Κηφισιά-ΠΑΣ Γιάννινα

Παρακολουθήστε ζωντανά μέσα από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για την 6η αγωνιστική των playouts στη Stoiximan Super League.

19:40
Καλησπέρα σας από την Καισαριανή. Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης της Κηφισιάς με τον ΠΑΣ Γιάννινα για την 6η αγωνιστική των playouts της Stoiximan Super League. Σέντρα στις 20:00, τηλεοπτική μετάδοση από Cosmote Sport 2 και ραδιοφωνική από bwinΣΠΟΡ FM 94,6. by Γιάννης Πολιάς
19:41
Οι Ηπειρώτες έχουν ήδη αποχαιρετήσει την κατηγορία, με τους γηπεδούχους να ψάχνουν τη νίκη που θα τους κρατήσει ζωντανούς για την παραμονή. Σε περίπτωση γκέλας, είναι κάτι παραπάνω από ορατός ο κίνδυνος να υποβιβαστεί από σήμερα η ομάδα του Κώστα Μπράτσου, καθώς Βόλος και Παναιτωλικός έχουν επίσης εντός έδρας ματς, με Πανσερραϊκό και Ατρόμητο αντίστοιχα. by Γιάννης Πολιάς
19:43
Οι ενδεκάδες των ομάδων Κηφισιά (Κ. Μπράτσος): Νικοπολίδης, Κλωναρίδης, Βαφέας, Σπίνος, Μιλίτσεβιτς, Σολόα, Πρίτσας, Νίνης, Κρισιούμα, Τετέι, Οζέγκοβιτς Στον πάγκο: Αναγνωστόπουλος, Τσάπαν, Μενέντες, Σναϊντερλάν, Παρράς, Κωνσταντακόπουλος, Γιόβαντσιτς, Γκόμπελιτς, Σμπώκος ΠΑΣ Γιάννινα (Γ. Γεωργουλόπουλος): Αθανασίου, Πανάγου, Σαμποτσίνσκι, Εραμούσπε, Κιάκος, Καραχάλιος, Λιάσος, Τζίμας, Κύρκος, Ροσέρο, Κόντε Στον πάγκο: Νάγκι, Ροσάλες, Παντελάκης, Μίνα, Μπακαδήμας, Τζίνο, Σόρια, Παμλίδης, Μπεγκάλα by Γιάννης Πολιάς
19:47
Διαιτητής: Παπαδόπουλος Βοηθοί: Ψαρρής, Μωϋσιάδης 4ος: Μαλούτας VAR: Τσαγκαράκης, Πετρόπουλος by Γιάννης Πολιάς
19:50
Στα δύο ματς της κανονικής περιόδου, οι δύο ομάδες μέτρησαν από μία εντός έδρας νίκη, 4-2 η Κηφισιά και 3-0 ο ΠΑΣ. by Γιάννης Πολιάς
20:02
3' Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά. by Γιάννης Πολιάς
20:05
5' Εκτέλεσε φάουλ από τα αριστερά ο Κλωναρίδης, άστοχη η κεφαλιά του Τετέι. by Γιάννης Πολιάς
20:08
9' Ανεβασμένοι εδώ και λίγα λεπτά οι φιλοξενούμενοι. by Γιάννης Πολιάς
20:12
11' Πολύ καλή στιγμή για την Κηφισιά, ο Κρισιούμα έκανε το συρτό σουτ από τα δεξιά, με την μπάλα να περνά λίγο έξω, by Γιάννης Πολιάς
20:13
13' Απαντά ο ΠΑΣ Γιάννινα, από κοντά ο Κύρκος έστειλε άουτ την μπάλα. by Γιάννης Πολιάς
20:17
17' Κίτρινη κάρτα στον Σολόα για φάουλ. by Γιάννης Πολιάς
20:26
26' ΓΚΟΛ, 1-0 Η ΚΗΦΙΣΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΝΗ! Υπέροχη εκτέλεση φάουλ από τον Έλληνα μέσο, η μπάλα κατέληξε στα δίχτυα του Αθανασίου! by Γιάννης Πολιάς
20:28
Αυτό ήταν το πρώτο του γκολ με τη φανέλα της Κηφισιάς. by Γιάννης Πολιάς
20:29
Πήρε και κίτρινη κάρτα ο Εραμούσπε για διαμαρτυρία στη φάση του γκολ. by Γιάννης Πολιάς
20:30
20:33
34' Κίτρινη κάρτα στον Πανάγου για φάουλ. by Γιάννης Πολιάς
20:37
36' ΓΚΟΛ, 1-1 Ο ΠΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΡΟΣΕΡΟ! Συνδυάστηκαν εξαιρετικά οι φιλοξενούμενοι, η μπάλα κατέληξε από τακουνάκι του Κόντε στον Κολομβιανό που στο τετ α τετ έκανε το τσίμπημα πάνω από τον Νικοπολίδη και ισοφάρισε! by Γιάννης Πολιάς
20:38
Νέα δεδομένα στην αναμέτρηση. by Γιάννης Πολιάς
20:39
20:40
41' Γκόμπελιτς αντί Κλωναρίδη, που δεν μπορεί να συνεχίσει. by Γιάννης Πολιάς
20:41
42' Κιτρινη κάρτα στον Σπίνο. by Γιάννης Πολιάς
