Λίβερπουλ-Ατλέτικο Μαδρίτης

21:25
Καλησπέρα. Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση Λίβερπουλ-Ατλέτικο Μαδρίτης για την φάση των "16" του Champions League, στον επαναληπτικό του 1-0 της Μαδρίτης για τους "ροχιμπλάνκος". by Κώστας Μιαούλης
21:25
Λίβερπουλ (4-3-3): Αντριάν – Άρνολντ, Γκόμες, Φαν Ντάικ, Ρόμπερτσον – Χέντερσον, Τσάμπερλεϊν, Βαϊνάλντουμ – Μανέ, Φιρμίνο, Σαλάχ by Κώστας Μιαούλης
21:26
Ατλέτικο Μαδρίτης (4-4-2): Όμπλακ – Τρίπιερ, Σάβιτς, Σάβιτς, Λόντι – Σαούλ, Τόμας, Κόκε, Κορέα – Ντιέγκο Κόστα, Ζοάο Φέλιξ by Κώστας Μιαούλης
21:27
Στον πάγκο της Λίβερπουλ: Λόνεργκαν, Φαμπίνιο, Μίλνερ, Μιναμίνο, Λαλάνα, Οριγκί, Μάτιπ by Κώστας Μιαούλης
21:28
Στον πάγκο της Ατλέτικο Μαδρίτης: Αντάν, Χιμένες, Μοράτα, Λεμάρ, Γιορέντε, Καράσκο, Βρσάλικο by Κώστας Μιαούλης
21:55
Ο ύμνος της Λίβερπουλ στο "Ανφιλντ". Εκπληκτική ατμόσφαιρα. by Κώστας Μιαούλης
21:59
Ωραίο στιγμιότυπο με ιδιόμορφο χαιρετισμό Κλοπ-Σιμεόνε, υπό τον φόβο κορονοϊου. by Κώστας Μιαούλης
22:00
1' Σέντρα αγώνα by Κώστας Μιαούλης
22:01
1' Στα 15'' ο Φέλιξ βγάζει πάσα στην πλάτη της άμυνας της Λίβερπουλ, με τον Ντιέγκο Κόστα να σουτάρει άουτ από πλάγια δεξιά. by Κώστας Μιαούλης
22:03
3' Προσπαθεί με μεγάλες διαγώνιες πάσες για την ώρα η Λίβερπουλ, προκειμένου να βρει την αδύναμη πλευρά. by Κώστας Μιαούλης
22:05
5' Πρώτη σέντρα του Άρνολντ, κεφαλιά του Βαϊνάλντουμ, μπλόκαρε ο Όμπλακ. by Κώστας Μιαούλης
22:08
9' Εκτέλεση φάουλ στο δεύτερο δοκάρι, ο Τρίπιερ δεν μπορεί να την γυρίσει καλά. by Κώστας Μιαούλης
22:10
10' Ωραίο σλάλομ του Μανέ, δίνει στον Σαλάχ που λίγο έξω από την περιοχή σουτάρει άουτ. by Κώστας Μιαούλης
22:11
11' Σουτ του Χέντερσον άουτ. by Κώστας Μιαούλης
22:14
14' Μεγάλη επέμβαση του Όμπλακ σε σουτ του Τσάμπερλαιν. by Κώστας Μιαούλης
22:17
17' 67-33% η κατοχή στο πρώτο τέταρτο. Κόρνερ για την Ατλέτικο. by Κώστας Μιαούλης
22:18
18' Από κόρνερ του Κόκε, κεφαλιά ο Φελίπε άουτ. Ευκαιρία για την Ατλέτικο. by Κώστας Μιαούλης
22:19
20' Κόρνερ για την Λίβερπουλ. by Κώστας Μιαούλης
22:20
22:25
25' Κόρνερ η Λίβερπουλ. by Κώστας Μιαούλης
22:25
26' Νέο κόρνερ για την Λίβερπουλ που ανεβάζει την πίεση. by Κώστας Μιαούλης
22:32
32' Η Λίβερπουλ δίνει κάποιον χώρο στην Ατλέτικο να ανέβει. Κόρνερ παραχωρεί ο Ολλανδός. by Κώστας Μιαούλης
22:34
34' Καλή στιγμή για την Λίβερπουλ. Ο Σαλάχ παίρνει από δεξιά, πασάρει στον Μανέ από το κέντρο του άξονα στην γραμμή της περιοχής το σουτ θα εξουδετερώσει σε δύο χρόνους ο Όμπλακ. by Κώστας Μιαούλης
