Γ' Εθνική

Η Παναχαϊκή ελπίζει, η Επανομή ετοιμάζεται!

Δεν είναι διατεθειμένη να αφήσει κανέναν να σταθεί εμπόδιο στην προσπάθειά της για άνοδο η Αναγέννηση Επανομής. Η πρωτοπόρος του 2ου ομίλου της Football League 2 πήρε σπουδαία νίκη κόντρα στον Τύρναβο με 2-1, σκοράροντας στο 94’ και απαντώντας έτσι στο γκολ που είχε δεχτεί ένα λεπτό νωρίτερα. Σπουδαία επικράτηση (3-1) της Παναχαϊκής επί του Ηρακλή Ψαχνών, ενώ η Ζάκυνθος πήρε νίκη-φιλί της ζωής, 1-0 τον Μακεδονικό.

Το πρόγραμμα της 23ης αγωνιστικής του 1ου ομίλου

Σάββατο 05/03

Παναχαϊκή – Ηρακλής Ψαχνών 3-1
(32' Δαμιανίδης, 42' Ατματζίδης, 82' Δελαπόρτας - 60' Φαρούκ)

Ρόδος - Κόρινθος

Οι αγώνες Κεραυνός Κερατέας- Πλατανιάς Χανίων και Αγία Παρασκευή-Παναιγιάλειος, δεν θα διεξαχθούν μετά την αποβολή του ΤΑΠ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ και της ΠΑΕ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ από το Πρωτάθλημα.