21:06
46' Μενέντες αντί Νίνη. by Γιάννης Πολιάς
21:09
47' Κίτρινη κάρτα στον Κύρκο. by Γιάννης Πολιάς
21:13
53' Δοκάρι για την Κηφισιά! Ο Κρισιούμα έβγαλε τετ α τετ τον Τετέι, εκείνος σούταρε δυνατά αλλά ο Αθανασίου βρήκε όσο έπρεπε την μπάλα για να την στείλει στο οριζόντιο δοκάρι. by Γιάννης Πολιάς
21:14
54' Κίτρινη κάρτα στον Γκόμπελιτς. by Γιάννης Πολιάς
21:14
55' Σέντρα-σουτ από τον Ροσέρο, στην εξωτερική πλευρά της εστίας η μπάλα. by Γιάννης Πολιάς
21:17
Βόλος και Παναιτωλικός προηγούνται στα δικά τους ματς. by Γιάννης Πολιάς
21:19
Αν έληγαν τώρα τα ματς, η Κηφισιά θα υποβιβαζόταν. by Γιάννης Πολιάς
21:24
64' ΓΚΟΛ, 2-1 Η ΚΗΦΙΣΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΙΤΣΑ! by Γιάννης Πολιάς
21:26
Ακυρώνεται το γκολ! by Γιάννης Πολιάς
21:27
Ο Πρίτσας έστειλε την μπάλα στα δίχτυα μετά από φάση διαρκείας, όμως ο Παπαδόπουλος είδε τη φάση και αποφάσισε να ακυρώσει το τέρμα! by Γιάννης Πολιάς
21:27
Πραγματικό θρίλερ στην Καισαριανή. by Γιάννης Πολιάς
21:28
68' Καλή στιγμή για την Κηφισιά, κόντραρε η κεφαλιά του Οζέγκοβιτς. by Γιάννης Πολιάς
21:30
70' Κεραυνός του Τετέι μέσα από την περιοχή, στο οριζόντο δοκάρι η μπάλα! by Γιάννης Πολιάς
21:31
71' Σόρια και Μπεγκάλα στο ματς για τον ΠΑΣ, βγήκαν οι Κιάκος και Καραχάλιος. by Γιάννης Πολιάς
21:32
Νωρίτερα μπήκαν και Τζίνο-Μίνα. by Γιάννης Πολιάς
21:35
74' ΓΚΟΛ, 2-1 Ο ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΓΚΑΛΑ! Ο Σλοβάκος σκόραρει με σουτ μέσα από την περιοχή, λίγα λεπτά αφότου πέρασε ως αλλαγή στο ματς! by Γιάννης Πολιάς
21:36
Πολύ δύσκολα πλέον τα πράγματα για την Κηφισιά, που χρειάζεται δύο γκολ... by Γιάννης Πολιάς
21:38
78' Μακρινό σουτ Κόντε, εύκολα μπλόκαρε ο Νικοπολίδης. by Γιάννης Πολιάς
21:41
82' ΓΚΟΛ, 2-2 Η ΚΗΦΙΣΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΟΖΕΓΚΟΒΙΤΣ! Ο Σέρβος κέρδισε πέναλτι και το εκτέλεσε ο ίδιος, σκοράροντας για να δώσει νέες ελπίδες στην ομάδα του! by Γιάννης Πολιάς
21:43
84' Ακυρώθηκε γκολ του Κρισιούμα για οφσάιντ. by Γιάννης Πολιάς
21:44
Ο Γιόβαντσιτς αντικαθιστά τον Σολόα. by Γιάννης Πολιάς
21:47
88' Ευκαιρία για τον ΠΑΣ, με τον Κόντε να πλασάρει ψηλά μετά από γρήγορη αντεπίθεση. by Γιάννης Πολιάς
21:48
88' Αλλαγή για τους φιλοξενούμενους, με τον Κόντε να δίνει τη θέση του στον Παμλίδη. by Γιάννης Πολιάς
21:51
90' Ευκαιρία για την Κηφισιά, με τον Τετέι να παίρνει την μπάλα λίγο έξω από τη μικρή περιοχή, σουτάροντας όμως πάνω στον Καραχάλιο. by Γιάννης Πολιάς
21:51
Έξι λεπτά οι καθυστερήσεις! by Γιάννης Πολιάς
21:52
90'+3' Γκοολ για τον ΠΑΣ Γιάννινα! Τρομερή ατομική ενέργεια του Ροσέρο, ο οποίος συνέκλινε από τα αριστερά ντριπλάροντας υπέροχα δύο αμυντικούς της Κηφισιάς και νικώντας με δυνατό πλασέ τον Νικοπολίδη, σκοράροντας για δεύτερη φορά στο απόψε και διαμορφώνοντας το 2-3! by Γιάννης Πολιάς
21:55
Αν δεν αλλάξει κάτι στο τελευταίο λεπτό, η Κηφισιά υποβιβάζεται. by Γιάννης Πολιάς
21:55
90'+6' Ο Πρίτσας δεν κατάφερε να απειλήσει την εστία του ΠΑΣ με μακρινό σουτ. by Γιάννης Πολιάς
21:56
Λήξη του αγώνα, Κηφισιά-ΠΑΣ Γιάννινα 2-3, υποβιβάστηκαν στη Super League 2 οι γηπεδούχοι. by Γιάννης Πολιάς