22:36
36' Σέντρα του Άρνολντ, ο Φιρμίνο ελάχιστα βρίσκει, ο Όμπλακ ενστικτωδώς, αμέσως μετά κόρνερ. by Κώστας Μιαούλης
22:38
38' Κόρνερ για την Λίβερπουλ. by Κώστας Μιαούλης
22:42
42' Σουτ του Τσάμπερλαιν. by Κώστας Μιαούλης
22:43
43' ΓΚΟΟΟΟΟΛ Ο Τζίνι Βαϊνάλντουμ!!!! by Κώστας Μιαούλης
22:44
Εξαιρετική πάσα του Σαλάχ στον Τσάμπερλαιν, αυτός βγάζει εξαιρετική σέντρα από δεξιά και ο Βαϊνάλντουμ με κεφαλιά νικά τον Όμπλακ για το 1-0. by Κώστας Μιαούλης
22:45
45+1' Κόρνερ για την Λίβερπουλ που προηγείται 1-0. by Κώστας Μιαούλης
22:48
45+1' Με το γκολ του Βαϊνάλντουμ η Λίβερπουλ προηγείται 1-0 και έχει ισοφαρίσει το σκορ του πρώτου αγώνα. by Κώστας Μιαούλης
22:55
by Κώστας Μιαούλης
23:01
Επιστρέφουν οι δύο ομάδες στο τερέν. by Κώστας Μιαούλης
23:02
46' Σέντρα β' μέρους by Κώστας Μιαούλης
23:04
47' Σέντρα του Λόντι, μπλοκάρει ο Άντριαν. by Κώστας Μιαούλης
23:04
48' Ο Σαλάχ πατάει περιοχή από πάσα του Βαϊνάλντουμ, μπλοκάρει ο Όμπλακ. by Κώστας Μιαούλης
23:07
50' Ο Μανέ κάνει μονοκόμματο σουτ, ο Όμπλακ μπλοκάρει. Όμως ο Σενεγαλέζος είναι οφσάιντ. by Κώστας Μιαούλης
23:09
52' Ο Σαλάχ περνάει για τον Τσάμπερλαιν, αλλά το σουτ του από καλή θέση είναι άστοχο. by Κώστας Μιαούλης
23:10
54' Μεγάλη επέμβαση του Όμπλακ σε συρτό σουτ του Τσάμπερλαιν. by Κώστας Μιαούλης
23:12
56' Πρώτη αλλαγή του Σιμεόνε. Ο Γιορέντε αντί του Ντιέγκο Κόστα. by Κώστας Μιαούλης
23:13
56' Σουτ του Φέλιξ, μπλοκάρει ο Άντριαν. by Κώστας Μιαούλης
23:16
60' Φάουλ από πλάγια δεξιά για την Λίβερπουλ.Απίθανη επέμβαση του Όμπλακ στο πλασέ του Φιρμίνο. by Κώστας Μιαούλης
23:17
61' Διπλή επέμβαση του Άντριαν σε σουτ του Φέλιξ, αρχικά ενώ στη συνέχεια σταματά τον Κορρέα. by Κώστας Μιαούλης
23:19
63' Από μακριά ο Σαούλ πάει να κρεμάσει τον Άντριαν, άουτ η μπάλα. by Κώστας Μιαούλης
23:23
67' ΔΟΚΑΡΙ Ο ΡΟΜΠΕΡΤΣΟΝ με κεφαλιά! by Κώστας Μιαούλης
23:24
68' Κόρνερ για την Λίβερπουλ. by Κώστας Μιαούλης
23:25
Δύσκολα ο Όμπλακ στο φαλτσαριστό κόρνερ του Άρνολντ. by Κώστας Μιαούλης
23:26
69' Απόκρουση του Όμπλακ σε σουτ του Άρνολντ, στην επιστροφή ο Ρόμπερτσον στα σώματα σε κόρνερ. by Κώστας Μιαούλης
23:28
71' Κόρνερ για την Λίβερπουλ. by Κώστας Μιαούλης
23:36
79' Σουτ του Σαούλ άουτ. Έχει πέσει αρκετά ο ρυθμός. by Κώστας Μιαούλης
23:37
80' Κόρνερ για την Λίβερπουλ. by Κώστας Μιαούλης
23:37
