Μαγικό δεκάλεπτο για ΟΦΗ, καθαρίζει τον Πανσερραϊκό με τρία γκολ και μεγάλους πρωταγωνιστές τους Ισέκα-Μπάκου!

Δείτε τα τρία γκολ, από το 23' μέχρι το 32', τα οποία δίνουν τεράστο προβάδισμα στον ΟΦΗ για νίκη επί του Πανσερραϊκού. Ωραίοι συνδυασμοί μεταξύ Μπάκου και Ισέκα.

«Καυτό» δεκάλεπτο από τον ΟΦΗ και τεράστιο προβάδισμα νίκης για τους Κρητικούς έναντι του Πανσερραϊκού.

Η ομάδα του Τραϊανού Δέλλα -ο οποίος πραγματοποιεί το ντεμπούτο του στον πάγκο της- χτύπησε τρεις φορές, από το 23' μέχρι το 32', πηγαίνοντας με το υπέρ της 3-0 στα αποδυτήρια του «Θ. Βαραδινογιάννης». Το πρώτο και το τρίτο γκολ από τον Ισέκα, ύστερα από εξαιρετικές συνεργασίες με τον Μπακού (ειδικά στην πρώτη περίπτωση), με τον Λαμπρόπουλο ενδιάμεσα (29') να γράφει το 2-0 με προβολή μετά από εκτέλεση κόρνερ.