Πρόγραμμα Τηλεοπτικών Μεταδόσεων

COSMOTE Sport 7

NBA TV

NBA

COSMOTE Sport 7

Ιντιάνα Πέισερς-Μαϊάμι Χιτ

NBA

COSMOTE Sport 7

NBA TV

NBA

COSMOTE Sport 7

Λος Άντζελες Λέικερς-Λος Άντζελες Κλίπερς

NBA

COSMOTE Sport 8

Γκαζιαντέπ-Νταρουσάφακα

Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ

ΕΡΤ3

Ιωνικός Ν.Φ.-Δούκας

Χάντμπολ

COSMOTE Sport 3

Κρίλια-ΤΣΣΚΑ Μόσχας

Ρωσικό Πρωτάθλημα

COSMOTE Sport 3

Γουέστ Χαμ-Τσέλσι

Αγγλικό Πρωτάθλημα

NOVASPORTS 2

Κόβεντρι-Γουέστ Μπρομ

Championship Αγγλίας

ΕΡΤ3

Απόλλων Λάρισας-Ηρακλής

Super League 2

ΕΡΤ Sports 3

Αιγάλεω-Ηρόδοτος

Super League

NOVASPORTS 1

Σεβίλλη-Βιγιαρεάλ

Ισπανικό Πρωτάθλημα

COSMOTE Sport 5

Grand Prix Σ. Αραβίας, Ελεύθερα δοκιμαστικά

Formula 1

COSMOTE Sport 2

Μίλαν-Σαλερνιτάνα

Ιταλικό Πρωτάθλημα

ΕΡΤ Sports 2

Grand Prix Σ. Αραβίας, Ελεύθερα δοκιμαστικά

Formula 1

Novasports News

Αρμίνια Μπίλεφελντ-Κολωνία

Γερμανικό Πρωτάθλημα

Novasports Start

Χόφενχαϊμ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης

Γερμανικό Πρωτάθλημα

NOVASPORTS 5

Μάιντς-Βόλφσμπουργκ

Γερμανικό Πρωτάθλημα

NOVASPORTS 4

Άουγκσμπουργκ-Μπόχουμ

Γερμανικό Πρωτάθλημα

NOVASPORTS 3

Λεβερκούζεν-Γκρόιτερ Φιρτ

Γερμανικό Πρωτάθλημα

COSMOTE Sport 4

Γουλβς-Λίβερπουλ

Αγγλικό Πρωτάθλημα

COSMOTE Sport 9

Νιουκάστλ-Μπέρνλι

Αγγλικό Πρωτάθλημα

COSMOTE Sport 8

Σαουθάμπτον-Μπράιτον

Αγγλικό Πρωτάθλημα

ΕΡΤ Sports

Απόλλων Πάτρας-ΠΑΟΚ

Stoiximan Basket League

ΕΡΤ3

Εργοτέλης-Παναθηναϊκός Β'

Super League 2

COSMOTE Sport 3

Βόλος-Παναιτωλικός

Super League

NOVASPORTS 1

Μπαρτσελόνα-Μπέτις

Ισπανικό Πρωτάθλημα

NOVASPORTS 2

Ατρόμητος-Απόλλων Σμύρνης

Super League

COSMOTE Sport 5

Grand Prix Σ. Αραβίας, Κατατακτήριες δοκιμές

Formula 1

ΕΡΤ2

Grand Prix Σ. Αραβίας, Κατατακτήριες δοκιμές

Formula 1

COSMOTE Sport 7

Ρόμα-Ίντερ

Ιταλικό Πρωτάθλημα

ΕΡΤ Sports 3

Κηφισιά-Ολυμπιακός

Βόλεϊ

COSMOTE Sport 1

Γουότφορντ-Μάντσεστερ Σίτι

Αγγλικό Πρωτάθλημα

COSMOTE Sport 2

ΟΦΗ-Ολυμπιακός

Super League

NOVASPORTS 1

Ατλέτικο Μαδρίτης-Μαγιόρκα

Ισπανικό Πρωτάθλημα

Novasports Prime

Ντόρτμουντ-Μπάγερν Μονάχου

Γερμανικό Πρωτάθλημα

COSMOTE Sport 6

Γέοβιλ-Στίβενεϊτζ

Κύπελλο Αγγλίας

NOVASPORTS 5

Αϊντχόφεν-Ουτρέχτη

Ολλανδικό Πρωτάθλημα

COSMOTE Sport 4

Νιου Γιορκ Νικς-Ντένβερ Νάγκετς

NBA

NOVASPORTS 2

Λιλ-Τρουά

Γαλλικό Πρωτάθλημα

ΕΡΤ3

ΑΕΚ-Προμηθέας Πάτρας

Stoiximan Basket League

NOVASPORTS 4

Μπρέσια-Βενέτσια

Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ

NOVASPORTS 3

Σεντ Πάουλι-Σάλκε

Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας

COSMOTE Sport 7

Σαραγόσα-Ρεάλ Μαδρίτης

Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

COSMOTE Sport 3

Νάπολι-Αταλάντα

Ιταλικό Πρωτάθλημα

NOVASPORTS 2

Λανς-Παρί Σεν Ζερμέν

Γαλλικό Πρωτάθλημα

Novasports Prime

Σοσιεδάδ-Ρεάλ Μαδρίτης

Ισπανικό Πρωτάθλημα

COSMOTE Sport 8

Πάκος Φερέιρα-Γκιμαράες

Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

close menu
x