81' Σουτ του Ρόμπερτσον άουτ. by Κώστας Μιαούλης
23:38
81' Μίλνερ αντί Τσάμπερλαιν. by Κώστας Μιαούλης
23:42
85' Σουτ του Βαϊνάλντουμ αποκρούει ο Όμπλακ. Η μπάλα δεν φεύγει από την περιοχή, η σέντρα ο Ολλανδός με το κεφάλι στον Μανέ, που κάνει ψαλίδι η μπάλα άουτ. by Κώστας Μιαούλης
23:42
23:44
87' Ο Αιγύπτιος βρίσκει χώρο σουτάρει με φάλτσο και δύναμη, αλλά πήρε ύψος και περνάει άουτ. by Κώστας Μιαούλης
23:47
90' Σουτ του Σαλάχ, μπλοκάρει ο Όμπλακ. by Κώστας Μιαούλης
23:50
ΟΦΣΑΪΝΤ Ο ΣΑΟΥΛ ΠΟΛΥ ΜΠΡΟΣΤΑ. by Κώστας Μιαούλης
23:50
90+2' Το ματς πάει παράταση. by Κώστας Μιαούλης
23:54
90+1' Βρσάλικο αντί Τρίπιερ. by Κώστας Μιαούλης
23:55
91' Σέντρα παράτασης by Κώστας Μιαούλης
23:57
90+2' Ο Βαϊνάλντουμ το σουτ ο Όμπλακ αποκρούει, σέντρα του Ολλανδου, δεν μπορεί ο Φιρμίνο. by Κώστας Μιαούλης
23:58
94' ΓΚΟΟΟΟΟΛ ο Φιρμίνο!!! by Κώστας Μιαούλης
00:00
Η Λίβερπουλ φτάνει σε σκορ πρόκρισης στο 4ο λεπτό της παράτασης. Σέντρα από δεξιά του Βαϊνάλντουμ από δεξιά, ο Φιρμίνο την κεφαλιά στο δοκάρι, αλλά ο ίδιος ο Βραζιλιάνος παίρνει το ριμπάουντ και σκοράρει για το 2-0. by Κώστας Μιαούλης
00:01
97' ΓΚΟΟΟΛ η Ατλέτικο με τον Γιορέντε. by Κώστας Μιαούλης
00:02
Τραγικό λάθος του Άντριαν που πασάρει πάνω στον Φέλιξ, αυτός στον Γιορέντε που πλασάρει χαμηλά τον Άντριαν ο οποίος είναι εκτός θέσης. Σε σκορ πρόκρισης οι "ροχιμπλάνκος". by Κώστας Μιαούλης
00:08
103' Μοράτα αντί Ζοάο Φέλιξ. by Κώστας Μιαούλης
00:10
105' ΓΚΟΟΟΛ η Ατλέτικο με τον Γιορέντε. by Κώστας Μιαούλης
00:12
Πολύ ωραία πάσα του Μοράτα για τον Μάρκος Γιορέντε που κάνει μια προσποίηση και με το δεξί νικά από την περίμετρο τον Άντριαν για το 2-2. Πλέον η Λίβερπουλ ψάχνει δύο γκολ. by Κώστας Μιαούλης
00:14
106' Φαμπίνιο αντί Χέντερσον by Κώστας Μιαούλης
00:17
Και ο Οριγκί στο ματς αντί του Βαϊνάλντουμ. Ο Χιμένες αντί του Κορέα. by Κώστας Μιαούλης
00:19
109' Κόρνερ για την Ατλέτικο. by Κώστας Μιαούλης
00:23
112' Μιναμίνο αντί Φιρμίνο. by Κώστας Μιαούλης
00:28
116' Η Λίβερπουλ δεν μπόρεσε να πάρει το ματς στα 90' και το πληρώνει. Έπεσε πάνω σε έναν σπουδαίο Όμπλακ, αλλά η διαχείριση του Κλοπ με τις αλλαγές και γενικά στην παράταση τραγική. Ο Άντριαν έκανε το δώρο στην φάση του 2-1 και ο Γιορέντε με τα δύο δικά του γκολ χαρίζει την πρόκριση όπως όλα δείχνουν στους ροχιμπλάνκος. by Κώστας Μιαούλης
00:31
121' O Moράτα κάνει το 2-3 και η Ατλέτικο "κηδεύει" την Λίβερπουλ. by Κώστας Μιαούλης