Παρακολουθήστε σε real-time από το control-room του sport-fm.gr την αναμέτρηση του Λεβαδειακού απέναντι στον Πανθρακικό, στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκας.

18:00
Καλησπέρα, μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση του Λεβαδειακού απέναντι στον Πανθρακικό, στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστικής της Σουπερ Λίγκας.
18:02
Ίδιος στόχος και για τις δύο ομάδες στο Δημοτικό στάδιο Βοιωτίας, αφού καμία από τις δύο δεν έχει καταφέρει να πάρει τη νίκη στις δύο πρώτες στροφές του πρωταθλήματος.
18:17
Πάμε να δούμε τις συνθέσεις:
18:18
Λεβαδειακός (Σάββας Παντελίδης): Στρατηλάτης, Γεωργιάδης, Τόμας, Πίντερ, Γκόμεζ, Πρόγιτς, Ζίτο, Βούκσεβιτς, Μάντζιος, Μιλοσλάβιεφ, Ορτέγκα Στον πάγκο: Πρζιρόβσκι, Γιακουμάκης, Φαμπιάν, Σκέμπης, Νικολακάκης, Κώτσιος, Μάγκας
18:18
Πανθρακικός (Άκης Μάντζιος): Φερνάντες, Παπαγεωργίου, Σέρφα, Έμποου, Μπαϊκαρά, Ποτουρίδης, Ίγκορ, Τζάνης, Λαδάκης, Χασομέης, Μορένο Στον πάγκο: Αθανασιάδης, Χρήστου, Ντιγκίνι, Αράμπα, Μεχία, Κάσες, Τσουμάνης
18:18
1' Έναρξη της αναμέτρησης
18:25
10' ΓΚΟΛ, 1-0, ο Πανθρακικός με τον Ιγκόρ!
18:26
Ωραία σέντρα του Μπαϊκαρά από τα αριστερά, ο Ιγκόρ έχει σωστή θέση μέσα στην περιοχή και με όμορφη κεφαλιά ανοίγει το σκορ.
18:27
Ιδανικό ξεκίνημα για τους φιλοξενούμενους, αφού στην πρώτη τελική του ματς βρήκαν δίχτυα.
18:27
12' Μεγάλη ευκαιρία για τον Λεβαδειακό. Ο Μάντζιος έκανε το κοντρόλ στην περιοχή, όμως πριν τελειώσει τη φάση ο Ποτουρίδης έβαλε την κόντρα.
18:35
19' O Λεβαδειακός κρατάει ψηλά τις γραμμές του, ο Πανθρακικός δεν απειλείται και κρατάει με ευκολία το υπέρ του σκορ.
18:43
28΄ Το ματς έχει ρυθμό αλλά λείπουν οι φάσεις.
18:47
32' Αρκετές δυνατές μονομαχίες τα τελευταία λεπτά.
18:49
33' Καλή φάση για τον Λεβαδειακό. Επικίνδυνο σουτ του Ορτέγκα, διώχνει δύσκολα ο Φερνάντες.
18:51
36' ΓΚΟΛ, 1-1, ο Λεβαδειακός με τον Βούκσεβιτς.
18:52
Εξαιρετική κεφαλιά του Μαυροβούνιου, που φέρνει το ματς στα ίσα για την ομάδα του Παντελίδη.
18:53
38' Κίτρινη κάρτα στον Ζίτο.
18:59
43' Σουτ του Μάντζιου από πλάγια θέση, μπλοκάρει ο Φερνάντες.
19:02
45'+1' Τέλος πρώτου ημιχρόνου
19:02
Λεβαδειακός και Πανθρακικός στο 1-1 μετά το τέλος του πρώτου ημιχρόνου.
19:19
46' Αλλαγή για τον Πανθρακικό. Στη θέση του Λαδάκη πέρασε ο Μεχία.
19:19
46' Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.
19:21
48' Μεγάλη ευκαιρία για τον Λεβαδειακό. Ατομική ενέργεια του Ορτέγκα, που τελειώνει τη φάση με δυνατό σουτ, όμως ο Φερνάντες διώχνει.
19:27
54' Καλή φάση για τον Πανθρακικό. Μακρινό σουτ του Ποτουρίδη, η μπάλα λίγο άουτ.
19:33
59' Αλλαγή για τον Πανθρακικό. Στη θέση του Τζάνη πέρασε ο Ντιγκινί.
19:42
68' Kαλή φάση για τον Πανθρακικό. Κεφαλιά του Έμπουε, η μπάλα άουτ.
19:50
78' Τεράστια ευκαιρία για τον Πανθρακικό. Ο Ιγκόρ κάνει το γέμισμα, όμως ο Ντιγκινί στέλνει την μπάλα πάνω απ΄ την εστία του Στρατηλάτη.
19:57
83' Έχει πέσει κάπως ο ρυθμός στο ματς.
19:59
86' Αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Κάσες στη θέση του Μορένο.
20:04
Τέσσερα λεπτά καθυστερήσεων.
20:05
90+1' Καλή φάση για τον Λεβαδειακό. Σουτ του Βούκσεβιτς, μπλοκάρει ο Φερνάντες.
20:09
90+4' Τέλος της αναμέτρησης
20:09
Λεβαδειακός και Πανθρακικός έμειναν στο 1-1, στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστικής.
20:10
Η ομάδα της Κομοτηνής άνοιξε το σκορ στο 9' με τον Ιγκόρ και οι Βοιωτοί έφεραν το ματς στα ίσα στο 36' με τον Βούκσεβιτς.