Η ενδεκάδα του Άρη: Έμαν, Σούντγκρεν, Ρόουζ, Σόουζα, Σάσα, Μπακούτσης, Ματίγια, Φετφατζίδης, Γκάμα, Μαντσίνι, Λάρσον by www.sport-fm.gr
Η ενδεκάδα του Ατρόμητου: Μανδάς, Ρισβάνης, Στρουγγής, Μπουσουλάζιτς, Νάτσος, Γκάλο, Χαρίσης, Νσικουλού, Ντε Πο, Μανούσος, Ανδρούτσος by www.sport-fm.gr
Στον πάγκο για τον Άρη: Τσιλιγγίρης, Ντουρμισάι, Ντιγκινί, Μαρτίνες, Μπα, Τόνσο, Μπαγκαλιάνης by www.sport-fm.gr
Στον πάγκο για τον Ατρόμητο: Θεοδωράκης, Βέλλιος, Γιακουμάκης, Ραμπέλο, Μπαενά, Καχίλα, Ουμπίντες by www.sport-fm.gr
19:01
19:01
19:07
19:12
11' Ευκαιρία για τον Άρη! Φάουλ του Ματίγια, κεφαλιά του Σόουζα, μπλόκαρε ο Μανδάς by www.sport-fm.gr
19:13
19:17
19:21
20' Νέα προσπάθεια του Άρη, με τον Σάσα να μην μπορεί να τελειώσει σωστά τη φάση by www.sport-fm.gr
19:21
19:26
19:29
19:34
32' Ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Σουτ του Γκάλο έξω από την περιοχή, η μπάλα πέρασε άουτ. by www.sport-fm.gr
19:37
19:43
41' Τεράστια ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Σέντρα από τα αριστερά, εντελώς ανενόχλητος την κεφαλιά από τη μικρή περιοχή ο Ενσικουλού, απέκρουσε ενστικτωδώς ο Έμαν by www.sport-fm.gr
19:47
Λήξη α' ημιχρόνου, με τις δύο ομάδες να μένουν στο 0-0, αλλά θα μπορούσαν και οι δύο να έχουν βρει τουλάχιστον από ένα γκολ by www.sport-fm.gr
20:06
46' Διπλή αλλαγή για τον Άρη. Μέσα Τόνσο και Ντιγκινί, εκτός Λάρσον και Μπρούνο Γκάμα by www.sport-fm.gr
20:06
20:09
48' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΗ! 1-0 ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ ΜΕ ΣΚΟΡΕΡ ΤΟΝ ΝΤΙΓΚΙΝΙ! Αντεπίθεση των γηπεδούχων, σε ανισορροπία η άμυνα του Ατρόμητου και με πλασέ του Γάλλου γίνεται το 1-0! by www.sport-fm.gr
20:13
52' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ! 1-1 ΜΕ ΤΟΝ ΕΝΣΙΚΟΥΛΟΥ! Εξαιρετική ενέργεια του Χαρίση που βγάζει τον Κονγκολέζο σε θέση βολής και με πλασέ ισοφαρίζει σε 1-1! by www.sport-fm.gr
20:14
20:20
60' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ! ΓΚΟΛΑΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΚΑΛΟ ΚΑΙ 1-2! Εκπληκτική εκτέλεση φάουλ του Βραζιλιάνου μπακ, που δεν άφησε περιθώριο αντίδρασης στον Έμαν! by www.sport-fm.gr
20:24
20:27
67' Τεράστια ευκαιρία για τον Άρη! Κακή απομάκρυνση του Νάτσου με το κεφάλι, σουτ από τον Τόνσο, αλλά η μπάλα σκάει στο χορτάρι και καταλήγει άουτ. by www.sport-fm.gr
20:29
20:32
71' Μεγάλη ευκαιρία για Άρη! Με εξαιρετική επέμβαση ο Μανδάς είπε "όχι" σε κεφαλιά του Τόνσο! by www.sport-fm.gr