Κύπελλο Ελλάδας

Τα highlights της ισοπαλίας του Λεβαδειακού με τη Νίκη Βόλου που άφησε ανοικτή την πρόκριση στους «8»

Δείτε τις καλύτερες στιγμές από την ισοπαλία με 1-1 του Λεβαδειακού με τη Νίκη Βόλου για το πρώτο παιχνίδι των «16» του Κυπέλλου Ελλάδας Betsson.

Χωρίς νικητή ολοκληρώθηκε η πρώτη αναμέτρηση του Λεβαδειακού με τη Νίκη Βόλου για τη φάση των «16» του Κυπέλλου Ελλάδας Betsson, με τις δυο ομάδες να έρχονται ισόπαλες 1-1.

Τα δυο τέρματα σημειώθηκαν στο πρώτο ημίχρονο, με τους φιλοξενούμενους να προηγούνται με τον Λάμπρο Πολίτη και την ομάδα του Νίκου Νιόπλια να φέρνει το παιχνίδι σε ισορροπία πέντε λεπτά πριν τη λήξη του πρώτου μέρους με τον Ρόμο.