Τεσέιρα, Μουλέν, Στάρτζεον, Ντε Αμορίμ, Τερκί, Κάστρο by www.sport-fm.gr
17:13
Στον πάγκο για τον Ατρόμητο οι Μέγιερι, Γιακουμάκης, Μάντσον, Ενσικουλού, Ούμπιδες, Κάχιλα, Μπαένα. by www.sport-fm.gr
17:13
Στον πάγκο για την Ξάνθη οι Σάο Μπέντο, Τζουρίτσκοβιτς, Λισγάρας, Φασίδης, Καμαρά, Φόσε, Μπαριέντος. by www.sport-fm.gr
17:44
Σέντρα του Γκάλο από τα δεξιά, ο Ανδρούτσος πήρε την κεφαλιά μέσα από την περιοχή και έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του Αμπάντ για το 1-0! Μάλιστα, αυτή ήταν η πρώτη ευκαιρία στον αγώνα. by www.sport-fm.gr
17:47
17:54
40' Φάουλ για την Ξάνθη σε καλό σημείο για γέμισμα στην αντίπαλη περιοχή, αλλά πέρασε ανεκμετάλλευτο. by www.sport-fm.gr
17:59
18:01
18:02
Εκτέλεσε ο Μουλέν, η μπάλα κάπου κόντραρε και άλλαξε πορεία, αλλά ο Μανδάς έδιωξε στη γωνία του. by www.sport-fm.gr
18:02
Αυτή ήταν και η τελευταία φάση του πρώτου ημιχρόνου, με τον Ατρόμητο να προηγείται 1-0 της Ξάνθης. by www.sport-fm.gr
18:16
18:17
18:18
18:19
18:21
48' Ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Ενσικουλού βρέθηκε τετ-α-τετ με τον Αμπάντ, πλάσαρε, αλλά ο τερματοφύλακας της Ξάνθης έδιωξε με το ένα χέρι. by www.sport-fm.gr
18:23
50' Πρώτη αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Μπαριέντος παίρνει τη θέση του Ντε Αμορίμ. by www.sport-fm.gr
18:27
18:29
56' Ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Σε αντεπίθεση ο Ντε Πο βρέθηκε μόνος του στην περιοχή και πλάσαρε, αλλά ο Αμπάντ πάλι έδιωξε. by www.sport-fm.gr
18:30
18:32
18:35
18:38
65' Καλή στιγμή για τον Ατρόμητο. Ο Ντε Πο πλάσαρε μέσα από την περιοχή, αλλά το πλασέ του ήταν αδύναμο και ο Αμπάντ μπλόκαρε εύκολα. by www.sport-fm.gr
18:40
67' Ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Μετά από εκτέλεση φάουλ, ο Ρισβάνης βρέθηκε αμαρκάριστος στη μικρή περιοχή, αλλά δεν μπόρεσε να πλασάρει σωστά. by www.sport-fm.gr
18:41
18:44
18:46
18:48
76' Τρίτη αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Τζουρίτσκοβιτς παίρνει τη θέση του Μπαξεβανίδη. by www.sport-fm.gr