DOWNLOAD APPS

Οι διαιτητές της 6ης αγωνιστικής της Super League

Ο Αναστάσιος Παπαπέτρου ορίστηκε να διευθύνει την αναμέτρηση ανάμεσα στον Αστέρα Τρίπολης και την ΑΕΚ για την 6η αγωνιστική της Super League. Ο Αρετόπουλος στο Ολυμπιακός-Ατρόμητος.

Οι διαιτητές της 6ης αγωνιστικής της Super League

Τον Αναστάσιο Παπαπέτρου του συνδέσμου Αθηνών όρισε η ΚΕΔ να διευθύνει την αναμέτρηση ανάμεσα στον Αστέρα Τρίπολης και την ΑΕΚ στο «Θ. Κολοκοτρώνης».

Βοηθοί του θα είναι οι Δαμιανός Ευθυμιάδης (Πιερίας) και Ράινχαρτ Μπουξμπάουμ (Ανατολικής Αττικής) και 4ος ο Άγγελος Ευαγγέλου (Αθηνών).

Στο «Γ. Καραϊσκάκης» για το Ολυμπιακός-Ατρόμητος θα είναι ο Αλέξανδρος Αρετόπουλος και στη Λεωφόρο για το Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα ο Εμμανουή Σκουλάς.

Αναλυτικά οι ορισμοί της 6ης αγωνιστικής:

Σάββατο 30 Σεπτεμβρίου (16:00)

Πλατανιάς-Παναιτωλικός
Διαιτητής: Τζοβάρας Γεώργιος (Φθιώτιδας)
Α’ βοηθός: Βλάσσης Εμμανουήλ (Λασιθίου)
Β’ βοηθός: Δημόπουλος Μιχαήλ (Δυτικής Αττικής)
4ος: Ζαραβίνος Άγγελος (Αθηνών)

Σάββατο 30 Σεπτεμβρίου (18:15)

Παναθηναϊκός-ΠΑΣ Γιάννινα
Διαιτητής: Τζήλος Αθανάσιος (Λάρισας)
Α’ βοηθός: Νικολακάκης Βασίλειος (Ηρακλείου)
Β’ βοηθός: Σινιοράκης Αντώνιος (Χανίων)
4ος: Λάμπρου Γεώργιος (Εύβοιας)

Σάββατο 30 Σεπτεμβρίου (20:30)

ΑΕΛ-ΠΑΟΚ
Διαιτητής: Κατσικογιάννης Αλέξανδρος (Ηπείρου)
Α’ βοηθός: Δημητριάδης Ιορδάνης (Καστοριάς)
Β’ βοηθός: Ποντίκης Κωνσταντίνος (Πρέβεζας)
4ος: Μάνταλος Σταύρος (Καβάλας)

Κυριακή 1 Οκτωβρίου (16:00)

Ολυμπιακός-Ατρόμητος
Διαιτητής: Αρετόπουλος Αλέξανδρος (Τρικάλων)
Α’ βοηθός: Λάμπρου Βασίλειος (Ανατολικής Αττικής)
Β’ βοηθός: Δίπλαρης Αντώνιος (Καρδίτσας)
4ος: Σέζος Αθανάσιος (Κιλκίς)

Κυριακή 1 Οκτωβρίου (18:15)

Λεβαδειακός-Απόλλων Σμύρνης
Διαιτητής: Τζήλος Αθανάσιος (Λάρισας)
Α’ βοηθός: Νικολακάκης Βασίλειος (Ηρακλείου)
Β’ βοηθός: Σινιοράκης Αντώνιος (Χανίων)
4ος: Λάμπρου Γεώργιος (Εύβοιας)

Κυριακή 1 Οκτωβρίου (18:15)

ΑΟΚ-Ξάνθη
Διαιτητής: Μπλάνας Γεώργιος (Μεσσηνίας)
Α’ βοηθός: Πήττας Άγγελος (Ηλείας)
Β’ βοηθός: Κοντίζας Ιωάννης (Πειραιά)
4ος: Κομίνης Γεώργιος (Θεσπρωτίας)

Κυριακή 1 Οκτωβρίου (20:30)

Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΚ
Διαιτητής: Παπαπέτρου Αναστάσιος (Αθηνών)
Α’ βοηθός: Ευθυμιάδης Δαμιανός (Πιερίας)
Β’ βοηθός: Μπούξμπαουμ Ράινχαρτ (Ανατολικής Αττικής)
4ος: Ευαγγέλου Άγγελος (Αθηνών)

Δευτέρα 2 Οκτωβρίου (19:30)

Λαμία-Πανιώνιος
Διαιτητής: Διαμαντόπουλος Αριστοτέλης (Αρκαδίας)
Α’ βοηθός: Ακρίβος Χρήστος (Αθηνών)
Β’ βοηθός: Κωνστάντιος Κωνσταντίνος (Εύβοιας)
4ος: Πουλημάς Νικόλας (Κέρκυρας)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

7η αγωνιστικής
  ΟΜΑΔΑ Β ΣΥΝΟΛΟ
+ - Ν Ι Η
  Π.Α.Ο.Κ. 15 10 2 4 3 0
  Α.Ε.Κ. 14 11 5 4 2 1
  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 13 8 3 3 4 0
  ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 13 6 3 3 4 0
  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 11 13 10 3 2 2
  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 11 12 8 3 2 2
  ΞΑΝΘΗ 10 6 3 2 4 1
  ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 9 6 5 3 2 2
  ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 9 6 6 2 3 2
  ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 8 8 7 2 2 3
  ΛΑΜΙΑ 7 4 10 2 1 4
  ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 6 6 8 1 3 3
  ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 6 4 10 1 3 3
  ΚΕΡΚΥΡΑ 6 3 7 1 3 3
  ΑΕΛ 3 5 16 0 3 4
  ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 3 2 7 0 3 4

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
14/10/17 16:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 3 - 1
14/10/17 18:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ. 1 - 0
14/10/17 20:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 3 - 4
15/10/17 16:00 Π.Α.Ο.Κ. - ΛΑΜΙΑ 4 - 0
15/10/17 18:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 0 - 1
15/10/17 18:15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ 0 - 0
15/10/17 20:30 ΞΑΝΘΗ - Α.Ε.Κ. 1 - 1
16/10/17 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΕΛ 2 - 1
Αποδοχή Cookies
Το site sport-fm.gr χρησιμοποιεί cookies. Προχωρώντας στο περιεχόμενο, συναινείτε με την αποδοχή τους. ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