Confederations Cup

LIVE: ΗΠΑ-ΙΤΑΛΙΑ 1-3

Σε εξέλιξη το δεύτερο παιχνίδι της ημέρας, για το 8ο Κύπελλο Συνομοσπονδιών στα γήπεδα της Ν. Αφρικής. Οι ΗΠΑ προηγούνται 1-0 της Ιταλίας, με το εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Ντόνοβαν στο 41'. Ο Ρόσι στο 59' με ωραίο σουτ έξω από την περιοχή φέρνει στα ίσα το ματς, 1-1. Ο Ντε Ρόσι το 2-1 για τους Ιταλούς στο 72'. Το www.sport-fm.gr σας μεταφέρει ζωντανά την πορεία των αγώνων. Νωρίτερα, η Βραζιλία επικράτησε της Αιγύπτου.

Σε εξέλιξη το δεύτερο παιχνίδι της ημέρας, για το 8ο Κύπελλο Συνομοσπονδιών στα γήπεδα της Ν. Αφρικής. Οι ΗΠΑ προηγούνται 1-0 της Ιταλίας, με το εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Ντόνοβαν στο 41'. Ο Ρόσι στο 59' με ωραίο σουτ έξω από την περιοχή φέρνει στα ίσα το ματς, 1-1. Ο Ντε Ρόσι το 2-1 για τους Ιταλούς στο 72'. Το www.sport-fm.gr σας μεταφέρει ζωντανά την πορεία των αγώνων. Νωρίτερα, η Βραζιλία επικράτησε 4-3 της Αιγύπτου.

90+4' Γκολ για την Ιταλία, 3-1! Δεύτερο γκολ για τον Ρόσι, ο οποίος κλείδωσε την υπόθεση νίκη

72' Γκολ για την Ιταλία, 2-1! Ο Ντε Ρόσι βάζει μπροστά στο σκορ την ομάδα του

59' Γκολ για την Ιταλία! Ο Ρόσι, ο οποίος πριν λίγα λεπτά είχε περάσει στον αγωνιστικό χώρο, με ωραίο σουτ έξω από την ποεριοχή έφερε στα ίσα το ματς

56’ Αλλαγές για την Ιταλία: Ρόσι και Μοντολίβο στις θέσεις των Γκατούζο και Καμορανέζι

46' Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου

45' Ημίχρονο

41’ ΓΚΟΛ για τις ΗΠΑ, 1-0! Ο Κιελίνι ανατρέπει μέσα στην περιοχή τον Αλτιντορ και ο Ντόνοβαν από το σημείο του πέναλτι στέλνει την μπάλα στα δίχτυα του Μπουφόν.

35' Κίτρινη κάρτα: Γκρόσο

33' Κόκκινη κάρτα: Κλαρκ

20' Κίτρινη κάρτα: Μπόρνστεϊν

10' Κίτρινη Κάρτα: Λεγκροτάλιε