Τρομερή εξέλιξη στη Λεωφόρο, ισοφαρίζει στο 45'+3' για τον Παναθηναϊκό ο Μπερνάρ!

Δείτε το γκολ του Μπερνάρ στο 45'+3' για το 1-1 του Παναθηναϊκού απέναντι στη Λαμία!

Φοβερά πράγματα στο πρώτο ημίχρονο του Παναθηναϊκός-Λαμία στο γήπεδο της Λεωφόρου, με τους «πράσινους» να απαντούν άμεσα στο γκολ του Καρλίτος!

Ο Ισπανός, θυμίζουμε, άνοιξε το σκορ για τους φιλοξενούμενους στο 45'+1' με γκολ καριέρας, αλλά δύο λεπτά μετά ήρθε η ισοφάριση για τους «πράσινους».

Ο Μαντσίνι μπήκε από αριστερά στην περιοχή, «έσπασε» την μπάλα στον επερχόμενο Μπερνάρ και εκείνος την έστειλε με δυνατό σουτ και μετά από κόντρα στα δίχτυα!

Δείτε το γκολ:

Το πρώτο ημίχρονο, λοιπόν, στο «Απόστολος Νικολαΐδης» είχε τα πάντα: Δοκάρι, αναγκαστικές αλλαγές, αποβολή και δύο γκολ στις καθυστερήσεις!