1ος όμιλος


Απόλλων Παραλιμνίου-Πανσερραϊκός 1-0
ΑΕ Καλαμπακίου-Αλέξανδρος Κιλκίς 0-0
Νέστος Χρυσούπολης-Άρης Αβάτου 2-0
Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Αετός Ορφανού 0-3
Ορφέας Ξάνθης-Κεραυνός Πέρνης 0-0
Ασπίδα Ξάνθης-Εθνικός Σιδηροκάστρου 2-0
ΠΑΟ Κοσμίου-ΑΟ Καβάλα 0-3

2ος όμιλος


ΠΑΟ Κουφαλίων-Μελιτέας Μελίτης 5-1
Αγροτικός Αστέρας-Ολυμπιακός Κυμίνων 2-1
Εδεσσαϊκος-Βέροια 0-1
ΑΣ Γιαννιτσά-Άρης Παλαιοχωρίου 2-3
Νίκη Αγκαθιάς-Αλμωπός Αριδαίας 1-1
Μακεδονικός-ΑΠΕ Λαγκαδά 1-0
Ερμής Αμυνταίου-ΠΟ Τρίγλιας 0-2

3ος όμιλος


Μακεδονικός Φούφα-Μακεδονικός Σιάτιστας 1-0
Ναυπακτιακός Αστέρας-Γρεβενά Αεράτα 4-0
Σούλι Παραμυθιάς-Αχέρων Καναλακίου 2-1
Θρίαμβος Σερβιανών-ΑΟ Φλωριάδας 3-0
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας-Θεσπρωτός 1-1
Κρόνος Αργυράδων-ΑΕ Λευκίμμης 0-2
Ρεπό: Τηλυκράτης Λευκάδας

4ος όμιλος


ΑΟ Σελλάνων-Αστέρας Ιτέας 1-1
ΑΣ Μετέωρα-Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-0
Ολυμπιακός Βόλου-Απόλλων Μακρυχωρίου 5-0
Πιερικός-ΓΣ Αλμυρός 0-1
Αναγέννηση Καρδίτσας-Νίκη Βόλου 1-6
Θησέας Αγριάς-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 2-0
Φωκικός-ΑΟ Στυλίδας 0-2

5ος όμιλος


Ατρόμητος Πειραιά-ΑΟ Παλαιόχωρας 1-4
ΠΟ Ατσαλένιου-Επισκοπή 1-1
ΟΦ Ιεράπετρας-Ιωνικός 1-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Εθνικός 1-0
Προοδευτική-ΑΕ Νεάπολης 1-0
Γιούχτας-Αμπελακιακός 3-1
Ρεπό: Κερατσίνι

6ος όμιλος


Διαγόρας Ρόδου-Θύελλα Ραφήνας 1-1
Πανηλειακός-Πανμοβριακός Ριόλου 1-1
Φοίβος Κρεμαστής-Νίκη Τραγανού 1-0
Αστέρας Αμαλιάδας-Διαγόρας Βραχνέικων 0-2
ΠΑΟ Βάρδας-Ιάλυσος 1-0
Παλληνιακός-Αχαρναϊκός 2-1
Ρεπό: Παναιγιάλειος

7ος όμιλος


6η αγωνιστική
Άγιοι Ανάργυροι-Χαραυγιακός 1-0
ΠΑΣ Κόρινθος-Άγιος Ιερόθεος 1-4
Απόλλων Ερέτριας-Πανθηραϊκός 0-2
Καλλιθέα-Ηλυσιακός 0-0
Θύελλα Καμαρίου-ΑΟ Χαλκίδας 0-1
Αιολικός-Αιγάλεω 0-1

8ος όμιλος


Ένωση Ερμιονίδας-ΑΟ Εικοσιμίας 2-0
ΑΟ Υπάτου-Αμβρυσσέας Διστόμου 0-0
Παναργειακός-Αστέρας Βλαχιώτη 2-0
Ασπρόπυργος-Πάμισος 6-0
ΑΕ Πελλάνας-Ένωση Λέρνας 1-1
Καλαμάτα-Μανδραϊκός 2-0
ΑΟ Κατασταρίου-Παναρκαδικός 3-1

Αποδοχή Cookies
Το site sport-fm.gr χρησιμοποιεί cookies. Προχωρώντας στο περιεχόμενο, συναινείτε με την αποδοχή τους. ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