ΞΑΝΘΗ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 0-1 (Τελικό)

.

90+3' Λήξη του αγώνα

90+1' Κίτρινη κάρτα για τον Πόζα

90' Αλλαγή για τον Εργοτέλη. Φραγκουλάκης αντί Κουτσιανικούλη

87' Αλλαγή για τον Εργοτέλη. Βακουφτσής αντί Ογκουνσότο

80' Κίτρινη κάρτα για τον Τζούνιορ

67' Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Παππάς μπήκε στη θέση του Βάλλα

60' ΓΚΟΟΟΛ για τον Εργοτέλη. Ο Κουτσιανικούλης με όμορφη ενέργεια έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του Λυμπερόπουλου κι "άνοιξε" το σκορ για τους φιλοξενούμενους

59' Κίτρινη κάρτα για τον Κένεντι

55' Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Ντοριβάλ στη θέση του Φεριέ

50' Αλλαγή για τον Εργοτέλη. Ο Ρομανό στη θέση του Ροτζέριο Μάρτινς

46' Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο

45+1 Λήξη του ημιχρόνου

45' Αλλαγή για την Ξάνθη Ο Ριζογιάννης μπήκε στη θέση του Φλίσκα που τραυματίστηκε

37' Κίτρινη κάρτα για τον Φλίσκα

32' Δεύτερη σημαντική ευκαιρία του αγώνα και πάλι για τους γηπεδούχους και πάλι με τον Ντόσεκ με κεφαλιά. Ο Πόζα "εκτινάχθηκε" στη συμβολή των δοκαριών κι έδιωξε την μπάλα κόρνερ

27' Ευκαιρία για τους φιλοξενούμενους με τον Πλάσνιγκερ, ο οποίος δεν κατάφερε να νικήσει τον Λυμπερόπουλο

20' Κίτρινη κάρτα για τον Ορφανό

11' Κίτρινη κάρτα για τον Ζουέλα

10' Οριζόντιο δοκάρι για την Ξάνθη. Ο Γκρζέλακ εκτέλεσε φάουλ, ο Ντόσεκ έπιασε την κεφαλιά, αλλά "σημάδεψε" το οριζόντιο δοκάρι του Πόζα. Ο επερχόμενος Ζουέλα, απέτυχε να σκοράρει με νέα κεφαλιά, καθώς έστειλε την μπάλα άουτ