Βροχή και αέρας διέκοψαν το ντέρμπι «αιωνίων» Κ17

Οι δυσμενείς καιρικές συνθήκες δεν επέτρεψαν την διεξαγωγή του δευτέρου ημιχρόνου ανάμεσα στον Παναθηναϊκό και τον Ολυμπιακό στο Κορωπί, με το ματς να διακόπτεται οριστικά.

Ούτε το ντέρμπι «αιωνίων» της Κ17 ανάμεσα στον Παναθηναϊκό και τον Ολυμπιακό «γλύτωσε» από την μεγάλη κακοκαιρία που πλήττει αυτές τις ώρες την Αττική.

Το δεύτερο ημίχρονο της αναμέτρησης ανάμεσα στις δυο ομάδες δεν ξεκίνησε ποτέ και πλέον αναμένεται να οριστεί νέα ημερομηνία για να ολοκληρωθούν τα εναπομείναντα 45 λεπτά.

Μέχρι εκείνη την στιγμή, οι «ερυθρόλευκοι» προηγούνταν στο σκορ με 2-0, χάρη σε δυο τέρματα του Συρμή.