Είναι φιλαράκια εδώ και 25 χρόνια και αυτό δεν έχει αλλάξει τώρα που έχουν πάρει διαφορετικούς δρόμους.

Ο Ράιαν Γκιγκς είναι βοηθός του Λουίς Φαν Χάαλ στη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ και ο Πολ Σκόουλς σχολιαστής στο ITV.

Την ώρα λοιπόν που ο Σκόουλς μαζί με τον Μάικλ Όουεν, τον Όουεν Χάργκριβς και τον δημοσιογράφο , λίγο πριν το παιχνίδι της Γιουνάιτεντ με την Αιντχόφεν, ο Γκιγκς τον εντόπισε, διάλεξε μια μπάλα, σημάδεψε, έβαλε τα κατάλληλα φάλτσα και τον πέτυχε με σχετική ευκολία.

Ημίγυμνος και… φουλ λαδωμένος Μπέλιγχαμ, διαφημίζει τα εσώρουχα της Καρντάσιαν!

Έκρυψε, κυριολεκτικά, την μπάλα: Μυθική απόπειρα παίκτριας να κερδίσει χρόνο για την ομάδα της!

Όλο το τέρμα δικό της, η μπάλα άουτ: Ασύλληπτη χαμένη ευκαιρία για γκολ νίκης στις καθυστερήσεις από Σουηδή επιθετικό!

Ο γάμος της χρονιάς: «Κιτρινόμαυρο» ζευγάρι θα ενωθεί με τα δεσμά του γάμου στο παρεκκλήσι της OPAP Arena!

Οι οπαδοί της Χάμαρμπι περίμεναν να λήξει το ντέρμπι με την Τζουργκάρντεν για να σηκώσουν επικό coreo!

«Στο ημίχρονο έλεγαν 0-1, πώς έληξε 1-0;»: Μυστήριο με τη νίκη της Β. Κορέας ενάντια στη Συρία

Λόρδος είναι, ό,τι θέλει κάνει: Με χαίτη 80's εμφανίστηκε στην τηλεόραση ο Μπέντνερ

Ασύλληπτο καλάθι με... airball στην Ασία!

Επική φάρσα σε οπαδό της Ρίβερ - Η ερυθρόλευκη τούρτα ήταν... διαφορετική στο εσωτερικό!

Ο θηλυκός «Γιάο Μινγκ» ύψους 2,28μ. έχει τρελάνει την Κίνα!