Γεωργιάδης: «Στόχος η πρώτη θέση στα πλέι οφ»

Απολύτως δίκαιη χαρακτήρισε τη νίκη του ΠΑΟΚ επί της ΑΕΚ (1-0), στην πρεμιέρα των πλέι οφ της Σούπερ Λίγκας, ο Γιώργος Γεωργιάδης. Ο μέσος του «Δικεφάλου του Βορρά» τόνισε πως η ομάδα του ήταν καλύτερη στο μεγαλύτερο μέρος της αναμέτρησης, εκτός από το πρώτο δεκάλεπτο του δευτέρου ημιχρόνου.

Απολύτως δίκαιη χαρακτήρισε τη νίκη του ΠΑΟΚ επί της ΑΕΚ (1-0), στην πρεμιέρα των πλέι οφ της Σούπερ Λίγκας, ο Γιώργος Γεωργιάδης.

Ο μέσος του «Δικεφάλου του Βορρά» τόνισε πως η ομάδα του ήταν καλύτερη στο μεγαλύτερο μέρος της αναμέτρησης, εκτός από το πρώτο δεκάλεπτο του δευτέρου ημιχρόνου.

«Εξαρχής είπαμε ότι στόχος μας είναι η πρώτη θέση στα πλέι οφ. Νομίζω ότι δίκαια πήραμε το παιχνίδι. Στο πρώτο μέρος χάσαμε ευκαιρίες και παίξαμε καλό ποδόσφαιρο. Αν εξαιρέσουμε το πρώτο δεκάλεπτο του δευτέρου ημιχρόνου ήμασταν καλύτεροι. Θέλαμε το γκολ και ο Θεός μας βοήθησε να κερδίσουμε το παιχνίδι», δήλωσε μετά τη νίκη του ΠΑΟΚ επί της ΑΕΚ (1-0), ο Γιώργος Γεωργιάδης.