Πιστοί στο ραντεβού που δίνουν εδώ και 51 χρόνια ήταν για άλλη μια Μεγάλη Παρασκευή οι παλαίμαχοι του Ολυμπιακού και της Προοδευτικής. Στο γήπεδο της Νίκαιας , ο Βραδυποριακός και ο Ταλαιπωριακός ήρθαν ισόπαλοι 1-1.

Το παιχνίδι ήταν αφιερωμένο στο Λάκη Γκλέζο, ο οποίος έφυγε από την ζωή.

Πρωτάρης; Ο Γιώργος Ανατολάκης. Ο βουλευτής του ΛΑΟΣ φόρεσε και πάλι τα ποδοσφαιρικά του παπούτσια και τη φανέλα με τα ερυθρόλευκα και αγωνίστηκε για πρώτη φορά στο παιχνίδι που αποτελεί θεσμό εδώ και μισό αιώνα.

Ο φετινός αγώνας έληξε ισόπαλος 1-1 με σκόρερ να χρίζονται δύο αμυντικοί. Ο Ντάγκας στο 40ο λεπτό άνοιξε το σκορ για τους παλαιμάχους της Προοδευτικής με κεφαλιά. Με τον ίδιο τρόπο απάντησαν οι παλαίμαχοι του Ολυμπιακού στα τελευταία λεπτά του αγώνα. Σκόρερ του τέρματος της ισοφάρισης ο Βασίλης Ιωαννίδης.

«Επέλεξε να εκπροσωπήσει την εθνική Αλβανίας ο Σίνα»

Οι αντίπαλοι της Εθνικής Νέων στα προκριματικά του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Κ19

Πανέμορφη στιγμή: Η Κ19 της Λαμίας έκανε pasillo στον Ολυμπιακό για την κατάκτηση του Youth League

Άγρια επεισόδια σε αγώνα τοπικού στην Ηλεία: Με κατάγματα στο νοσοκομείο ποδοσφαιριστής, συνελήφθη ένα άτομο!

Επετειακό φιλικό των Legends 2004 με UEFA Stars για τα 20 χρόνια από το έπος της Πορτογαλίας!

Οι γκολάρες Παπακανέλλου-Μπακούλα από άλλη λήψη και η στέψη: Η παρακάμερα του Ολυμπιακός-Μίλαν

Απίστευτο περιστατικό σε αγώνα τοπικού στην Πάτρα: Ποδοσφαιριστής γρονθοκόπησε διαιτητή και τον έστειλε στο νοσοκομείο!

Με φόρα από την κορυφή της Ευρώπης, η Κ19 του Ολυμπιακού θριάμβευσε στο ντέρμπι με την ΑΕΚ

«Όλες απαντάμε αν αγγίξεις μία»: Το συγκλονιστικό μήνυμα κατά της βίας των γυναικών στα γήπεδα της Α' Εθνικής

ΕΠΟ: Στις 28/6 η ΓΣ με θέμα τις εκλογές για τον νέο πρόεδρο