18:46
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση ΟΦΗ-Λαμία για την 26η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας. by www.sport-fm.gr
18:52
18:52
Οι Κρητικοί ηττήθηκαν 3-0 από την ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ, ενώ έχουν μόλις 2 νίκες στις 11 τελευταίες αγωνιστικές (2-3-6). by www.sport-fm.gr
18:54
Από την άλλη, η Λαμία έμεινε στο 2-2 με τον Άρη εντός, ενώ συμπλήρωσε 8 αγώνες δίχως νίκη (0-5-3). by www.sport-fm.gr
18:55
18:58
Η ενδεκάδα του ΟΦΗ: Σωτηρίου, Γιαννούλης, Κουτρουμπής, Μαρινάκης, Κοροβέσης, Μεγιάδο, Νέιρα, Ναμπί, Τσιλιανίδης, Σεμέντο, Φιγκεϊρέδο by www.sport-fm.gr
18:58
Η ενδεκάδα της Λαμίας: Επασί, Βάντερσον, Βύντρα, Αντέτζο, Σκόνδρας, Αραβίδης, Ρόμανιτς, Δημούτσος, Ασίγκμπα, Βασιλόγιαννης, Καραμάνος by www.sport-fm.gr
19:00
19:01
19:01
19:02
19:04
19:05
Μπαλιά του Τσιλιανίδη στη μικρή περιοχή, εκεί όπου πετάχτηκε ο Φιγκεϊρέδο και με προβολή έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του Επασί. by www.sport-fm.gr
19:05
19:10
19:11
19:12
Τρομερό σουτ του Ναμπί έξω από την περιοχή, η μπάλα στο "παραθυράκι" της εστίας του Επασί. by www.sport-fm.gr
19:17
Ο ΟΦΗ έχει ξεκινήσει εντυπωσιακά το παιχνίδι και δείχνει να καθαρίζει την υπόθεση-νίκη. by www.sport-fm.gr
19:24
21' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΦΗ! 3-0 ΤΗ ΛΑΜΙΑ! Εξαιρετική ενέργεια του Σεμέντο από αριστερά, που πέρασε τρεις παίκτες της Λαμίας που απλά τον κοιτούσαν και με σουτ μέσα από την περιοχή, έκανε το 3-0. by www.sport-fm.gr
20:12
52' Ευκαιρία για τον ΟΦΗ. Σουτ του Νέιρα από το ύψος της περιοχής, αλλά ο Επασί έπεσε εντυπωσιακά στη γωνία του και έδιωξε. by www.sport-fm.gr
20:14
54' Κι άλλη ευκαιρία για τον ΟΦΗ. Μέσα στην περιοχή ο Νέιρα, πλάσαρε, ωστόσο ο Επασί του είπε πάλι "όχι". by www.sport-fm.gr
20:16
20:19
20:25
20:25
20:31
20:32
Αν παραμείνουν τα αποτελέσματα ως έχουν, τότε ο ΟΦΗ θα μπει ως 5ος στα playoffs, αφού την ίδια ώρα ο Άρης χάνει από τον Ατρόμητο. by www.sport-fm.gr
20:39
79' Καλή στιγμή για τη Λαμία, με τον Ρόμανιτς να πλασάρει μέσα από την περιοχή, αλλά ο Σωτηρίου έδιωξε στη γωνία του. by www.sport-fm.gr
20:40
20:42
20:42
20:44
Μετά από τη χρήση του VAR, ο διαιτητής Κομίνης πήρε πίσω την κόκκινη κάρτα στον Αραβίδη και του έδειξε κίτρινη για το μαρκάρισμα στον Μεγιάδο. by www.sport-fm.gr
20:48
87' Τρίτη και τελευταία αλλαγή για τη Λαμία. Ο Τιρόνε πήρε τη θέση του Αραβίδη. by www.sport-fm.gr
20:48
88' Τρίτη και τελευταία αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Στάικος αντικατέστησε τον Ναμπί. by www.sport-fm.gr
20:50
20:52
20:53
Τέλος αγώνα, ο ΟΦΗ επικράτησε 3-0 της Λαμίας και εξασφάλισε την παρουσία του στα playoffs! by www.sport-fm.gr
20:55
Έξαλλοι πανηγυρισμοί στο "Γεντί Κουλέ". Στο 2' το 1-0 από τον Φιγκεϊρέδο, στο 9' το 2-0 από τον Ναμπί και στο 21' το 3-0 από τον Σεμέντο. by www.sport-fm.gr