Παναιτωλικός-Πανθρακικός 3-1 (Τελικό)

Παρακολουθήστε σε real time την αναμέτρηση στο Αγρίνιο ανάμεσα στον Παναιτωλικό και τον Πανθρακικό για την 8η αγωνιστική.

16:59
Καλησπέρα σε όλους. Μαζί θα παρακολουθήσουμε τον αγώνα ανάμεσα σε Παναιτωλικό και Πανθρακικό για την 8η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας.
17:07
Άμεση ανάγκη για τις δύο ομάδες να πάρουν το τρίποντο, αφού βρίσκονται στις τέσσερις τελευταίες θέσεις της βαθμολογίας.
17:07
Η ενδεκάδα του Παναιτωλικού: Ράφαελ, Κέβιν, Κούσας, Κόρμπος, Μπεχαράνο, Μαλεζάς, Γοδόι, Μορένο, Βιγιαφάνιες, Μαρτίνες, Φωτάκης
17:08
Η ενδεκάδα του Πανθρακικού: Φερνάντες, Γκιγιέρμο, Μεχία, Τζάνης, Κάσες, Σερφά, Εμπόου, Μπαϊκαρά, Χρήστου, Λαδάκης, Ίγκορ
17:09
Στους 4 πόντους ο Παναιτωλικός (χωρίς νίκη ακόμα στο πρωτάθλημα), έναν παραπάνω οι Θρακιώτες.
17:15
1' Σέντρα στην αναμέτρηση!
17:19
4' Κίτρινη κάρτα στον Μπεχαράνο.
17:25
10' Χωρίς φάσεις μέχρι στιγμής η αναμέτρηση.
17:27
13' ΓΚΟΛ για τον Παναιτωλικό (1-0)!
17:28
Ύστερα από εκτέλεση κόρνερ, ο Μορένο πήρε την κεφαλιά από το ύψος του πέναλτι και έκανε το 1-0!
17:36
21' Κίτρινη κάρτα στον Κούσα.
17:43
28' Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Ο Μορένο μπήκε στη μεγάλη περιοχή από τα αριστερά, έκανε το διαγώνιο σουτ, αλλά η μπάλα έφυγε μόλις άουτ.
17:45
30' Ευκαιρία για τον Πανθρακικό! Σέντρα από αριστερά, με τον Ίγκορ να παίρνει την κεφαλιά και η μπάλα να καταλήγει μόλις άουτ από το οριζόντιο δοκάρι των γηπεδούχων.
17:49
34' Δοκάρι για τον Πανθρακικό! Ο Ίγκορ πήρε την κεφαλιά, με την μπάλα να καταλήγει στο αριστερό δοκάρι και στα χέρια του Ράφαελ, ο οποίος είχε μείνει... άγαλμα.
17:52
37' Κίτρινη κάρτα στον Χρήστου.
18:00
45' Καλή στιγμή για τον Πανθρακικό. Ο Κάσες μπήκε στη μεγάλη περιοχή, έκανε το σουτ, αλλά ο Ράφαελ μπλόκαρε την μπάλα.
18:01
45+1' Λήξη του πρώτου ημιχρόνου.
18:18
46' Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου, με τον Πανθρακικό στη σέντρα.
18:20
Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.
18:26
52' Καμία φάση μέχρι στιγμής στο δεύτερο ημίχρονο.
18:27
54' Αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Ποτουρίδης στη θέση του Χρήστου.
18:33
60' ΓΚΟΛ για τον Πανθρακικό (1-1)!
18:35
Ωραία σέντρα του Μπαϊκαρά από τα δεξιά, με τον Κάσες να παίρνει την κεφαλιά και να κάνει το 1-1!
18:38
64' Ευκαιρία για τον Πανθρακικό! Ύστερα από ωραία ατομική ενέργεια του Κάσες, η μπάλα έφτασε στον Τζάνης, ο οποίος μπήκε στη μεγάλη περιοχή, αλλά το σουτ που έκανε ήταν λίγο άστοχο.
18:40
67' Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Βασιλείου στη θέση του Κόρμπου.
18:43
70' Αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Χασομέρης στη θέση του Τζάνη.
18:45
72' Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Κάπελ στη θέση του Βιγιαφάνιες.
18:46
73' Πέναλτι για τον Παναιτωλικό!
18:47
Ο Βασιλείου βγήκε τετ α τετ με τον Ράφαελ, με τον τερματοφύλακα του Πανθρακικού να τον ανατρέπει στη μεγάλη περιοχή και να βλέπει την κίτρινη κάρτα.
18:47
74' ΓΚΟΛ για τον Παναιτωλικό!
18:48
Ο Μορένο έστειλε την μπάλα στην αριστερή γωνία, τον Φερνάντες στην άλλη και έτσι ο Παναιτωλικός πήρε και πάλι το προβάδισμα (2-1)!
18:52
78' Δοκάρι για τον Παναιτωλικό! Ο Κάπελ μπήκε στη μεγάλη περιοχή, έκανε το διαγώνιο σουτ, αλλά η μπάλα κατέληξε στο δεξί δοκάρι του Φερνάντες.
18:55
82' Αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Αράμπα στη θέση του Λαδάκη.
18:58
86' Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Καλογέρης στη θέση του Φωτάκη.
18:59
86' ΓΚΟΛ για τον Παναιτωλικό (3-1)!
19:00
Ύστερα από εκτέλεση κόρνερ, από τα αριστερά, ο Μορένο πήρε την κεφαλιά και έκανε το 3-1!
19:04
90' Τρία θα είναι τα λεπτά των καθυστερήσεων.
19:07
90+4' Λήξη της αναμέτρησης!