Όταν ο Ερίκ Καντονά μιλάει, όλοι οι υπόλοιποι ακούμε! Το θρυλικό Νο7 της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ αποφάσισε να αυτή την φορά να μιλήσει για τα Football Leaks, τους φοροφυγάδες ποδοσφαιριστές αλλά και το… κακομαθημένο παιδάκι της FIFA, Τζιάνι Ινφαντίνο.

Το φινάλε του όμως, ήταν όλα τα λεφτά. Ο Γάλλος σούπερ σταρ προτρέπει τους αμυντικούς της Μάντσεστερ Σίτι: «Φάγατε 8 γκολ σε 2 αγώνες. Εντάξει παιδιά, μπορείτε να σταματήσετε το mannequin challenge! Είναι ώρα να αρχίσετε να κινήστε!».

Ημίγυμνος και… φουλ λαδωμένος Μπέλιγχαμ, διαφημίζει τα εσώρουχα της Καρντάσιαν!

Έκρυψε, κυριολεκτικά, την μπάλα: Μυθική απόπειρα παίκτριας να κερδίσει χρόνο για την ομάδα της!

Όλο το τέρμα δικό της, η μπάλα άουτ: Ασύλληπτη χαμένη ευκαιρία για γκολ νίκης στις καθυστερήσεις από Σουηδή επιθετικό!

Ο γάμος της χρονιάς: «Κιτρινόμαυρο» ζευγάρι θα ενωθεί με τα δεσμά του γάμου στο παρεκκλήσι της OPAP Arena!

Οι οπαδοί της Χάμαρμπι περίμεναν να λήξει το ντέρμπι με την Τζουργκάρντεν για να σηκώσουν επικό coreo!

«Στο ημίχρονο έλεγαν 0-1, πώς έληξε 1-0;»: Μυστήριο με τη νίκη της Β. Κορέας ενάντια στη Συρία

Λόρδος είναι, ό,τι θέλει κάνει: Με χαίτη 80's εμφανίστηκε στην τηλεόραση ο Μπέντνερ

Ασύλληπτο καλάθι με... airball στην Ασία!

Επική φάρσα σε οπαδό της Ρίβερ - Η ερυθρόλευκη τούρτα ήταν... διαφορετική στο εσωτερικό!

Ο θηλυκός «Γιάο Μινγκ» ύψους 2,28μ. έχει τρελάνει την Κίνα!