Γενικά

Οπαδός της Τραμπζονσπόρ δέρνει τον διαιτητή! (videos)

Εικόνες... ζούγκλας στο ματς της Τραμπζονσπόρ με τη Φενερμπαχτσέ, καθώς οπαδός των γηπεδούχων εισέβαλε στον αγωνιστικό χώρο και ξυλοφόρτωσε έναν από τους διατητές!

Χαμός στο παιχνίδι της Τραμπζονσπόρ με τη Φενερμπαχτσέ!

Στις καθυστερήσεις και ενώ το σκορ ήταν στο 4-0 υπέρ της ομάδας του Περέιρα, οπαδός των γηπεδούχων εισέβαλε στον αγωνιστικό χώρο και άρχισε να γρονθοκοπεί έναν από τους διαιτητές της αναμέτρησης! Ευτυχώς, οι άνδρες της ασφάλειας σταμάτησαν τον «θερμοκέφαλο» και έτσι εκείνος δεν πρόλαβε να το… ευχαριστηθεί περισσότερο…

Όπως είναι φυσικό, το παιχνίδι διεκόπη, καθώς τόσο οι ποδοσφαιριστές, όσο και οι διαιτητές αποσύρθηκαν αμέσως στα αποδυτήρια.

Πάντως, η κατάσταση μύριζε… μπαρούτι λίγο πριν μπουκάρει ο ανεγκέφαλος οπαδός στον αγωνιστικό χώρο, καθώς περίπου στο 86ο λεπτό κάποιοι ομοϊδεάτες του άρχισαν να πετούν διάφορα αντικείμενα και καρέκλες στο γρασίδι…