Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση ΑΕΛ-Αστέρας Τρίπολης για την 1η αγωνιστική των play-out. by www.sport-fm.gr
Η ενδεκάδα της ΑΕΛ: Κρίστινσον - Μπέρτος, Μιχαήλ, Μόρας, Μούζεκ - Γκαζάλ, Σεσέροβιτς -Μιλοσάβλιεβιτς, Τόρζε, Σίλβα - Πινάκας by www.sport-fm.gr
19:14
Η ενδεκάδα του Αστέρα Τρίπολης: Παπαδόπουλος - Κώτσιρας, Ματρικάρντι, Πασαλίδης, Τασουλής - Μουνάφο, Βαλιέντε - Ντέλετιτς, Μ. Φερνάντεθ, Λ. Φερνάντεθ - Μπαράλες by www.sport-fm.gr
19:15
Στην κανονική περίοδο της Super League: ΑΕΛ-Αστέρας Τρίπολης 3-0 (1/3), Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΛ 1-1 (8/12). by www.sport-fm.gr
19:39
Να αναφέρουμε και τους αναπληρωματικούς των δύο ομάδων. Στον πάγκο για την ΑΕΛ οι Ναγκί, Ηλιάδης, Μπάλλας, Μάρκοβιτς, Ζίζιτς, Καρανίκας, Ασούμπρε, Μπούστος, Στελιάνο. by www.sport-fm.gr
19:40
Στον πάγκο για τον Αστέρα Τρίπολης οι Μιχαήλ, Βλάχος, Ριτζίς, Σίτο, Ριέρα, Μπελόκ, Μαρτίνεθ, Μπ. Φερνάντεθ, Χαουρέγκι. by www.sport-fm.gr
19:42
19:43
19:48
19:50
31' Καλή στιγμή για την ΑΕΛ. Διαγώνιο σουτ του Μιλοσάβλιεβτς μέσα από την περιοχή, η μπάλα δίπλα από το δοκάρι του Παπαδόπουλου. by www.sport-fm.gr
19:52
19:54
35' Πρώτη αναγκαστική αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Ζίζιτς πήρε τη θέση του τραυματία Μόρα. by www.sport-fm.gr
20:00
20:00
20:01
Μετά την εκτέλεση κόρνερ, η μπάλα έμεινε στην περιοχή του Αστέρα και ο Μιλοσάβλιεβιτς από κοντά εκτέλεσε με γυριστό για το 1-0. by www.sport-fm.gr
20:02
Το τρομερό της υπόθεσης είναι πως ο Μιλοσάβλιεβιτς ήταν ο παίκτης που είχε πετύχει και τα τρία τέρματα της ΑΕΛ στο τελευταίο χρονικά παιχνίδι της, σε εκείνο το 3-0 επί του ίδιου αντιπάλου! by www.sport-fm.gr
20:05
20:06
20:06
20:07
Μετά από γέμισμα στην περιοχή της ΑΕΛ, ο Μούζεκ ανέτρεψε τον Μπαράλες. Σωστή η υπόδειξη του Ζαχαριάδη. by www.sport-fm.gr
20:08
45'+4' Γκολ για τον Αστέρα, εύστοχη η εκτέλεση του πέναλτι από τον Μπαράλες! by www.sport-fm.gr
20:08
20:09
Στο 42', ο Μιλοσάβλιεβιτς άνοιξε το σκορ για την ΑΕΛ, ενώ στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου ανταπέδωσε με πέναλτι ο Μπαράλες. by www.sport-fm.gr
20:22
20:22
20:23
20:23
20:24
Στο μεταξύ, η πρώτη εκτίμηση για τον τραυματισμό του Μόρα κάνει λόγο για θλάση στον δικέφαλο. by www.sport-fm.gr
20:26
20:27
Συνεχίζεται το παιχνίδι, δεν υπάρχει παράβαση στη διεκδίκηση της μπάλας μεταξύ Ζίζιτς και Βαλιέντε. by www.sport-fm.gr
20:28
20:32
20:32
Απίθανη γκολάρα από τον Λουίς Φερνάντεθ με απευθείας εκτέλεση φάουλ που θύμισε... Κριστιάνο Ρονάλντο! by www.sport-fm.gr
20:33
Ανήμπορος να αντιδράσει ο Κρίστινσον, με την μπάλα να παίρνει περίεργα φάλτσα και να καταλήγει στα δίχτυα του. by www.sport-fm.gr
20:35
58' Δύο αλλαγές για την ΑΕΛ. Ο Ασούμπρε αντικαθιστά τον Πινάκα και ο Ηλιάδης παίρνει τη θέση του Γκαζάλ. by www.sport-fm.gr
20:39
61' Δύο αλλαγές για τον Αστέρα. Ο Σίτο αντικαθιστά τον Μαρκ Φερνάντεθ και ο Ριέρα παίρνει τη θέση του Ντέλετιτς. by www.sport-fm.gr
20:40
20:44
66' Σουτ του Μουνάφο έξω από την περιοχή, η μπάλα δίπλα από το δοκάρι του Κρίστινσον. by www.sport-fm.gr
20:46
20:46
20:48
71' Δύο ακόμα αλλαγές για την ΑΕΛ. Στελιάνο και Μπούστος αντί των Μούζεκ και Σεσέροβιτς. by www.sport-fm.gr
20:50
73' Ευκαιρία για την ΑΕΛ. Ο Βινίσιους σούταρε μέσα από την περιοχή με το αριστερό, αλλά ο Παπαδόπουλος μπλόκαρε την μπάλα. by www.sport-fm.gr
20:55
21:02
21:02
84' Δύο αλλαγές για τον Αστέρα Τρίπολης. Μπόρχα Φερνάντεθ και Χαουρέγκι αντικαθιστούν Μουνάφο και Μπαράλες. by www.sport-fm.gr
21:04
21:05
21:05
21:06
21:08
21:09
91' Σουτ του Τόρζε μέσα από την περιοχή, η μπάλα δίπλα από το δοκάρι του Παπαδόπουλου. by www.sport-fm.gr
21:13
21:14
21:14
Στο 42' προηγήθηκαν οι γηπεδούχοι με τον Μιλοσάβλιεβιτς, ενώ οι Αρκάδες απάντησαν με Μπαράλες (45'+4' πέναλτι) και Λουίς Φερνάντεθ (55'). by www.sport-fm.gr