Live: Λεβαδειακός-Ατρόμητος 1-1 (Τελικό)

Στο δεύτερο 45λεπτο βρίσκεται η αναμέτρηση του Λεβαδειακού με τον Ατρόμητο, με τις δύο ομάδες να μην έχουν βρει ακόμα το δρόμο προς τα αντίπαλα δίχτυα (0-0). Παρακολουθήστε live την εξέλιξη του αγώνα μέσω του www.sport-fm.gr.

90+2' ΓΚΟΛ Ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1-1. Ο Σφακιανάκης στην πρώτη του επαφή με την μπάλα ισοφαρίζει με κεφαλιά για τους φιλοξενούμενους

89' ΓΚΟΛ Ο ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 1-0. Ο Μπάρκογλου με κεφαλιά ύστερα από κόρνερ έστειλε την μπάλα στα δίχτυα της εστίας του Μιχαηλίδη, ανοίγοντας το σκορ για την ομάδα του

88' ΑΛΛΑΓΗ. Ο Σφακιανάκης αντί του Καλαντζή

81' ΑΛΛΑΓΗ. Ο Καραγκούνης στη θέση του Μπρίτο

80' Ο Μουλόπουλος βγήκε στην αντεπίθεση, αλλά το σουτ που επιχείρησε μπλόκαρε εύκολα ο πορτιέρο των φιλοξενούμενων

76' Ο Ναπολεόνι πιάνει ένα πολύ καλό σουτ έξω από τη μεγάλη περιοχή, η μπάλα "γλύφει" το αριστερό δοκάρι του Μιχαηλίδη και καταλήγει άουτ

73' ΑΛΛΑΓΗ. Ο Αλεξίου αντικαθιστά τον Σόλα

69' Ο Περόνε έφυγε στην αντεπίθεση, ξεμαρκαρίστηκε από τον Ζησόπουλο, αλλά πλάσαρε ψηλά άουτ

65' ΑΛΛΑΓΗ. Ο Σαγκανόφσκι παίρνει τη θέση του Αναστασάκου

63' Εξ επαφής κεφαλιά από τον Περόνε, διώχνει ενστικτωδώς σε κόρνερ ο Λόπεζ

56' ΔΙΠΛΗ ΑΛΛΑΓΗ. Ο Αγκάλι αντί του Μασάδο και ο Μπάρκογλου στη θέση του Ταραλίδη

47' Σουτ πάνω στην κίνηση του Ναπολεόνι από πολύ κοντά, εκπληκτική επέμβαση του Μιχαηλίδη, ο οποίος κρατάει το "μηδέν"

46' Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου

45+2' Λήξη πρώτου ημιχρόνου

43' Κίτρινη κάρτα στον Μασάδο

42' Σε πλεονεκτική θέση ο Κίκε Σόλα, μέσα στη μεγάλη περιοχή, αλλά το πλασέ που επιχειρεί είναι πολύ κακό, με αποτέλεσμα η μπάλα να καταλήξει άουτ

39' Ο Ναπολεόνι πλασάρει μέσα από τη μεγάλη περιοχή, αλλά ο Λόπεζ αποκρούει

36' Τετ α τετ με τον Λόπεζ ο Περόνε, με τον τερματοφύλακα των γηπεδούχων να διώχνει σε κόρνερ

33' "Άψυχη" εκτέλεση φάουλ από τον Ταραλίδη, εύκολα μπλοκάρει ο Μιχαηλίδης

28' Φαλτσαριστό σουτ του Μπρίτο, εκτός μεγάλης περιοχής, αλλά η μπάλα σταματάει στο οριζόντιο δοκάρι της εστίας του Λεβαδειακού, ύστερα από επέμβαση με τα ακροδάχτυλα του Λόπεζ

27' Κίτρινη κάρτα στον Μπρίτο

26' Δυνατό σουτ του Μπρίτο, διώχνει με γροθιές ο Λόπεζ

15' Στο μισό γήπεδο περιμένει τον Λεβαδειακό ο Ατρόμητος, με τους γηπεδούχους να προσπαθούν να "βγάλουν" κάποιες φάσεις

5' Σουτ του Αναστασάκου, η μπάλα περνάει πολύ ψηλά πάνω από την εστία του Λόπεζ