Διπλό χτύπημα στο πρώτο δεκάλεπτο και... αγκαλιά με τη νίκη ο Βόλος από νωρίς κόντρα στην Κηφισιά!

Με τους Κόμπα και Γκαρσία να σκοράρουν στο 3ο και 11ο λεπτό αντίστοιχα, ο Βόλος προηγείται 2-0 της Κηφισιάς στο Πανθεσσαλικό.

Με τον πλέον εντυπωσιακό τρόπο μπήκε στο παιχνίδι με αντίπαλο την Κηφισιά ο Βόλος για τη 2η αγωνιστική των playouts της Stoiximan Super League.

Συγκεκριμένα, η ομάδα του Χρήστου Κόντη ξεκίνησε πολύ δυναμικά, παίρνοντας από νωρίς σημαντικό προβάδισμα νίκης και αυτό διότι με τα γκολ των Κόμπα και Γκαρσία στο 3ο και 11ο λεπτό αντίστοιχα πήρε «μαξιλαράκι» ασφαλείας δύο τερμάτων!